Třetí Watch Dogs vás zavedou do nebezpečného Londýna po Brexitu

Watch Dogs 3 neúmyslně odhaluje první detaily.
Třetí Watch Dogs vás zavedou do nebezpečného Londýna po Brexitu

Aktualizace: Nový díl městské akce Watch Dogs máme nyní potvrzen a odhalení slíbeno na E3. Hodně zajímavý prvek s možností kontroly všech NPC ve hře se zdá se opravdu koná. Jste zvědavi?

Původní zpráva

Před E3 samotnou již tradičně vyplouvají na povrch spekulací a ta další pramení z portálu Amazonu. Spekulace internetových šťouralů se opět potvrdily a opravdu si tentokrát zajedeme hackovat do hlavního města Velké Británie. Třetí díl série od Ubisoftu se bude jmenovat Legion a mělo by v něm být možné hrát za kterékoliv NPC, co v otevřeném Londýně potkáte. Bude totiž mít svou vlastní sadu animací, dabing, unikátní charakter a cíle. Má jít o Londýn v ne příliš vzdálené dystopické budoucnosti, která se odehrává po dokončení Brexitu a jeho podoba, v jaké ho známe je ta tam. 

Na E3 nás zřejmě čekají noví Darksiders a Destroy All Humans

Na E3 nás zřejmě čekají noví Darksiders a Destroy All Humans

"Hrajte za kohokoliv. Každý jednotlivec, kterého potkáte v otevřeném světě má kompletní set animací, dabing a své vlastnosti, které generují herní systémy," stálo v popisu produktu. Z dostupných informací vyplývá, že každé NPC bude mít vlastní příběh a hra by měla být výrazně systematičtější než její předchůdci. Vývoj vede Clint Hocking. Ten stál například i za Far Cry 2.

Třetí díl městské akce Watch Dogs nás zřejmě zavede do Londýna

Třetí díl městské akce Watch Dogs nás zřejmě zavede do Londýna

Dá se očekávat, že se prvních oficiálních informací dočkáme na E3 panelu Ubisoftu. Ten je naplánovaný na 10. června. od 22:00 hodin našeho času.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 6 N/A
Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co přinese Series S?

Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co př…

Objevily se nové informace o podobě a ceně menšího Xboxu. Že Microsoft chystá více konzolí v minulosti naznačil sám Phil Spencer. Skoro všechny dřívější úniky se vyplnily.

20.  6.  2020 | | 2 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |
10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si dnes můžete zahrát

10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si d…

Pokud se u her rádi bojíte, připravili jsme pro vás seznam titulů, které zaručeně fungují. Pro některé z nich bylo potřeba sáhnout hluboko do propadliště dějin.

24.  6.  2020 | | 4 N/A