Tutové tipy od Cenegy

Společnost CENEGA CZECH oznamuje, že podepsala distribuční smlouvu se společnosti Koch Media a na pulty českých obchodů tak přinese očekávané PC hry Warhammer: Mark of Chaos a Mage Knights: Apocalypse. První zmíněná se na trhu objeví na konci listopadu opatřená českými titulky, zatímco Mage Knights: Apocalypse bude obsahovat jen český manuál a v prodeji bude již v říjnu. Doporučená MOC bude 999 Kč. Na lokalizacích her se v současné chvíli již pracuje. Na Slovensku bude hry se slovenským manuálem distribuovat CENEGA SLOVAKIA.

Warhammer: Mark of Chaos je fantasy 3D real-time strategie v níž se hráč snaží získat co největší plochu území, rozvíjet svou armádu a svá města a samozřejmostí je účast v epických bitvách. Hráč se ocitne ve Starém světě, kde se stále střetávají jednotky Chaosu a Imperia. Hra bude obsahovat 17 různých ras, z nichž ne všechny budou hratelné – zbývající rasy bude možno najmout jako žoldáky. Kromě singleplayer kampaně se hráči mohou těšit na multiplayer hratelný přes LAN nebo internet. Více informací a obrázky ze hry najdete na oficiálních stránkách hry.

Mage Knight Apocalypse je akční RPG hra, která vznikla podle stejnojmenné deskové hry. Hra vypráví příběh pěti hrdinů, kteří si přísahali, že obyvatelům světa zajistí mír a klid. Hráč pod vedením magické rasy Solonavi musí získat další udatné hrdiny, kteří se společně s ním postaví pětihlavému Drakovi Apokalypsy. Vybírat musí pečlivě, protože jedině kombinace magie a různých bojových technik mu pomůže zvítězit nad nepřátelskými nestvůrami. Nové vlastnosti a dovednosti hra vybírá sama podle stylu boje a chování hráče ve hře. Hra navíc obsahuje velké množství logických a strategických miniher. Více informací a obrázky ze hry můžete najít na stránce hry.

Zdroj: tisková zpráva

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Kingdom Come: Deliverance - prožijte český středověk (recenze)

Kingdom Come: Deliverance - prožijte č…

Česká hra ze středověku se dočkala finálního vydání. Po dlouholetém vývoji máte možnost okusit hru, jaká tu ještě nebyla. RPG inspirované českou historií a vyvíjené s důrazem na středověkou realitu. Stojí za to hru pořizovat? Dozvíte se v recenzi!

13.  2.  2018 | | 123 N/A
Mapa Kingdom Come: Deliverance je krásným příkladem středověké historie

Mapa Kingdom Come: Deliverance je krás…

Při tvorbě světa Kingdom Come: Deliverance samozřejmě nemohli tvůrci zahrnout celou republiku. Nakonec si vybrali okolí města Rataje nad Sázavou, nacházejícího se v okrese Kutná Hora. Jak to dopadlo?

21.  2.  2018 | | 16 N/A
Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál z českých luhů a hájů (galerie)

Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál…

Recenzi jsme sice již napsali, ale Kingdom Come nás stále baví. Podívejte se na galerii z našich dobrodružných výprav.

19.  2.  2018 | | 4 N/A
Kingdom Come: Deliverance už prodalo téměř 500 tisíc kopií

Kingdom Come: Deliverance už prodalo t…

Nehledě na bugy a další technické nepříjemnosti se Kingdom Come v prodejích pěkně daří.

15.  2.  2018 | | 5 N/A
7 nejlepších historických zážitků, které můžete zažít ve hrách

7 nejlepších historických zážitků, kte…

Kingdom Come dokázalo v posledních dnech ukousnout solidní porci pozornosti. Není ale jedinou hrou, která se zaměřuje na středověk a věrohodnou historii. Pojďme se podívat na ty nejlepší alternativy.

20.  2.  2018 | | 5 N/A
Kingdom Come: Deliverance dostane na PS4 v den vydání obří patch

Kingdom Come: Deliverance dostane na P…

Máte koupené Kingdom Come na konzoli PS4 a chystáte se hrát? Tak to si ještě nějakou dobu počkáte.

12.  2.  2018 | | 16 N/A
Herní agenda: zpátky v sedle nového roku

Herní agenda: zpátky v sedle nového ro…

Na začátku roku téměř vždy bývá na herním trhu poměrně sucho. Letošek nebyl výjimkou, proto jsme si s agendou dali menší pauzu. Už se ale začínají objevovat první dobře vypadající kousky, takže nastal čas, abychom si o nich zase něco řekli.

16.  2.  2018 |
Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se na obrázky z českého středověku

Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se …

Kingdom Come bude výpravou do středověku se vším všudy. České lesy, věrohodné souboje a příběhové zvraty, které otřásly zemí. Pojďme se podívat na všechny dostupné pohlednice z výletu.

21.  2.  2018 | | 18 N/A