Totální kolekce Star Wars: Galaxies

Pokud jste snad zaspali vydání očekávané MMORPG Star Wars: Galaxies a nechce se vám dokupovat a stahovat všechny updaty, které byly dosud vydány, máme pro vás dobrou zprávu. Lucasarts hodlají 26. května, který se zdá být měsícem Hvězdných válek, vydat megalomanský bundle věnovaný všem nadšencům filmu i jejich her. Star Wars Galaxies: The Total Experience bude kompletním balením této MMORPG, v jejíž útrobách na vás čeká původní titul An Empire Divided a dva datadisky - Jump to Lightspeed a Rage of Wookies

V této kolekci tak během několika dní hraní prožijete to, co hrdinové filmu za těch několik desítek let, kdy Star Wars běží na stříbrných plátnech. Ze sluncem sežehnutých pláních planety Tatooine se ve chvíli přenesete na zalesněný a bažinatý povrch Kashyyku, či se jen tak pro radost proletíte ve svém vlastním Millenium Falcon. Navíc, zcela exkluzivně pro hráče, kteří si zakoupí tuto edici, bude připraven nový dopravní prostředek - BARC Speeder, jenž jste mohli vidět třeba v Epizodě 2.

Připravte si peněženky, neboť Star Wars Galaxies: The Total Experience vám je pořádně odlehčí!

  

Zdroj: Worthplaying, homepage, EE

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce