To nejlepší z konference Square Enix: ve stylu Nintenda

Square Enix po třech letech přichází se svojí vlastní konferencí. Očekávali jsme od ní velké věci, třeba odhalení plodů, které vzešly ze spolupráce s Marvelem. O Avengers ani o Strážcích galaxie ale nepadlo ani slovo. Pár zajímavých kousků se přece jenom objevilo.
To nejlepší z konference Square Enix: ve stylu Nintenda

SE tentokrát zvolilo Nintendo taktiku, tedy nemělo klasickou konferenci, ale jen pustilo předtočené video. Jako první se v něm ukázal obligátní a očekávaný gameplay trailer k připravovanému dobrodružství Shadow of Tomb Raider. Lara bude mít více možností, jak se vypořádat se zdejšími nepřáteli. Bude se snažit v Jižní Americe zastavit mayskou apokalypsu, kterou sama vyvolala.  

Ze série Final Fantasy jsme chtěli vidět především remake sedmého dílu. Musíme si ale vystačit s ukázkou nového obsahu pro onlinovku Final Fantasy XIV. Dojde i ke kolaboraci se sérií Monter Hunter.  

Adventure of Captain Spirit se představilo už na včerejší konferenci Microsoftu. Nyní nám vývojáři ukázali pár dalších záběrů a přiblížili, kam vlastně bude tento zajímavý spin-off v Life is Strange univerzu patřit. V zásadě to vypadá jako nepřímý prequel pro druhou sérii této epizodické adventury. Prý se od událostí v této jednohubce bude odvíjet děj jejich dalších her. Opět jsme byli utvrzeni v tom, že Captain Spirit bude zcela zdarma na všechny platformy.  

Série Dragon Quest u nás má prakticky minimální fanouškovskou základnu. Dle mého se to nezmění ani po příchodu jedenáctého dílu této RPG série. Viděli jsme příběhový trailer, který je ale určen výhradně fanouškům série. Zbytek hráčů pravděpodobně vůbec netuší, o co vlastně jde.  

PlatinumGames po úspěchu s Nier Automata nezahálejí a nechystají jen jeho verzi pro Xbox One. Dnes představili zbrusu novu značku jménem Babylon's Fall. V traileru se objevila spousta textu, jinak nám toho ale moc neřekl. I tak nás ale především zajímá, co si pro nás po Nieru přichystali, tak snad se další info dozvíme v dohledné době.  

Poté se připomnělo vydání Switch titulu Ocropath Traveler, které následoval další trailer z Just Cause 4. Rico bude pořádně řádit a v ničení mu pomohou i přírodní katastrofy. Vůbec bych se nedivil, kdyby tornádo mohl skrz Rica ovládat hráč sám.  

Stejně jako v případě Babylon's Fall jsme viděli jen nic neříkající trailer k další nové IP –The Quiet Man. Jak už název napovídá, v hlavní roli bude ticho, protože hrdina hry je hluchý. Ze samotného videa se toho ale moc vyčíst nedá. 

Konferenci pak završil trailer ke Kingdom Hearts 3, který se nesl ve stejném duchu, jako ten včerejší. Moc toho není a rozhodně bychom našli další tituly, které Square Enix mohl ukázat, ale bohužel o jejich představení budeme ještě nějakou dobu jen snít. 

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy E3 2018: je na co se těšit

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy…

Výstava E3 není jen o odhalení a novinkách. Také jsme se dočkali tuny nových obrázků z očekávaných her.

22.  6.  2018 | | 2 N/A
Nejžhavější trailery a videa z výstavy E3 2018: vše v pohybu

Nejžhavější trailery a videa z výstavy…

Obrazovou galerii máme za sebou, teď jsou na řadě ty nejlepší trailery. A že jich bylo.

17.  6.  2018 | | 1 N/A
E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii za střídání ročních období

E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat …

Na konferenci Microsoftu snad nesmí nikdy chybět Forza. Nová Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii a nabídne čtyři roční období.

13.  6.  2018 | | 2 N/A
Cyberpunk 2077: E3 dojmy z nejambicióznějšího RPG dneška

Cyberpunk 2077: E3 dojmy z nejambicióz…

Největší herní svátek roku sice už pomalu končí, ale pro nás je to teprve začátek. Postupně vám přineseme informace o valné většině představených her. Přednost mají samozřejmě ty větší tituly, a proto se dnes podíváme na Cyberpunk 2077 od CD Projekt RED.

16.  6.  2018 | | 2 N/A
Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzurovanou, účelnou nahotu

Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzur…

Tvůrci Cyberpunku 2077 potvrdili, že v jejich hře bude mimo jiné i nahota, kterou do ní umístili z dobrých důvodů a její cenzurování by uškodilo tomu, co chtějí sdělit.

18.  6.  2018 | | 9 N/A
Playstation 5 využije speciálně navržený grafický čip Navi od AMD

Playstation 5 využije speciálně navrže…

Playstation 5 se musí pochlubit celou řadou nejmodernějších technologií a díky Forbesu můžeme nahlédnout na pravděpodobný hardware o něco dříve.

15.  6.  2018 |
E3: Assassin

E3: Assassin's Creed Odyssey bude mít …

Ubisoft se po oznámení nového Assassin's Creed Odyssey s ničím moc nepáral a hráčům předhodil rovnou pět různých edic, z nichž nejdražší bude stát 240 euro.

12.  6.  2018 | | 9 N/A
To nejlepší z herní výstavy E3 2018: nové hity a budoucnost videoher

To nejlepší z herní výstavy E3 2018: n…

Největší světová multimediální výstava E3 je u konce a nám nezbývá, než se podívat na zoubek budoucnosti videoher.

18.  6.  2018 |