Torchlight se vrací ke kořenům se svým třetím dílem, F2P model padá

Zdarma hratelný spin-off fantasy série Torchlight se nečekaně přeměnil na plnohodnotný třetí díl.
Torchlight se vrací ke kořenům se svým třetím dílem, F2P model padá

Torchlight je velmi populární série akčních RPG her ve stylu Diabla, která dokázala nalákat fanoušky tohoto žánru především pestrobarevným výtvarným stylem, originálními postavami a vtipným příběhem, který bude očividně pokračovat i ve třetím dílu. Ten se trochu nečekaně vyklubal z připravované hry Torchlight Frontier, která měla využívat Free2Play model a mělo jít spíše o moderně pojatou kooperační hru. 

Torchlight III Screen 1.jpgTorchlight III Screen 2.jpg

Tomu je však nyní konec, další hrou bude plnohodnotné Torchlight 3, které se soustředí na lineární příběh ve velkém otevřeném světě, jenž budete moci prozkoumávat o samotě i s přáteli, akční souboje a horu lákavého lootu. Zkrátka na to, co máme v těchto hrách nejradši. 

Spolu s oznámením vydali tvůrci také nový trailer, který ukazuje i pár záběrů ze hry samotné. Vypadá to, že se můžeme opět těšit na odlehčenou atmosféru, barvitou grafiku a akční melu na cestě za legendárním vybavením. Vrátit se mají i mazlíčci, volně upravitelné třídy postav a kooperace s přáteli. 

Torchlight 3 má zamířit na Steam někdy v létě letošního roku, už zítra však startuje uzavřen alfatest pro všechny nedočkavce. 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, kusů je extrémně málo

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, ku…

Chcete svou konzoli s příchutí kultovní PS2? Pak si pospěšte.

5.  1.  2021 | |1 N/A
Daniel Pánek
PlayStation 5Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nového roku

Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nov…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

1.  1.  2021 | |6 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
10 největších zklamání odcházející generace aneb co se opravdu nepovedlo

10 největších zklamání odcházející generace aneb c…

Odcházející generace nejen herních konzolí, ale i her, nás v mnoha věcech potěšila, ale i v mnohých zklamala. Vybrali jsme největší zklamání posledních let.

2.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma