PC | Xbox

To nejlepší z Xbox Developer Direct: Hi-Fi Rush, závody ve Forza Motosport, upírský Redfall a další

I menší prezentace stačí k tomu, abychom se dozvěděli spoustu zajímavostí. A Microsoft si navíc opravdu přichystal jedno překvapení.

Celou prezentaci můžete zkouknout na YouTube s českými titulky.


Minecraft Legends

Středeční akci vykopl přírůstek do kostičkového univerza Minecraftu. V Legends se budeme snažit přežít napadení hordami Piglinů, které jistě znáte, pokud jste se dostali do minecraftových hlubin. Tentokrát byla řeč konkrétně o PvP módu, kdy proti sobě stojí 2 týmy, každý o 4 hráčích, a snaží se jeden druhému zničit základnu. Ani na Pigliny ale stále nesmějí zapomínat. Ti představují hrozbu pro obě strany. 

V PvP bude důležitá spolupráce. Se svým týmem totiž sdílíte veškeré své zdroje. Každá partie se navíc bude zásadně lišit díky procedurálnímu generování prostředí, které funguje podobně jako v originálním Minecraftu. V hraní online vám nezabrání ani rozdílné platformy. Legends podporují crossplay. Zahrát si je budete moci už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX i NS. Hned v den vydání budou součástí předplatného Xbox Game Pass. 

Váš názor Další článek: V Shadow Gambit: The Cursed Crew si zahrajeme za zombie piráty. Na svědomí ho mají tvůrci Shadow Tactics

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,