Tři nové hry na námět Pána prstenů

Je až k neuvěření, že byly v průběhu včerejšího dne ohlášeny hned tři nové hry, které námětově čerpají ze světoznámé knižní trilogie Pán prstenů J.R.R. Tolkiena. Nezvyklost této skutečnosti potvrzuje také fakt, že všechny dané tituly jsou ve vývoji jiných společností. Dost však bylo řečí, zde je stručná charakteristika jednotlivých her.

The Lord Of The Rings: The Treason Of Isengard
Nová akční adventura vývojářského studia Surreal Software, ve které byste měli mít možnost ovládat různé herní charaktery známé z knižní předlohy - ty by se měly mimo jiné pyšnit unikátními upgrady. Hra je v přípravě pro konzole PS2 a Xbox, její vydání je plánováno na poslední čtvrtletí letošního roku.

The Lord of the Rings: War of the Ring
Další hra na námět knih J.R.R. Tolkiena, tentokráte z dílen firmy Liquid Entertainment. War of the Ring se žánrově zařadí mezi realtime strategie, měla by nabídnout bohatý single i multiplayer. Všichni majitelé PC se mohou těšit na první čtvrtletí příštího roku, kdy se hra objeví v obchodech.

The Lord of the Ring: The Return of the King
Jak se dalo předpokládat, také společnost Electronic Arts hodlá znovu využít možnosti přiživit se na úspěchu filmového zpracování knižní trilogie Pán prstenů. The Return of the King vám tak nabídne možnost vtělit se do jedné z hlavních postav celého příběhu - na výběr budete mít z Gandalfa, Aragorna, Legolase, Gimliho, Sama a Froda. Hra by se měla samozřejmě odehrávat ve světě Středozemě, navštívíte tak množství známých míst. Těšit se můžete na nový multiplayer cooperation mód. Datum vydání bylo stanoveno na podzim letošního roku, v přípravě jsou verze pro PlayStation 2, Xbox, GameCube, GBA a PC. Více o hře se můžete dozvědět z oficiálních stránek.

Zdroj: Gamer`s Hell, ActionTrip

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 6 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
Skyrim: Very Special Edition si už zahrajete i na záchodě

Skyrim: Very Special Edition si už zah…

Mysleli jste si, že jde o vtip? Tak to jste na omylu!

6.  7.  2018 |