Transport Giant vyjde 13. srpna

Rakouská vydavatelská společnost Jowood oznámila, že její připravovaná hra Transport Giant vyjde 13. srpna. Jedná se o další kousek ze strategické série Giant, které se v součtu prodalo po celém světě řes 2,5 miliónů kusů. Transport Giant by měl být jakýmsi nástupcem legendárního Transport Tycoonu od Chrise Sawyera. Podobně jako on bude zaměřen na dopravu zboží, pasažéru i materiálu v období od roku 1850.

Stáhnout demo: Doupě (58 MB)

  

Zdroj: Gamer´s Hell

Váš názor Další článek: Intel Czech Game Expo 2004 je za námi - oficiální výsledky

Témata článku: ,
Aktuality

12:45 | S dnešním vydáním Resident Evil 4 oznámil Capcom také první přídavek zdarma. Akční mód Mercenaries vyjde už 7. dubna. 
17:37 | Akční rogue-like Have a Nice Death vyšla v plné verzi na PC a Nintendo Switch. Od hráčů si zatím odnáší jen slova chvály. Vyzkoušejte, jaké to je být samotnou Smrtí. 
22. března | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
22. března | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 

Dubnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak AI mění svět

Megatest 15 procesorů

Velké srovnání IPTV

Nejlepší základní desky pro PC