To nejlepší z konference Ubisoftu: Panda na scénu!

Ubisoft se s loňskou konferencí docela vytáhl a letos se rozhodl pokračovat ve stejném duchu.
To nejlepší z konference Ubisoftu: Panda na scénu!

Celou show odstartoval nový ročník Just Dance, který byl představený již tradičním tanečním číslem, v jehož čele byla panda.  

Hned na to nám spadla brada z nového cinematic traileru na Beyond Good & Evil 2, kde se objevila i hrdinka prvního dílu. Dostali jsme ukázku i přímo ze hry, ale na její vydání si ještě nějakou chvíli počkáme.  

Hry Rainbow Six spolu s For Honor představily nový obsah. R6 se v budoucnu chce zaměřit více na e-sportovou scénu. Do historické mlátičky pak přibudou nové postavy z období čínských tří království.  

Velmi komického uvedení se pak dočkal nový díl motorkářské série Trials. Nový díl se bude jmenovat Trials Rising. Bude to ten nejšílenější díl, ve kterém se budeme bavit společně s ostatními hráči. V tomto žánru se toho moc nového vymyslet nedá. Za největší novinku tedy považuji, že se Trials poprvé podívá i na Nintendo Switch. 

 

The Division 2 se představilo už včera, ale vývojáři si nechali ještě několik informací pro sebe. Nejvyšší prioritu bude mít zachraňování civilistů z rukou zločineckých organizací. Vy jako agenti jednotky Division budete muset Washington D.C. osvobodit od těchto nenávistných živlů. Byly odhaleny i plány do budoucna. V prvním roce se objeví hned 3 DLC zdarma.  

Svůj prostor dostalo i chystané DLC pro tahovku Mario & Rabbids, v jehož hlavní roli bude Donkey Kong. Nebude to žádný drobeček, herní doba se má vyšplhat až k 10 hodinám.  

Skull & Bones se sice odložilo na příští rok, ale stále jsme o něm toho moc nevěděli. Vypadá to, že tam přece jen bude nějaké smysluplnější příběhové pozadí spojené s mystickými bestiemi jako je Kraken. Samozřejmě ale bude hrát prim multiplayer a úprava vaší kocábky.  

Transference jsme viděli už loni, ale až teď konečně víme, jak bude ve finále vypadat. Elijah Wood sám představil tento projekt jakožto hororový zážitek, ve kterém se vtělíte do jiného člověka. Půjde o čistě VR záležitost, která vyjde na podzim letošního roku.  

Starlinku: Battle of Atlas se stavěním fyzických lodiček také nebylo celý rok slyšet. Nyní jsme se dočkali plného představení a musím říct, že mi to docela připomíná No Man's Sky, hlavně co se stylizace týče. Hra vyjde na všechny současné platformy včetně Switche, kde exkluzivně najdete i Star Foxe. Hra vychází 16. října.  

Připomnělo se i The Crew 2, které již zanedlouho vychází, ale tím hlavním lákadlem bylo představení Assassin's Creed Odyssey. Veškeré spekulace se potvrdily, ať už se týkají zasazení nebo možnosti výběru odpovědí v konverzacích, výběr pohlaví hrdiny a mnohem více RPG prvků. Tohle bylo to poslední, co nám Ubisoft předvedl. Hráči těšící se na Splinter Cell tedy budou stále muset čekat. Snad už na konferenci Playstation.

Konference Ubisoftu se v mém žebříčku řadí mezi ty lepší, ale chybělo tam nějaké velké překvapení. Teď už nás čeká jen Sony s Nintendem. Kdopak bude vítězem letošního ročníku? 

Anglický přenos

Český komentovaný přenos

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy E3 2018: je na co se těšit

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy…

Výstava E3 není jen o odhalení a novinkách. Také jsme se dočkali tuny nových obrázků z očekávaných her.

19.  6.  2018 | | 2 N/A
Nejžhavější trailery a videa z výstavy E3 2018: vše v pohybu

Nejžhavější trailery a videa z výstavy…

Obrazovou galerii máme za sebou, teď jsou na řadě ty nejlepší trailery. A že jich bylo.

17.  6.  2018 | | 1 N/A
E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii za střídání ročních období

E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat …

Na konferenci Microsoftu snad nesmí nikdy chybět Forza. Nová Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii a nabídne čtyři roční období.

13.  6.  2018 | | 2 N/A
Battlefield V se chlubí novým trailerem a slibuje režim Battle Royale

Battlefield V se chlubí novým trailere…

9.  6.  2018 | | 2 N/A
Skvělá akční parodie Totally Accurate Battlegrounds dočasně zdarma

Skvělá akční parodie Totally Accurate …

Je to free, tak proč to nezkusit.

7.  6.  2018 |
Agony: přehnaně odporné (recenze)

Agony: přehnaně odporné (recenze)

Kdo ví, třeba každý z nás jednou skončí v pekle. A pokud to tam vypadá jako v Agony, rozhodně se nemáme na co těšit.

7.  6.  2018 | | 3 N/A
Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzurovanou, účelnou nahotu

Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzur…

Tvůrci Cyberpunku 2077 potvrdili, že v jejich hře bude mimo jiné i nahota, kterou do ní umístili z dobrých důvodů a její cenzurování by uškodilo tomu, co chtějí sdělit.

18.  6.  2018 | | 9 N/A
Playstation 5 využije speciálně navržený grafický čip Navi od AMD

Playstation 5 využije speciálně navrže…

Playstation 5 se musí pochlubit celou řadou nejmodernějších technologií a díky Forbesu můžeme nahlédnout na pravděpodobný hardware o něco dříve.

15.  6.  2018 |