To nejlepší z květnového State of Play. God of War Ragnarök na PC, Concord, Astro Bot, Silent Hill 2 a další

Tentokrát nedošlo na žádné velké pecky. Pokud vám ovšem jde hlavně o akci či pořádný horor, na své si určitě přijdete i u těchto nadcházejících novinek.

Concord

Novinka studia Firewalk se nám představila naleštěným CGI trailerem. Hned záhy ale přišel první pohled na záběry z hraní. Od první chvíle je naprosto jasné, že se autoři inspirují u akce Overwatch. I v Concordu se proti sobě postaví dva týmy o pěti hráčích složené z různých hrdinů, kteří disponují několika unikátními schopnostmi. Pokud vás ukázka zaujala, nebudete muset na vydání čekat dlouho. Na PC a PS5 se totiž Concord dostane 23. srpna. Je docela zvláštní, že i přes náturu hry nepůjde o free-to-play titul. Předobjednávky se spouštějí 6. června a spolu s nimi dostanete přístup do plánovaného beta testování.

Oproti klasických arénovým střílečkám má tady být rozdílem to, že různá udělátka, která hrdinové používají v rámci svých schopností, nezmizí z prostředí s koncem kola. Některé věci zůstávají skrz celý zápas, takže dobře sehrané týmy budou moci plánovat víc dopředu. I když půjde hlavně o akci, tak i na příběh se myslí. Každý týden po zapnutí hry dostanete nový filmeček, který odhalí zase něco nového, nebo přiblíží osud některé z již představených postav. S vydáním Concord nabídne 16 hratelných postav, přičemž tento počet se bude v průběhu následujících měsíců rozšiřovat. To ostatně platí i pro mapy či herní módy.

Váš názor Další článek: Hry zadarmo, nebo se slevou: Festival her o přežití a středověká řežba Chivalry 2 zdarma

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , ,