To nejlepší z únorového Nintendo Direct: Legend of Zelda, hry pro Game Boy v NSO, návrat Metroid Prime a další

Tenhle Direct byl poměrně výživný. Došlo na velké i malé hry a konečně si na Switchi můžeme zahrát i hry z kapesního Game Boye.

Pikmin 4

Pokračování Pikminů se nám konečně předvedlo v plné parádě s ukázkou z hraní. Ze záběrů je jasné, že se tohle dobrodružství kosmonautů bude držet zaběhlých mechanik předchozích dílů. Opět budeme používat různobarevné pikminy k řešení všech našich problémů. Do naší party se ale tentokrát přidá i jakési psí stvoření. 

Psí cosi jménem Oatchi zastane práci deseti běžných jednotek a pomůže armádě našich pikminů překonat i dříve neprostupné překážky. I mezi našimi parťáky najdeme nové druhy. V traileru se ukázali ledoví pikmini, kteří nám pomohou při zdolávání vodních překážek. Jistě to nebude jediný nový přírůstek. 

5958ad1a-e350-4c9a-8708-bbc129da9e6f956d378d-a1b7-4d20-bdaf-7c7be37b7a5f47b962fe-9a0c-44db-aa5d-54acd240d0ca

Při pohledu na záběry mi přijde, že oproti předchozímu dílu se kamera více posunula za záda kosmonauta, než aby hráč viděl celou scenérii více shora. V průběhu se ale pohled kamery mění, takže to nejspíš bude kombinace obojího. Díky popisu v obchodě Nintenda také víme, že budeme moci hrát na jedné konzoli ve dvou v kooperaci. Pikmin 4 bude pro Nintendo jedním z letních taháků. Datum vydání je stanoveno na 21. července. 

Váš názor Další článek: Z drobného kriminálníka šéfem podsvětí. Jak bude vypadat kampaň českého Crime Boss: Rockay City?

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,