To nejlepší z prezentace Ubisoft Forward. Assassin's Creed z Japonska, Číny i Bagdádu

Ubisoft vyrukoval se svými očekávanými hity.

Mario + Rabbids: Sparks of Hope

Strategie kombinující Mariův svět s šílenými králíky s prvním dílem slavila úspěchy a už za pár měsíců dostaneme jejich další dobrodružství, které nám vezme do široké galaxie. V novém videu přímo z hraní nám Ubisoft ukázal, jak se tentokrát členům naší party bude dařit v boji. 

Kromě toho Ubisoft také přislíbil, že se fanoušci mohou těšit na spoustu dodatečného obsahu, který do Sparks of Hope zamíří po vydání. U předchozího dílu jsme v tomhle stylu dostali Donkey Kongovu expanzi, a pokud v takové kvalitě budou i přídavky pro nový díl, zlobit se rozhodně nebudeme.

Pojďte na Doupě psát o mobilních hrách!

Hledáme autorku nebo autora, který sleduje novinky, trendy a má nahráno něco víc než pár hodin v Candy Crush.

Když se ve světě mobilního gamingu stane něco velkého, připravíte k tomu aktualitu. Budete psát i recenze nejnovějších mobilních her. Jedná se o pravidelnou externí spolupráci, za kterou samozřejmě dostanete autorský honorář. Práce je velmi vhodná pro studenty.

Ale nejdřív musíte projít naším malým testem. Napište článek o nějaké novince z mobilního herního světa, nebo zkuste rovnou recenzi vybrané mobilní hry. Tady je k tomu připravený formulář.

Váš názor Další článek: Assassin's Creed Mirage oficiálně odhalen. Vrací se atmosféra i styl původních dílů

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,