Tulácké Války

Hluboká budoucnost. Terransko-Brimská válka skončila. Miliardy zemřely. Domovské planety obou ras jsou pouze troskami, na kterých živoří zbytky rozprášeného obyvatelstva. Zbývá pouze jediná naděje - Nadpřirozený Terraformer, mýtické cosi, které dokáže ze sutin a ruin vytvořit novou planetu.
Tulácké Války
Hluboká budoucnost. Terransko-Brimská válka skončila. Miliardy zemřely. Domovské planety obou ras jsou pouze troskami, na kterých živoří zbytky rozprášeného obyvatelstva. Zbývá pouze jediná naděje - Nadpřirozený Terraformer, mýtické cosi, které dokáže ze sutin a ruin vytvořit novou planetu. Jsou napnuty všechny síly a do vesmíru se podaří vyslat lodě vybavené jednotkami ROGUE (Remotely Operated Gladiators for Ultimate Expansion - vzdáleně ovládaní gladiátoři poslední naděje). Vy jste velitelem jedné z těchto lodí. Budete muset bojovat s Brimy, kteří taktéž chtějí nalézt všemocného Terraformera. Toť základní příběh hry Rogue Wars, 1st person střílečky smíchané s turn-based strategií.

Rogue WarsRogue Wars

Rogue Wars

Rogue WarsRogue Wars

Single-player nabídne hned několik typů hry - mission-by-mission, tedy klasický postupový systém, jak ho známe z téměř každé jiné strategie, turn-based mód a nakonec deathmach mód. První a druhý typ je spíše o prvotním zaučení se do hry, zaměřuje se hlavně na onen akční 1st person prvek hry. Turn-based mód bude samozřejmě mnohem komplexnější, složitější, náročnější. Tvůrce hry dle jejich vlastních slov velice ovlivnily hry jako Warcraft 2, Doom, Quake a další klasické 3D střílečky, ale i například takový Mortal Kombat.

Rogue WarsRogue Wars

Hra je zaměřena hlavně na lidi, kteří rádi střílí, ale kteří také zároveň neopovrhují občasným (samozřejmě pouze velice krátkodobým:) zapojením mozkových šroubovic. Vypadá to tedy na jakousi předělávku Battle Isle: Incubation. Do vydání hry ale ještě několik měsíců, přinejlepším týdnů, zbývá, takže nezbývá než čekat.

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřitelným smyslem pro detail

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřit…

Far Cry 5 nás v mnohém příjemně překvapil, především ale nabídl nádherné pískoviště na hraní. A nic to nepodpořit tak, jako 4K rozlišení.

11.  4.  2018 | | 18 N/A
7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: co hrát na cestách?

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: c…

Hrajete rádi na mobilním telefonu? Nechte si od nás doporučit několik kousků pro letošní rok.

17.  4.  2018 | | 8 N/A
Viděli jsme budoucnost: Na Playstation přijdou úžasné hry pro VR

Viděli jsme budoucnost: Na Playstation…

V Londýně se konala akce věnovaná budoucnosti platformy Playstation VR. Dostali jsme exkluzivní možnost nahlédnout, co Sony v oblasti virtuální reality chystá.

12.  4.  2018 | | 18 N/A
God of War: severská výprava (recenze)

God of War: severská výprava (recenze)

Populární rubač bohů se vrací, aby nám dokázal, že neztratil nic ze svého lesku. Jak dopadl Kratos nové generace?

12.  4.  2018 | | 22 N/A
PUBG: na mobilu lepší, než byste čekali (mobilní recenze)

PUBG: na mobilu lepší, než byste čekal…

Žánr Battle Royale prožívá v této době rozkvět, a to tak velký, že mimo PC a konzolí zasáhl také mobilní telefony. Zatímco Fortnite je zatím jen pro vyvolené, PUBG jsme se začali blíže věnovat a opravdu se to povedlo.

8.  4.  2018 | | 3 N/A
Herní agenda: dubnová nálož pecek

Herní agenda: dubnová nálož pecek

Březen nás navnadil na začínající jarní sezónu plnou skvělých titulů a duben pokračuje ve stejném duchu. Opět se nám na herním trhu objevila různorodá sorta her, mezi kterými si jistě dokážete vybrat ať už hrajete na jakékoliv platformě.

18.  4.  2018 | | 2 N/A
Podívejte se na skvělý dokument ze zákulisí Kingdom Come: Deliverance

Podívejte se na skvělý dokument ze zák…

Tohle se klukům neskutečně povedlo!

8.  4.  2018 |
Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, trvalo to necelý měsíc

Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, t…

Ubisoft si své hry snaží hlídat, hackeři jsou ale neúprostní.

16.  4.  2018 | | 11 N/A