Trojice her v páteční obrazárně

187 Ride or Die

Rychlá auta a tvrdou non-stop akci bychom měli zažít v připravované hře 187 Ride or Die, kterou nedávno oznámil Ubisoft ve svém vydavatelském plánu. Jako člen losangeleského gangu, Buck, nastoupíte kriminální životní dráhu, abyste si vydělali peníze a následně je užili pro nákup nových zbraní nebo se pobavili se slečnami v nějakém baru. Váš arzenál by se měl sestávat jak z rozličné palety zbraní, tak z rychlých vozů, za jejichž volant usednete sami, nebo spolu s některým z vašich parťáků.

187 Ride or Die se nám zatím jeví jako zajímavý mix akčního a závodního žánru, uvidíme, jak se autoři s tímto tématem poperou. Pro další informace si můžete přečíst náš aktuální článek.

  

 

Dragonshard

Velmi netradiční, a nutno říci i troufalý, projekt již nějaký ten pátek připravuje firma Liquid Entertainment spolu s vydavatelem Atari. Poměrně mladé vývojářské studio, stojící za tituly LOTR: War of the Ring či Battle Realms, bylo pověřeno upéci koláč ze dvou ingrediencí; z Dungeons and Dragons a výtažku z žánru Real-time strategií. Stylem se Dragonshard bude podobat nejvíce nové strategii od EA Armies of Exigo; se svými armádami navštívíte nejen rozmanitou krajinu země Eberron, ale také zavítáte do mnohých podzemních lokací, přičemž přechod mezi těmito rovinami bude plynulý. Straší obrázky naleznete zde.

  

 

Timeshift

Pokud patříte mezi příznivce tzv. Mindless Shooterů, ve kterých nejde o nic jiného než vaši schopnost rychle reagovat na útočící tupé nepřátele, měli byste zbystřit pozornost. Ruští vývojáři z firmy Sabre se po neúspěchu své hry Will Rock, napodobující veleúspěšný titul ze stejného soudku Serious Sam, nevzdávají a pod patronátem Ubisoftu pro nás chystají Timeshift, o kterém jsme se již zmiňovali.

V Timeshift si opět procvičíte své reflexy, stejně tak i ukazováček, kterým budete v pravidelných intervalech drtit tlačítko na myši. Pro účely své nové hry, vývojáři ze Sabre upravili svůj Sabre 3D engine, na němž běhal i Will Rock, přičemž nám slibují realistickou fyziku a moderní efekty využívající Direct X 9 instrukcí. Jak si v dnešní době žádá trend, v Timeshift se setkáme i s funkcí bullet-time, která vám dovolí různě si hrát s tokem času. Podobně jako v novém Prince of Persia narazíte i na rozličné rébusy, jež budete muset vyřešit  za pomoci jakési "časové suroviny" umožňující právě hrátky s časem.

  

 

Zdroj: 3D Gamers

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nového roku

Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nov…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

1.  1.  2021 | |6 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, kusů je extrémně málo

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, ku…

Chcete svou konzoli s příchutí kultovní PS2? Pak si pospěšte.

5.  1.  2021 | |1 N/A
Daniel Pánek
PlayStation 5Konzole
10 největších zklamání odcházející generace aneb co se opravdu nepovedlo

10 největších zklamání odcházející generace aneb c…

Odcházející generace nejen herních konzolí, ale i her, nás v mnoha věcech potěšila, ale i v mnohých zklamala. Vybrali jsme největší zklamání posledních let.

2.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma