Tvůrce Johna Wicka chce televizní adaptaci bláznivé hry My Friend Pedro

Když se podařilo s Johnem, podaří se všude.
Tvůrce Johna Wicka chce televizní adaptaci bláznivé hry My Friend Pedro

Filmových a seriálových adaptací ztřeštěných herních předloh nikdy není dost, a těch kvalitních už vůbec ne. Derek Kolstad, který má na triku úspěšnou akční sérii John  Wick si to nejspíše myslí také a zvažuje koupit práva pro natočení televizního seriálů na motivy her My Friend Pedro a Bendy and the Ink Machine.

„Pokud dokážu napodobit úspěch, jaký jsem měl s Johnem Wickem, budu se cítit jako jedenáctiletý klučina, kterému se podařilo proklouznout na film pro dospělé," řekl Kolstad v rozhovoru pro Comicbook.

Indie hit My Friend Pacho prodal v prvním týdnu od vydání přes 250 tisíc kopií a hra byla nedávno vydána i pro PS4.

Bendy and the Ink Machine je pak horovka z roku 2017, která není nijak extra známá, avšak má své umělecké kvality.

Kostlad se ale také nechal slyšet, že vše je zatím ve fázi plánování. Takže raději neočekávejte, že si v brzké době na svých televizích pustíme tento seriál. Mimochodem když už jsme u toho čekání. Nezapomeňte také na nový díl Johna Wicka, který plánuje vrazit do kinosálů v roce 2022. 

Mezitím si můžete shladit svůj absťák hrou John Wick Hex, která je pro změnu herní adaptací filmu. Vyšla 5. května a je dostupná pro PS4, Xbox One a PC.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 9 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |