Trailer na Project Athia slibuje magii a rozmanitý fantasy svět

Square Enix představuje novou značku, na níž se pracovalo od roku 2018.
Trailer na Project Athia slibuje magii a rozmanitý fantasy svět

Studio Luminous Productions vzniklo v roce 2018, aby pracovalo na zcela nové značce pro Square Enix. Nyní se nám konečně ukazuje alespoň náznak toho, co od těchto vývojářů můžeme čekat. Půjde o hru, která zatím nese pouze pracovní název Project Athia a vypadá to, že nás čeká krásné grafické zpracování rozmanité krajiny, v jejíchž zákoutích se bude skrývat nejedno nebezpečí. Chybět nebudou například ani draci. Hlavní hrdinka bude naštěstí ale bude disponovat magickými dovednostmi, které jí jistě výrazně pomohou zachránit si krk.

Dle Square Enix nás čeká ve hře pořádná porce akce a hra má využít plný potenciál nové generace. "Tvrdě pracujeme na tom, abychom plně zužitkovali veškerý potenciál PS5 a jeho hardware pro tento projekt. Dnes šlo jenom o malou ukázku, ale máme toho mnohem víc a nemůžeme se dočkat, až vám o hře řekneme další informace," prozradil ředitel studia Luminous Productions Takeshi Aramaki.

Hra vyjde na PS5 a PC. Datum vydání však zatím uvedeno není.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 9 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |