Tvůrci Guitar Hero plánují Rock Band

Dávno jsou pryč doby Člověče, nezlob se a jiných společenských her, které měly zpříjemnit zdlouhavý večer. Budoucnost se zhlédla v konzolích nové generace, již se nesnaží zprostředkovávat elektronickou zábavu širokým masám. A po EyeToy, či nejrůznějších konverzích karaoke se konečně objevilo pokračování hodné pozornosti. Společnost Harmonix, která má na svědomí první díl úspěšného hudebního titulu Guitar Hero, se dohodla s populární televizní stanicí MTV a gigantem Electronic Arts na vývoji nástupce, jenž by měl daleko přesáhnout slávu zmiňovaného Guitar Hero.

Rock Band, jak zní oficiální název chystaného projektu, znovu zabrousí do hudebních vod a nabídne zájemcům možnost založit si vlastní rockovou kapelu, která bude plnit koncertní síně a stadiony. Abyste prorazili, stačí najít čtyři stejně „trhlé“ kamarády a investovat do již zmiňovaného titulu. Pak už se stačí jen rozdělit, neboť každá kapela potřebuje bubeníka, zpěváka, sólového kytaristu a „basáka“, uchopit speciální ovladače (pro každou pozici ve skupině jeden) a vzhůru za slávou.

Díky přítomnosti populární stanice MTV bude hra obdařena těmi nejznámějšími fláky, které se za poslední desetiletí na hudební scéně objevily (nebo spíše ozvaly), přičemž vývojáři slibují možnost stahovat si z internetu další. Tím však překvapení nekončí! Lidé z Harmonix mysleli i na jednotlivce, kteří nemají možnost titul otestovat se svými přáteli. Těm totiž postačí připojit se na internet a dát to dohromady třebas s někým z Austrálie. Hra je prozatím vyvíjena pro konzole PlayStation 3 a Xbox 360 a na trhu by se měla objevit ještě ke konci letošního roku.

Související informace (Rock Band):
Platforma: Xbox 360, PS3
Žánr: hudební simulátor
Výrobce: Harmonix (
http://www.harmonixmusic.com/)
Vydavatel: Electronic Arts (
http://www.ea.com)
Homepage hry:
http://www.rockbandgame.com/
Předpokládané datum vydání: Q4 2007

Zdroj: Worthplaying

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil a tycoonovka zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

25.  9.  2020 | | 4 N/A
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recenze

Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recen…

Jedna z nejkultovnějších českých her se vrací v současné generaci. Je to vítané, nebo zbytečné překvapení?

24.  9.  2020 | | 17 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |
PlayStation 5 bude zpětně kompatibilní jen s PS4, starší konzole chybí

PlayStation 5 bude zpětně kompatibilní jen s PS4, …

Šéf SIE potvrdil, co se v posledních týdnech šuškalo. PS5 bude kompatibilní jen s hrami pro PS4, starší konzole jsou mimo hru.

18.  9.  2020 | | 11 N/A