To nejlepší z prezentace Nacon Connect. Terminátor, Pán prstenů, RoboCop, Test Drive a další

Společnost Nacon nepatří mezi ty nejznámější vydavatelství, ale za poslední roky dala dohromady dost zajímavých vývojářských týmů. Na vlastní prezentaci představila, co plánuje na následující roky a měsíce.

RoboCop: Rogue City

Z části člověk, z části stroj. RoboCop se poprvé objevil před více než 30 lety, ale s jeho herními adaptacemi to nikdy nebylo tak žhavé. V příštím roce se v roli tohoto strážce zákona podíváme do ulic města Old Detroit, kde se budeme snažit zastavit nekalé živly snažící se RoboCopovu domovinu zničit. 

Jak můžete vidět v premiérovém traileru, půjde o akční střílečku z pohledu první osoby. I přes to, že nevypadá tak naleštěně, jak bychom si od nových her představovali, tak je pro ni na trhu bezesporu místo. Klasických sinlgeplayerových FPS akcí totiž nevychází ani zdaleka tolik, jak jsme byli zvyklí na předchozích generacích. Vydání bychom se měli dočkat příští rok v červnu, kdy RoboCop dorazí na PC, Xbox Series S|X, PlayStation 5 a Nintendo Switch.

Diskuze (2) Další článek: Ubisoft chystá na září vlastní prezentaci. Ukázat by se měla budoucnost série Assassin's Creed

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,