Torchlight se vrací ke kořenům se svým třetím dílem, F2P model padá

Zdarma hratelný spin-off fantasy série Torchlight se nečekaně přeměnil na plnohodnotný třetí díl.
Torchlight se vrací ke kořenům se svým třetím dílem, F2P model padá

Torchlight je velmi populární série akčních RPG her ve stylu Diabla, která dokázala nalákat fanoušky tohoto žánru především pestrobarevným výtvarným stylem, originálními postavami a vtipným příběhem, který bude očividně pokračovat i ve třetím dílu. Ten se trochu nečekaně vyklubal z připravované hry Torchlight Frontier, která měla využívat Free2Play model a mělo jít spíše o moderně pojatou kooperační hru. 

Torchlight III Screen 1.jpgTorchlight III Screen 2.jpg

Tomu je však nyní konec, další hrou bude plnohodnotné Torchlight 3, které se soustředí na lineární příběh ve velkém otevřeném světě, jenž budete moci prozkoumávat o samotě i s přáteli, akční souboje a horu lákavého lootu. Zkrátka na to, co máme v těchto hrách nejradši. 

Spolu s oznámením vydali tvůrci také nový trailer, který ukazuje i pár záběrů ze hry samotné. Vypadá to, že se můžeme opět těšit na odlehčenou atmosféru, barvitou grafiku a akční melu na cestě za legendárním vybavením. Vrátit se mají i mazlíčci, volně upravitelné třídy postav a kooperace s přáteli. 

Torchlight 3 má zamířit na Steam někdy v létě letošního roku, už zítra však startuje uzavřen alfatest pro všechny nedočkavce. 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 9 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Wat…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

10.  7.  2020 |