Tony Hawk`s Pro Skater 4 - nové CZ obrázky!

Společnost CD Projekt chystá na konec srpna vydání legendární hry Tony Hawk`s Pro Skater 4 CZ. Fanoušci skateboardingu by měli zaměřit svojí pozornost na čtvrtek 26.srpna, který bude oficiálním termínem vydání hry. Za fantastickou cenu 499,- Kč si všichni příznivci kvalitních her užijí tu nejlepší a hlavně recenzenty osvědčenou zábavu a to navíc v češtině. Jak bude profesionální čeština v podání CD Projektu vypadat, můžete shlédnout v patnácti nově vydaných obrázcích, které vám dnes přinášíme na našich stránkách. Za zmínku také stojí, že půjde o evropskou premiéru hry. THPS 4 na PC zatím oficiálně vyšel pouze v USA. O hře se můžete dozvědět více informací z naší recenze, kterou naleznete zde.

   

   

   

   

   

Zdroj: PR

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole