To nejlepší ze zářijového State of Play. Tekken 8, God of War Ragnarök, hry pro PS VR2 a další

Po Nintendu přichází na scénu PlayStation. Během 20 minut představil hned několik pořádných pecek.

Tekken 8

Vedle šestého Street Fighteru se ke slovu hlásí i další slavná série bojovek. Hned v prvním traileru fanoušky ohromil parádním soubojem, kde se proti sobě v pořádném slejváku postavili Jin a Kazuya. Ukázka je přímo z enginu hry, konkrétně je to část příběhového módu, a pokud tahle budou skutečně souboje v novém díle vypadat, určitě se zlobit nebudeme. Padla také zmínka o zápletce nového příběhu. Tentokrát se bude řešit vztah právě mezi Kazuyou a Jinem, jakožto mezi otcem a synem. 

Na PlayStation Blogu Katsuhiro Harada, vedoucí projektu Tekken, říká, že se při představení chtěli zaměřit hlavně na kvalitu nových modelů postav. Několikrát opakuje, že tohle není předrenderované video pro účely traileru. Celou tuhle pasáž najdeme přímo ve hře. Poukazuje také na propracované pozadí celé scenérie, kde se stále něco děje. V tomhle případě si můžete všimnout burácejících vln a tankeru neustále se přibližujícímu ke břehu. 

Z traileru na prezentaci to mohlo působit, že se Tekken 8 chystá jen na PlayStation 5. Už je ale jisté, že si ho užijí i hráči na PC a Xboxu Series S|X. 

Váš názor Další článek: Pankrác to zase zvládl. Polda 2 díky fanouškům vyjde ve vylepšené verzi i s novou příběhovou kapitolou

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,