To nejlepší z prezentace THQ Nordic: ELEX 2, Jagged Alliance 3 a další

Vydavatelství THQ Nordic oslavilo desáté výročí a k té příležitosti si uspořádali vlastní prezentaci. Stále ale mají co oznamovat. Prý mají jejich studia ve vývoji dalších 28 neoznámených titulů

První oznámení stihl už předčasně propálit PlayStation. Na jeho kanále jste trailer na Destroy All Humans! 2 Reprobed mohli najít už v minulých dnech. Remaku se tedy dočká i druhý díl Cryptovy výpravy. Tentokrát ale nebude operovat jen v Americe a s novým zbraňovým arzenálem vyrazí do dalších částí světa jako je Rusko nebo Japonsko. Datum vydání zatím neznáme, ale remake druhého dílu vyjde na PC, PS5 a Xbox Series S|X.

Následoval další příchod pokračování legendy. Fanoušci na něj museli čekat 22 let. Outcast 2: A New Beginning nás zavede na roztodivnou planetu Adelpha. Cutter Slade podá zdejším lidem pomocnou ruku. Zatím ale nevíme kdy. Zahrajeme si na PC, PS5 a Xboxu Series S|X.

Pokračování se dočká i RPG kombinující sci-fi a fantasy prvky Elex. Opět na něm pracuje studio, které má na svědomí legendární Gothic. S prvním dílem to nedopadlo špatně, ale mají co zlepšovat. Ani v tomhle případě neznáme datum vydání, ale na rozdíl od předchozích oznámených vyjde Elex II na PC a pro novou i dosluhující generaci konzolí.

Oživování starých značek tady nebylo málo. Dalším takovým případem je Jagged Alliance 3. Poskládáte si vlastní tým "hrdinů" a je na vás, abyste rozhodli o osudu zdejší země. Zatím je oznámena pouze PC verze Datum vydání nicméně ani u Jagged Alliance 3 nepadlo.

Jakožto překvapení na závěr přišel Spongebob Squarepants. Vypadá to, že jeho skákačka z minulého roku si vedla dobře, a tak se chystá pokračování s podtitulem Cosmic Shake. Kromě naleštěného CGI traileru jsme ale zatím přímo ze hry nic neviděli. Dorazí neznámo kdy na PC, PS4 a Xbox One.

Váš názor Další článek: Příběhový trailer ELEX II varuje před blížící se katastrofou

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,