Trumfne Everquest 2 konkurenci?

Pokud hrajete MMORPG Everquest 2, jistě jste si všimli dvou prohlášení Sony Online Entertainment. První z nich je spíše popíchnutí směrem ke společnost Blizzard, když oznamují, že EQ2 má 350.000 hráčů, kteří hrají na stabilních serverech a nemusí čekat na přihlášení (dle mého zbytečná provokace). V tom samém oznámení také zmiňuji desítky úprav, které zkvalitňují hru od jejího vydání a ukazují, že se administrátoři o hru opravdu starají.

    

O jedné takové očekávané úpravě mluví i další téma, SOE se totiž rozhodli zapracovat na věci, která je hře nejvíce vytýkána. Pokud nemůžete třeba týden hrát, tak vám vaši známí utečou a horko těžko je doháníte. To vše by měl změnit takzvaný Mentoring. Postava na vyšší úrovni se může rozhodnout dělat učitele jiné postavě a obě z toho budou získávat slušnou dávku zkušeností. Pro účely hry se bude počítat, jako že jsou obě postavy na úrovni žáka, takže postup bude mnohem rychlejší. Zase o důvod více uvažovat o této skvělé hře.

    

ZdrojEverquest 2

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole