Tvůrce Killer 7 chystá RPG na DS

Recenzi na psychotickou akci jménem Killer 7 jste si u nás mohli přečíst nedávno. Hra, která oscilovala mezi výtvorem zvráceného psychopata a prací výtvarného génia si získala nemalou pozornost a když budu tvrdit, že divnější věc jsme tu už dlouho neměli, moc se mýlit nebudu. Goichi Suda, který Killer 7 režíroval, nyní oznámil, že připravuje RPG na Nintendo DS jménem Contact. Respektive, Suda hru produkuje, hlavní roli ve vývoji má Akira Ueda, který dříve pracoval na sérii Shinig Soul.

Ovšem podle známých informací se o další Killer 7 hru jednat nebude. Příběh začíná ztroskotáním profesrora na planetě podobné Zemi. Co hůř, profesor zjistí, že jeho pohonná jednotka se roztříštila na kusy rozeseté po celé planetě. Požádá tedy chlapce jménem Cherry, aby mu pomohl. Ovšem hned na to Cherry zmizí, v tento okamžik se do role dostává hráč, který má s Cherrym navázat kontakt a pomoci mu v hledání částí. Profesor vám bude z horního displeje DS dávat příkazy a Cherryho budete ovládat pomocí stylusu na dotykové obrazovce. Cherry má k dispozici speciální nálepky s různými efekty a během hry získá několik kostýmů. Ty mu dodají speciální schopnosti a najdete mezi nimi třeba i oblečení kuchaře, pilota, rybáře nebo hasiče. Hra by se měla dostat na trh v Japonsku v únoru.

Doupě komentuje: Už podle popisu by se mohlo jednat o zajímavý titul, ovšem těžko říct, zda nebude cílen na dětské publikum a zda se hry vůbec dočkáme i u nás. Každopádně schizofrenních vrahů se tentokrát nedočkáme, což může být jedině dobře. :)

Související informace (Contact):
Platforma: Nintendo DS
Žánr: RPG
Výrobce: Grasshoper Studios
Vydavatel: Marvelous Interactive
Homepage: nemá
Předpokládané datum vydání: Bude ohlášeno

Zdroj: Eurogamer

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A