Tunnels of Terror DLC přidává do Back 4 Blood nový kooperační režim a výzvy

Spolu s DLC vychází také startovní trailer.

O víkendu jsme se dočkali čerstvého pohledu na chystané DLC Tunnels of Terror do týmovky Back 4 Blood díky startovnímu traileru a hrstce nových informací. DLC dorazí už zítra na všechny hlavní platformy. 

Rozšíření nabídne kromě příběhového pokračování především dvě nové hratelné postavy a tři nové druhy zmutovaných. Mezi lákavé režimy patří Ridden Hives, což je nový kooperační režim, zasazený do spleti podzemních tunelů. Čekají nás nové výzvy a nové odměny. 

DLC je samozřejmě součástí Ultimate a Deluxe edicí hry, nebo jej lze zakoupit samostatně. Stačí ale, aby v týmu vlastnil DLC pouze jeden hráč, přístup k obsahu pak mají všichni přátelé na seznamu. 

Váš názor Další článek: Vampire: The Masquerade – Swansong se připomíná stylovým hudebním trailerem

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru