Trackmania Sunrise - info a nové screenshoty

I přes některé negativní ohlasy z řad herních novinářů slavila hra Trackmania úspěchy. Myšlenka převzatá z klasických Stunts a zabalená do moderního grafického kabátku se hráčům na celém světě velmi líbila, a tak na sebe ohlášení pokračování nedalo dlouho čekat. Krédo nového dílu Trackmanie, s podtitulem Sunrise, by se dalo shrnout do tří slov: větší, hezčí a rychlejší. Dosazením do pomyslné rovnice nám pochopitelně musí vyjít jediná konstanta - zábava. Stejně jako minule se budete prohánět po rozmanitých rychlodrahách a v rychlosti až 400 km/h překonávat záludné překážky. Zásadní změnou by mělo projít prostředí kolem tratí; jak napovídá sám podtitul, jezdit se bude především pod sluncem zalitou oblohou v exotických prostředích (pláže, přímořská letoviska atd.).

  

Protože si autoři uvědomují ohromný potenciál především ve hře více hráčů, bude tato složka výrazně vylepšena. Konkrétně jde o integrovanou peer-to-peer síť sloužící k výměně tratí či automobilů, nebo o zdokonalený síťový kód hry. Na bližší informace si musíme ještě chvíli počkat, stejně jako na konkrétní datum vydání. Čekání si můžete zkrátit v naší galerii pohledem na nejnovější screenshoty a nebo stáhnutím dema.

 

Zdroj: Worthplaying

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce