Tulácké Války

Hluboká budoucnost. Terransko-Brimská válka skončila. Miliardy zemřely. Domovské planety obou ras jsou pouze troskami, na kterých živoří zbytky rozprášeného obyvatelstva. Zbývá pouze jediná naděje - Nadpřirozený Terraformer, mýtické cosi, které dokáže ze sutin a ruin vytvořit novou planetu.
Tulácké Války
Hluboká budoucnost. Terransko-Brimská válka skončila. Miliardy zemřely. Domovské planety obou ras jsou pouze troskami, na kterých živoří zbytky rozprášeného obyvatelstva. Zbývá pouze jediná naděje - Nadpřirozený Terraformer, mýtické cosi, které dokáže ze sutin a ruin vytvořit novou planetu. Jsou napnuty všechny síly a do vesmíru se podaří vyslat lodě vybavené jednotkami ROGUE (Remotely Operated Gladiators for Ultimate Expansion - vzdáleně ovládaní gladiátoři poslední naděje). Vy jste velitelem jedné z těchto lodí. Budete muset bojovat s Brimy, kteří taktéž chtějí nalézt všemocného Terraformera. Toť základní příběh hry Rogue Wars, 1st person střílečky smíchané s turn-based strategií.

Rogue WarsRogue Wars

Rogue Wars

Rogue WarsRogue Wars

Single-player nabídne hned několik typů hry - mission-by-mission, tedy klasický postupový systém, jak ho známe z téměř každé jiné strategie, turn-based mód a nakonec deathmach mód. První a druhý typ je spíše o prvotním zaučení se do hry, zaměřuje se hlavně na onen akční 1st person prvek hry. Turn-based mód bude samozřejmě mnohem komplexnější, složitější, náročnější. Tvůrce hry dle jejich vlastních slov velice ovlivnily hry jako Warcraft 2, Doom, Quake a další klasické 3D střílečky, ale i například takový Mortal Kombat.

Rogue WarsRogue Wars

Hra je zaměřena hlavně na lidi, kteří rádi střílí, ale kteří také zároveň neopovrhují občasným (samozřejmě pouze velice krátkodobým:) zapojením mozkových šroubovic. Vypadá to tedy na jakousi předělávku Battle Isle: Incubation. Do vydání hry ale ještě několik měsíců, přinejlepším týdnů, zbývá, takže nezbývá než čekat.

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

8 největších herních zklamání roku 2017

8 největších herních zklamání roku 201…

Minulý rok přinesl hromadu skvělých her, bohužel však také mnoho zklamání. Těchto osm nás zamrzelo nejvíc.

9.  1.  2018 | | 9 N/A
10 největších herních překvapení roku 2017

10 největších herních překvapení roku …

Každý rok nás něčím zklame, zároveň však mnoha věcmi příjemně překvapí. Rok 2017 byl pro herní svět plný překvapení.

11.  1.  2018 | | 3 N/A
PC v roce 2018: nejočekávanější herní pecky platformy

PC v roce 2018: nejočekávanější herní …

Je tady další várka her, kterým byste v letošním roce měli věnovat pozornost. Bude toho vycházet věru hodně. Zahrajeme si na piráty, upíry nebo třeba stavitele pravěkého parku. A co takhle to celé završit tandemovým útěkem z vězení?

včera | | 8 N/A
Jak by vypadaly současné herní hity v minulém století? (galerie)

Jak by vypadaly současné herní hity v …

Napadlo vás někdy, jak by vlastně vypadaly současné hry, kdyby byly vytvořeny v dobách dávno minulých? My už odpověď známe!

16.  1.  2018 | | 6 N/A
Nejprodávanější hry roku 2017, které provětraly peněženky

Nejprodávanější hry roku 2017, které p…

Zajímá vás, které hry byly v loňském roce co do prodejnosti nejúspěšnější? My jsme to zjistili za vás.

15.  1.  2018 | | 3 N/A
DAKAR 18 budou pouštní závody v otevřeném světě pro PC, PS4 a Xbox One

DAKAR 18 budou pouštní závody v otevře…

Pokud jste fandové světového závodu Dakar a rallye vám také není cizí, rozhodně zaostřete na připravovaný projekt.

12.  1.  2018 | | 4 N/A
PlayerUnknown

PlayerUnknown's Battlegrounds: v jedno…

Když ze zkušeností v herní branži vycucáte geniálně jednoduchý koncept, občas to může fungovat. Občas až tak, že se z vašeho projektu stane nejhranější titul na světě. Skoro.

12.  1.  2018 | | 8 N/A
6 tipů na originální sci-fi pařby, u kterých se nebudete nudit

6 tipů na originální sci-fi pařby, u k…

Sci-fi žánr se opět vrací do formy, a to takovým tempem, že zombie nákazu zahnal do kouta. Jaké vesmírné pecky nás potěšily během posledních pár let?

10.  1.  2018 |