Triumph! War 2099 – úkol je jasný: všechny zabít!

Myslíte si, že opravdu existují mimozemšťané, jinými slovy tedy další obyvatelé vesmíru? Nebo se jedná jen o fámu, která je podložena pouze výmysly několika lidí? Ať je tomu jak chce, mimozemšťané se již bezpochyby stali nedílnou součástí mnoha her. Vyjma stovek dalších pak také titulu Triumph! War 2099, který je dnešní plnou hrou.
Triumph! War 2099 – úkol je jasný: všechny zabít!

Lidé jsou již od malička fascinování možností, že nejsme v tom celém a obrovském vesmíru tak docela sami. Vysloveno bylo mnoho hypotéz, mnohokrát jsme již mohli slyšet o tom, že mimozemšťané (jak se návštěvníkům z vesmíru říká) již naši planetu navštívili – existují desítky „očitých“ svědků, fotek a jiných materiálů. Jaká je pravda zůstává obyčejným lidem tajemstvím, ale právě fascinace z mimozemských stvoření je hlavním důvodem, proč se hry s „ufouny“ objevily i na obrazovkách našich počítačů. Mohli jsme je vidět již v desítkách her a tuto kategorie nyní rozšiřuje i titul Triumph! War 2099, o kterém si něco více povíme právě dnes.

  

Námět hry není rozhodně v ničem extra nový – opět dochází k souboji lidské rasy proti nezvaným návštěvníkům z vesmíru, opět jsou lidé těmi hodnými a opět budete v jejich kůži zachraňovat čest naší planety. Myslíte si, že uspějete? Nebude to lehké, protože titul Triumph! War 2099 opravdu jednoduchou hrou není, ale podle rčení „dobro vždy zvítězí“ lze usuzovat, že asi ano :-).

Vy sami se ocitáte v roli vojáka, ne však ledajakého, ale samotného vůdce vašeho oddílu. V každé z misí bude váš úkol na první pohled opravdu jednoduchý – zlikvidovat naprosto všechny nepřátele. Technologická převaha však nestojí na vaší straně a tak pozabíjet všechny mimozemské návštěvníky bude tak trochu tvrdým oříškem (takže pozor, abyste si nevylomili zoubek). Vaši nepřátelé jsou v zásadě hodně podobní dotěrným, slizkým a odporným broukům. Krom toho mají jedinečnou možnost líhnout se i při boji ze své matky a doplňovat svou armádu. Mezi jejich výhodu patří také účinné střelné zbraně a v neposlední řadě síla při boji na blízko – v tomto případě jsou vaši muži vždy bez šance.

  

Jako postava velitele armády však pochopitelně budete nejen sám bojovat, ale také rozdávat patřičné rozkazy, doporučuji proto patřičně prostudovat informace o hře, které najdete pod položkou Options v menu. Kromě boje a velení na vás leží i další tíha odpovědnosti – bez posil totiž nemáte šanci své nepřátele nikdy porazit a jedinou možností je tak neustálý přísun nových jednotek. Ten se provádí poměrně netradičním způsobem – musíte nejprve získat některou ze speciálních ikon, které se nachází na různých místech bojiště. Ikony jsou různého typu a také vám přivolají na pomoc různé typy jednotek. Pro bližší informace opět doporučuji navštívit menu hry a nebo prostě rovnou hrát – základy většinou po chvíli pochytíte sami.

Grafika hry je slušná (i když to mohlo být lepší), příliš se mi nelíbil pohled kamery, ale to je jen můj subjektivní názor. Zvuky trochu trhají uši, takže spíše doporučuji vypnout zvuk či reproduktory. Jinak oceňuji také možnost několika nastavení v menu hry a vždy obsáhlé úvodní briefingy. Takže hurá do boje!

Download hry (4,5MB) zde
Download hry (4,5MB) #2 zde

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutratit ani korunu

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zah…

Občas to vyjde tak, že na hry po vánočních nákupech už prostě nezbude žádný zlaťák. Jak tedy trávit dlouhé zimní večery, když už máte všechno dohrané? Vybrali jsme pár kousků, za které nemusíte dát ani korunu, a i tak se budete královsky bavit.

13.  12.  2017 | | 19 N/A
Ubisoft rozdává AC IV: Black Flag a World in Conflict zcela zdarma

Ubisoft rozdává AC IV: Black Flag a Wo…

Nadílka od Ubisoftu bude v podobě her, které určitě moc dobře znáte. Těšíte se?

5.  12.  2017 | | 2 N/A
Nejlepší hry pro Xbox One: 7 tipů na skvělé nové pařby

Nejlepší hry pro Xbox One: 7 tipů na s…

Vánoce jsou za rohem a náš seriál speciálů je u konce. Pro majitele herní konzole Xbox One tady máme několik letošních tipů na dárek.

14.  12.  2017 | | 5 N/A
Vybrali jsme nejlepší PC hry pod stromeček

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod strom…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

6.  12.  2017 | | 21 N/A
7 tipů na nejbrutálnější hry historie, co vám zaručeně spraví chuť

7 tipů na nejbrutálnější hry historie,…

Je libo násilí a hektolitry krve? I to se občas šikne. Pojďte se tedy s námi podívat na ty nejbrutálnější hry, které spatřily světlo světa.

4.  12.  2017 | | 3 N/A
Nejlepší hry pro Playstation 4: deset tipů, které zaručeně dobře zabaví

Nejlepší hry pro Playstation 4: deset …

Letos se pro Playstation urodila spousta herních pecek, v našem vánočním rádci proto z většiny najdete exkluzivní tituly. Nezapomněli jsme ale ani na multiplatformní hry.

15.  12.  2017 |
Vybrali jsme nejlepší herní notebooky pod stromeček, zahraje si každý

Vybrali jsme nejlepší herní notebooky …

Pořádný herní notebook seženete za 25 tisíc. Vybrali jsme však i levnější stroje s nutnými kompromisy, nebo naopak děla s cenou ke sta tisícům

9.  12.  2017 | | 11 N/A
Harry Potter: Hogwarts Mystery je nová mobilní hra

Harry Potter: Hogwarts Mystery je nová…

Jam City chystá mobilní hru Harry Potter: Hogwarts Mystery. Vyrovná se však verzi od Niantic?

14.  12.  2017 | | 6 N/A