Tvůrce Commandos opouští svůj tým

Gonzo Suarez, tvůrce proslulé série Commandos, opouští svůj post ve společnosti Pyro Studios a zakládá si vlastní firmu Arvirago Entertainment. Přidal se k němu také hlavní vývojář Jon Beltran de Heredia a další jádro jeho tvůrčího týmu, celkem se jedná asi o sedm lidí. Pyro Studios tedy postihla velká rána a je otázkou, jak se to odrazí na připravovaných titulech, zejména Commandos 3.

Gonzo Suarez pracuje v herním průmyslu již od roku 1984, roku 1996 založil spolu s Ignacio Perezem (současný ředitel, možná také příčina odchodu Suareze) společnost Pyro Studios, která stojí za sérií her Commandos: Behind Enemy Lines (1998), Commandos: Beyond the Call of Duty (1999) a Commandos 2: Men of Courage (2001 PC, 2002 PlayStation 2 a Xbox). Celkem se her této série prodalo přes 3 miliony kusů!

Se svou novou společností Arvirago Entertainment chce samozřejmě Gonzo Suarez vytvářet další hry, jeho prvním projektem má být titul s kódovým názvem The Lord of The Creatures.

Zdroj: BluesNews

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Crying Suns zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Cryin…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

8.  1.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce