Total War: Warhammer 3 má nové datum vydání. V Game Passu bude od prvního dne

Nový díl fantasy strategie od Creative Assembly byl odložen před pár měsíci. Dnes se vývojáři podělili o nové datum vydání společně s několika dalšími detaily o hře.

Vývojáři série Total War už dvakrát dokázali, že zvládnou dělat nejen výborné historické strategie, ale ani fantasy svět Warhammeru jim není cizí. Z toho důvodu jsou očekávání od třetího dílu nemalá. Po nedávném odkladu, který vydání odsunul na začátek příštího roku, dnes už známe i konkrétní datum. Jejich novinka dorazí na PC 17. února 2022.

V nově vydaném FAQ na stránkách hry bylo také potvrzeno, že Total War: Warhammer 3 bude součástí předplatného Game Pass hned v den vydání. Počet hráčů, kteří si hru alespoň vyzkouší, tak určitě bude znatelně vyšší. Je ale otázkou, jak moc toto rozhodnutí ovlivní výsledné prodeje hry.

Společně s klasickou verzí hry si budete moci pořídit také dvojici edicí. Day One Edition obsahuje navíc samolepky, Ogre Kingdom Race Pack a oboustranný plakát. Limited Edition k tomu navíc přidává ještě fešný steelbook. Sběratelskou edici byste u Warhammeru 3 hledali marně. 

04b635ef-7d1d-4cc0-8dc8-ff885498be4bda3a05ac-3705-410a-b20d-93ecf53ad7ad

Společně s tím vyšel také trailer na DLC The Ogre Kingdoms, které dostanou všichni hráči s předobjednávkou nebo společně s pořízením hry během prvního týdne po vydání. Poté bude dostupné jako klasické placené DLC. Přidává do hry další kampaň se dvěma lordy. Samozřejmě to není poslední DLC, které pro Warhammer 3 vyjde. Vývojáři ho plánují podporovat novým obsahem i v budoucnu, stejně jako tomu bylo u předchozích dílů. 

Zdroj: Total War

Váš názor Další článek: PlayStation zatím válcuje Xbox i v této generaci konzolí, ukazují čísla prodejů

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Nastává zlom. Vývojáři mobilních her chtějí větší paměti v telefonech, uživatelé to vidí přesně opačně

Nastává zlom. Vývojáři mobilních her chtějí větší paměti v telefonech, uživatelé to vidí přesně opačně

** Za poslední roky neustále roste průměrná velikost mobilních her ** Vývojáři vsází na kvalitnější grafiku a chtějí větší paměti ** Uživatelé však šetří a do větších pamětí se nijak nehrnou

Martin Chroust
PaměťSmartphonyMobilní hry
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

**Meta poskytuje nástroj na vymazání telefonních čísel a e-mailových adres z Facebooku a Instagramu **V minulosti Mark Zuckebrg popřel, že by Facebook vytvářel stínové profily **Metě teď můžete sebrat klíčové iddentifikátory, pořád o vás ale nejspíš ví mnoho dalšího

Petr Urban
MetaSledováníSociální sítě
Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

** Některé závodní trimarány překonají rychlost větru, který je pohání ** Jak je něco takového vůbec možné? Neporušují zákony fyziky? ** Ale vůbec ne. Stačí si připomenout sčítání vektorů

Jakub Čížek
JachtaFyzikaTechnologie

Aktuality

13:15 | Bandai Namco oznamuje herní adaptaci mangy The Sand Land. Jejím autorem je Akira Torijama, kterého můžete znát jako stvořitele univerza Dragon Ball. 
12:54 | Among Us dnes přivítá nový herní mód v rámci updatu zdarma. V Hide & Seek budete hrát na schovávanou s krvelačným monstrem. 
7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách