Tvůrce Commandos opouští svůj tým

Gonzo Suarez, tvůrce proslulé série Commandos, opouští svůj post ve společnosti Pyro Studios a zakládá si vlastní firmu Arvirago Entertainment. Přidal se k němu také hlavní vývojář Jon Beltran de Heredia a další jádro jeho tvůrčího týmu, celkem se jedná asi o sedm lidí. Pyro Studios tedy postihla velká rána a je otázkou, jak se to odrazí na připravovaných titulech, zejména Commandos 3.

Gonzo Suarez pracuje v herním průmyslu již od roku 1984, roku 1996 založil spolu s Ignacio Perezem (současný ředitel, možná také příčina odchodu Suareze) společnost Pyro Studios, která stojí za sérií her Commandos: Behind Enemy Lines (1998), Commandos: Beyond the Call of Duty (1999) a Commandos 2: Men of Courage (2001 PC, 2002 PlayStation 2 a Xbox). Celkem se her této série prodalo přes 3 miliony kusů!

Se svou novou společností Arvirago Entertainment chce samozřejmě Gonzo Suarez vytvářet další hry, jeho prvním projektem má být titul s kódovým názvem The Lord of The Creatures.

Zdroj: BluesNews

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

7.  9.  2020 | | 14 N/A
Mafia je zpět a vypadá skvěle. Hra dostala vylepšenou grafiku i příběh

Mafia je zpět a vypadá skvěle. Hra dostala vylepše…

Legendární Mafia se vrací ve svém remaku, ale není to jen nový vizuál, co hra přinese. Vlastně působí úplně jinak, než jako ta hra, kterou jsme hráli před lety.

3.  9.  2020 | | 47 N/A
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: výběr toho nejlepšího na PS4 a Division zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: výběr toho nejlepšího …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

5.  9.  2020 |