Třetí ročník soutěže Becher Game

V ipořadí již třetí ročník stále populárnější soutěže Becher Game o nejlepší české nekomerční hry odstartoval v těchto dnech. I letos se totiž společnost Jan Becher rozhodla uspořádat tuto tuzemskou akci, která dává jedinečnou šanci zatím neznámým nadšencům předvést své umění. A o co tedy jde? Do této soutěže se může přihlásit jakýkoliv autor se svou vlastnoručně vytvořenou hrou. Jedinou podmínkou je nutnost zapracovat do jedné z hlavních rolí podobného titulu také produkt firmy Jan Becher, populární to nápoj becherovku. Své projekty mohou tvůrci zasílat až do 31. října letošního roku. Podrobná pravidla a také online registraci můžete najít na oficiálních stránkách soutěže.

Hlavní cenou pro vítěze je opět peněžní odměna ve výši 100 000 Kč, za v pořadí druhé a třetí místo obdrží autoři 50 000, respektive 25 000 korun českých. Dalších patnáct účastníků pak získá věcnou cenu v podobě velkého dárkového balíků společnosti Jan Becher.

Kromě hlavní kategorie o nejlepší titul vůbec jsme se dočkali i jedné novinky. Letos poprvé se mohou autoři zúčastnit také zvláštní kategorie určené pro hry vytvořené ve formátu Flash. Odměna pro vítěze je 50 000 Kč.

Bezpochyby fundovaná bude i porota, která se zhostí nelehké to role vybrat v záplavě všech her tu opravdu nejlepší. Své zástupce vyšlou mimo jiné herní magazíny GameStar a Score, a také internetový časopis Bonusweb. V porotě nebude chybět ani zástupce našeho serveru Doupě, významným členem bude krom jiného také Petr Vochozka ze známé herní vývojářské společnosti Illusion Softworks.

Pojďme se teď ještě podívat na předcházející a veskrze úspěšné ročníky. V obou své umění předvedlo několik desítek herních amatérských vývojářů, hlavní cenu si však pokaždé odnesli autoři z týmu Enteron. Více informací o loňském ročníku, včetně výsledků a odkazů na download většiny her můžete najít v tomto článku.

Zdroj: PR

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil a tycoonovka zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

25.  9.  2020 | | 4 N/A
Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recenze

Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recen…

Jedna z nejkultovnějších českých her se vrací v současné generaci. Je to vítané, nebo zbytečné překvapení?

24.  9.  2020 | | 16 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |