Tulácké Války

Hluboká budoucnost. Terransko-Brimská válka skončila. Miliardy zemřely. Domovské planety obou ras jsou pouze troskami, na kterých živoří zbytky rozprášeného obyvatelstva. Zbývá pouze jediná naděje - Nadpřirozený Terraformer, mýtické cosi, které dokáže ze sutin a ruin vytvořit novou planetu.
Tulácké Války
Hluboká budoucnost. Terransko-Brimská válka skončila. Miliardy zemřely. Domovské planety obou ras jsou pouze troskami, na kterých živoří zbytky rozprášeného obyvatelstva. Zbývá pouze jediná naděje - Nadpřirozený Terraformer, mýtické cosi, které dokáže ze sutin a ruin vytvořit novou planetu. Jsou napnuty všechny síly a do vesmíru se podaří vyslat lodě vybavené jednotkami ROGUE (Remotely Operated Gladiators for Ultimate Expansion - vzdáleně ovládaní gladiátoři poslední naděje). Vy jste velitelem jedné z těchto lodí. Budete muset bojovat s Brimy, kteří taktéž chtějí nalézt všemocného Terraformera. Toť základní příběh hry Rogue Wars, 1st person střílečky smíchané s turn-based strategií.

Rogue WarsRogue Wars

Rogue Wars

Rogue WarsRogue Wars

Single-player nabídne hned několik typů hry - mission-by-mission, tedy klasický postupový systém, jak ho známe z téměř každé jiné strategie, turn-based mód a nakonec deathmach mód. První a druhý typ je spíše o prvotním zaučení se do hry, zaměřuje se hlavně na onen akční 1st person prvek hry. Turn-based mód bude samozřejmě mnohem komplexnější, složitější, náročnější. Tvůrce hry dle jejich vlastních slov velice ovlivnily hry jako Warcraft 2, Doom, Quake a další klasické 3D střílečky, ale i například takový Mortal Kombat.

Rogue WarsRogue Wars

Hra je zaměřena hlavně na lidi, kteří rádi střílí, ale kteří také zároveň neopovrhují občasným (samozřejmě pouze velice krátkodobým:) zapojením mozkových šroubovic. Vypadá to tedy na jakousi předělávku Battle Isle: Incubation. Do vydání hry ale ještě několik měsíců, přinejlepším týdnů, zbývá, takže nezbývá než čekat.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráč Soulcaliburu VI zaskočil internet ještěrem s gigantickým přirozením

Hráč Soulcaliburu VI zaskočil internet…

Kreativita některých lidí při editaci vlastních postav nezná mezí. U Soulcaliburu se to ale trošku zvrhlo.

20.  10.  2018 | | 2 N/A
Je potřeba mít hardware nové generace, říká Sony o Playstation 5

Je potřeba mít hardware nové generace,…

Společnost Sony potvrdila, že již pracuje na další generaci herního hardwaru.

10.  10.  2018 | | 24 N/A
Sony dnes startuje program odměn pro členy PS Plus

Sony dnes startuje program odměn pro č…

Ten rozšiřuje řadu výhod pro členy PS Plus o další skvělé slevy a nabídky od našich lokálních partnerů.

14.  10.  2018 |
7 tipů na bláznivé hry, které překvapí i zabaví

7 tipů na bláznivé hry, které překvapí…

Což takhle dát si oddych? Což takhle zahrát si něco trochu méně seriózního?

10.  10.  2018 | | 2 N/A
10 tipů na skvělé deskovky, které můžete hrát o samotě

10 tipů na skvělé deskovky, které může…

Co dělat v případě, že máte chuť zahrát si nějakou deskovku, ale zrovna nemáte po ruce žádné kamarády? Směle se můžete pustit do některé z her, které obsahují solitérní mód. A že se nejedná jen takovou z nouze ctnost, ale plnohodnotnou zábavu!

včera | | 5 N/A