To nejlepší z březnového Capcom Spotlight. Demoverze Resident Evil 4, Mega Manova kolekce a další

Capcom se tentokrát nevytasil s žádnou obří novinkou. Tato prezentace se věnovala hlavně detailům o již oznámených hrách.

Mega Man Battle Network Legacy Collection

Starší díly Mega Mana na dnešních platformách vyšly v různých kolekcích už dříve. Série Battle Network ale není tradiční skákačka, jak tohoto modrého hrdinu můžete běžně znát. Prostředí vidíte z izometrického pohledu a souboje probíhají na poli rozděleného na jednotlivá políčka. Legacy Collection obsahuje všech 10 dílů. 

Jako ve většině retro kolekcí ani tady nechybí spousta bonusů. Mezi ně patří i kartičky, které byly dříve dostupné pouze na japonském trhu. Pokud chcete jednotlivými díly rychle prosvištět, můžete si zapnout nový mód, který Mega Mana posílí. Tohle vylepšení ale nefunguje při online zápasech, kde můžete své taktické schopnosti poměřit s ostatními hráči. 

Výprodej vydavatele Capcom

Skrz většinu platforem odstartovala slevová akce na spoustu her od Capcomu. Třeba na Steamu jsou zlevněné skoro všechny díly ze série Resident Evil. To platí třeba i pro právnické Ace Attorney nebo Monster Hunter. Akci najdete i na Xboxu nebo v eShopu Nintenda. 

Street Fighter 6

Nový díl této bojovky už odhalil kompletní základní soupisku, takže jsme ani neočekávali, že se objeví další hratelná postava. Místo toho Capcom oznámil přírůstek mezi komentátory. Je jím japonská herečka Hikaru Takahaši. Komentář si budeme moci při hraní všemožně nastavit. A pokud budete chtít slyšet komentátory naživo, můžete zkusit své štěstí v letošním turnaji Capcom Cup, kde si výherce odnese
1 milion dolarů. 

Váš názor Další článek: PlayStation 5 v novém systémovém updatu vítá integraci Discordu, VRR při rozlišení 1440p a další funkce

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,