Tulácké Války

Hluboká budoucnost. Terransko-Brimská válka skončila. Miliardy zemřely. Domovské planety obou ras jsou pouze troskami, na kterých živoří zbytky rozprášeného obyvatelstva. Zbývá pouze jediná naděje - Nadpřirozený Terraformer, mýtické cosi, které dokáže ze sutin a ruin vytvořit novou planetu.
Tulácké Války
Hluboká budoucnost. Terransko-Brimská válka skončila. Miliardy zemřely. Domovské planety obou ras jsou pouze troskami, na kterých živoří zbytky rozprášeného obyvatelstva. Zbývá pouze jediná naděje - Nadpřirozený Terraformer, mýtické cosi, které dokáže ze sutin a ruin vytvořit novou planetu. Jsou napnuty všechny síly a do vesmíru se podaří vyslat lodě vybavené jednotkami ROGUE (Remotely Operated Gladiators for Ultimate Expansion - vzdáleně ovládaní gladiátoři poslední naděje). Vy jste velitelem jedné z těchto lodí. Budete muset bojovat s Brimy, kteří taktéž chtějí nalézt všemocného Terraformera. Toť základní příběh hry Rogue Wars, 1st person střílečky smíchané s turn-based strategií.

Rogue WarsRogue Wars

Rogue Wars

Rogue WarsRogue Wars

Single-player nabídne hned několik typů hry - mission-by-mission, tedy klasický postupový systém, jak ho známe z téměř každé jiné strategie, turn-based mód a nakonec deathmach mód. První a druhý typ je spíše o prvotním zaučení se do hry, zaměřuje se hlavně na onen akční 1st person prvek hry. Turn-based mód bude samozřejmě mnohem komplexnější, složitější, náročnější. Tvůrce hry dle jejich vlastních slov velice ovlivnily hry jako Warcraft 2, Doom, Quake a další klasické 3D střílečky, ale i například takový Mortal Kombat.

Rogue WarsRogue Wars

Hra je zaměřena hlavně na lidi, kteří rádi střílí, ale kteří také zároveň neopovrhují občasným (samozřejmě pouze velice krátkodobým:) zapojením mozkových šroubovic. Vypadá to tedy na jakousi předělávku Battle Isle: Incubation. Do vydání hry ale ještě několik měsíců, přinejlepším týdnů, zbývá, takže nezbývá než čekat.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
V Minecraftu postavíte cokoliv, podívejte se na Paříž z 19. století

V Minecraftu postavíte cokoliv, podíve…

Minecraft nás svými možnostmi nepřestává překvapovat. Nejzajímavější projekty jsou však stále ty, které simulují reálná města.

17.  7.  2018 | | 8 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 6 N/A