To nejlepší z Czech & Slovak Direct Showcase 2022: Bulánci, Bzzzt, Matcho a spousta dalších

Kompletní záznam z prezentace najdete na YouTube. Nepropásněte také tematické akce na SteamuGOG.


Bulánci

Po úspěšné kampani konečně míří noví Bulánci do cílové novinky. Nyní už si je může vyzkoušet každý. Na Steamu hru najdete v předběžném přístupu a můžete si zatím užít bitvy ve třech různých prostředích, kde vás čeká deathmatch i nový týmový mód. S blížícím se vydáním se Bulánci budou pořádně rozrůstat. Čeká nás příběhová kampaň, víc herních režimů včetně battle royale a v neposlední řadě editor map. Vývojáři odhadují, že v předběžném přístupu Bulánci stráví zhruba 10 měsíců. 

Diskuze (7) Další článek: Hogwarts Legacy představilo tvorbu postavy a základy kouzelnických soubojů

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Vypadá jako iPhone 14 Pro Max, ale zdání klame. Čínská kopie však stojí jen dvacetinu toho, co originál

Vypadá jako iPhone 14 Pro Max, ale zdání klame. Čínská kopie však stojí jen dvacetinu toho, co originál

** Kopii iPhonu 14 Pro Max dnes pořídíte o 90% levněji, než originál ** Krabička je stejná, telefon má samozřejmě jiný hardware i výkon ** I přesto máte pocit, že držíte skutečný iPhone

Martin Chroust
ČínaKopie
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

17:11 | Barevná akce Splatoon 3 přivítala velkou aktualizaci, v rámci které přibývají nové mapy, zbraně, vybavení i věci do katalogu. Pro všechny majitele hry je dostupná zdarma. 
15:51 | Na víkend od 16. do 19. prosince se chystá druhý betatest pro Street Fighter 6. Na zkoušku bude 8 bojovníků, nechybí online zápasy ani crossplay. 
15:20 | Remake spin-offu série Yakuza, který původně vyšel pouze v Japonsku, představuje akci a rozdílné bojové styly. Like a Dragon: Ishin vyjde 21. února příštího roku na PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series S|X. 
30. listopadu | Páteční vydání tahovky Marvel's Midnight Suns připomíná launch trailer. S partou superhrdinů se pokusíme překazit plány démonické Lilith na PC a aktuální generaci konzolí. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách