Tomb Raider a Rise of Nations mezi pěti demoverzemi

V poslední době se roztrhl pytel s demoverzemi a tak vám jich dnes můžeme přinést celou pětici. A sami můžete posoudit, že se nejedná o žádné zaplivané tituly, ale jen to nejlepší.

Začneme pěkně zostra válečnou strategii Hearts of Iron 2, konkrétně jejím samostatným rozšířením Doomsday. Demoverze vám poskytne možnost hrát po tři hodiny, po kterých se automaticky ukončí. Ukažte, že i za tuto dobu se dá vyhrát druhá světová.

   

Download (demo, 320 MB): Doupě

Pro závodníky zde máme demoverzi GTI Racing, závodní hry s automobily holdingu Volkswagen. Tři z nich vám budou k dispozici na trojici tratí, abyste s nimi ukázali své řidičské dovednosti.

  

Download (demo, 422 MB): Doupě

Pokud se rádi bojíte a lákají vás záhady, přesně pro vás bude survival horor Pathologic. Hra je zasazena do vesnice, po níž se šíří neznámá nemoc. Jako ve většině her tohoto žánru se počáteční zvědavost mění v boj o holý život, který si můžete v demoverzi držet po čtyři herní dny.

     

Download (demo, 650 MB): Doupě

O strategii Rise of Nations: Rise of Legends jste si mohli nedávno přečíst naše preview, takže jen zběžně nastíním obsah demoverze. Je jím jedna mapa pro boj proti počítači, kterého se můžete zúčastnit v čele jedné z trojice stran. Jak se vám v boji povede, závisí už jen na vás.

  

Download (demo, 650 MB): Doupě

A s demoverzí přichází i slečna Croftová, Lara Croftová. Můžete si prožít její dobrodružství v Bolívii v rámci nové hry Tomb Raider: Legend. Slišná archeoložka vám ukáže, že není jen krásná, ale i hbitá, buďte tedy připraveni na rychlejší akci.

  

Download (demo, 475 MB): Doupě

Související informace (Tomb Raider Legend):
Platforma: PC, PS2, Xbox, Xbox 360
Žánr: Akce
Výrobce: Crystal Dynamics
Vydavatel: Eidos
Homepage:
www.tombraider.com
Datum vydání: březen 2006

Zdroj: Gamershell


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A