Tvůrci GreedFall pracují na novém akčním RPG Steelrising

Před pár dny studio Spiders zveřejnilo tajuplný obrázek, díky kterému nám dávalo najevo, že má rozpracovanou další hru. To už je ale dávná minulost a dnes nám vývojáři poskytli mnohem více informací k jejich chystané hře.

Prostřednictvím Nacon Direct nám studio prozradilo, že jejich další hra bude akční RPG jménem Steelrising. Její děj se bude odehrávat v alternativní historické verzi Paříže, a to konkrétně během francouzské revoluce, kde armáda krále Ludvíka XVI terorizuje a kosí Francouze. Vývojáři si položili otázku: „Co kdyby Ludvík XVI byl tyran a používal k zastavení francouzských vojsk roboty?"

Studio Spiders, zodpovědné za RPG Greedfall, brzy představí novou hru

Studio Spiders, zodpovědné za RPG Greedfall, brzy představí novou hru

Hlavní postavou bude ženský robot Aegis, která slouží jako osobní strážkyně královny Marie-Antoinetty. Právě Aegis vyšle „změnit průběh historie", vypátrat jejího tvůrce a ukončit tak masakry prováděné početnou armádou Ludvíka XIV.

Steelrising Banner.jpg

To je děj jistě zajímavý, ale vývojáři toho kromě děje prozradili mnohem více. Řekli, že aby zamezili lineárnosti při pohybu po pařížských ulicích, Aegis bude moct šplhat po budovách či procházet tajnými chodbami. Ve hře tedy nebude chybět vertikalita a mapa bude velmi pestrá právě za tímto účelem.

Boj bude podle vývojářů plynulý a všechny zbraně budou integrovány do těla Aegis. Předměty, které hráč při průzkumu světa nalezne udělají Aegis silnější, odolnější či pohyblivější. Ve hře bude existovat více než sedm různých druhů zbraní a každá z nich bude mít své jedinečné vlastnosti, jako jsou například zbraně na blízko, pušky na alchymistické bázi či ty určené pro útok na velkou vzdálenost.

Ve Steelrising se dokonce budete moct pokochat památkami, které již před nějakým tím časem lehly popelem, jako jsou například Tour du Temple či Grand Chatelet. 

Steelrising se vyvíjí pro PC, PS5 a Xbox Series X.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Je tohle GTA 6? Ne, ale nová modifikace GTA 5 dokáže grafiku brutálně nakopnout

Je tohle GTA 6? Ne, ale nová modifikace GTA 5 doká…

Nebyl by to další měsíc bez další grafické modifikace do GTA 5. A tentokrát jde o pořádného cvalíka.

26.  7.  2020 | | 9 N/A
Nejkrásnější hry uplynulých let: hráči ve hrách „fotografují“ úchvatné snímky

Nejkrásnější hry uplynulých let: hráči ve hrách „f…

Stále více her začíná nativně využívat foto režimy a my se tak můžeme dívat na umělecká díla hodná našich obrazovek.

dnes | | 13 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: letní akce na Epicu a balíček strategií

Hry zadarmo nebo se slevou: letní akce na Epicu a …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

31.  7.  2020 |
Hacknutá kamera v Death Stranding potvrdila, že Sam nemá penis

Hacknutá kamera v Death Stranding potvrdila, že Sa…

Můžeme mu začít říkat „bezkulčák"

28.  7.  2020 | | 4 N/A
Fotografové vyrazili do Japonska, umělecký styl Tsushimy vyráží dech

Fotografové vyrazili do Japonska, umělecký styl Ts…

Graficky možná nejde o naprosto špičku současné generace, jen málo co ale odkáže překonat umělecký styl hry Ghost of Tsushima.

4.  8.  2020 |