To nejlepší z prezentace THQ Nordic Showcase. Návrat Alone in the Dark, Gothic a pořádná várka strategií

THQ Nordic ukázalo dost zajímavých her. Málokterá z nich ale prozradila datum vydání.

Alone in the Dark - návrat jednoho z prvních survival hororů

Kompletní předělávky jsme v posledních letech viděli u několika velkých značek. Přidá se k nim i první díl Alone in the Dark z roku 1992, kterého THQ spolu se studiem Pieces Interactive chce oprášit a představit ho dnešním hráčům v moderní podobě. Opět bychom se podíváme do panství Derceto v Louisianě. 

Stejně jako v původní hře budeme mít možnost hrát za dvě různé postavy. Hratelnost se oproti originálu změní, ale stále platí pravidla ohledně přežívání v tomto temném stavení. Na každém kroku musíte očekávat nebezpečí a ani zdaleka nebudete mít dostatek munice na to, abyste se vypořádali s každým z nich. 

Zasazení bude sice stejné jako v originálu, ale je pravděpodobné, že některé části příběhu se budou lišit. Hra je totiž postavená na novém scénáři od Mikaela Hedberga, který za sebou má horory jako je Amnesia nebo Soma. Není to tedy přímo remake, ale jak uvádí sami vývojáři, bude to spíše reimaginace.

Diskuze (2) Další článek: Hogwarts Legacy nakonec vyjde až příští rok. Na dokončení kouzelnického RPG potřebují vývojáři víc času

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,