Trek to Yomi v novém traileru ukazuje filmové zpracování a samurajskou akci

Studio Flying Wild Hog úspěšně uvedlo pokračování Shadow Warriora. Tím ale pro letošní rok ještě nekončí.

Trek to Yomi bylo oproti ostatním projektům tohoto polského studia docela přehlížené. S novým trailerem nám ale ukazuje, že stojí za pozornost. V 2,5D prostředí se podíváme na příběh ve stylu klasických samurajských filmů. 

V hlavní roli je mladý bojovník, který se snaží chránit svoji vesnici a svého umírajícího mistra. Musí se postavit nejen lidským protivníkům. Čekají ho také nadpřirozené kreatury inspirované místním folklórem. 

Na pohled vypadá Trek to Yomi velmi stylově. I na souboje se kouká velmi dobře, ale je otázkou, jak bude zpracované ovládání. To nezjistíme nijak jinak, než že se o záchranu vesnice sami pokusíme. Zatím neznáme přesné datum vydání, ale Trek to Yomi by měl na PC, PlayStation i Xbox dorazit během jara.

Zdroj: GameInformer

Váš názor Další článek: Sony potichu vylepšilo nové ovladače DualSense. Poradilo si s problematickými páčkami

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru