Tvůrci Planet Zoo a Jurassic World oznamují nový projekt. Je jím F1 Manager 2022

Ze Zoo a Jurského parku se přesouváme na závodní trať.

Pokud vám náhodou nevoní džungle a hraní se zvířátky, studio Frontier Developments se konečně vrhá do něčeho zcela nového. Nový projekt zní F1 Manager 2022 a na závodní trať vyběhneme se sluchátky už letos v létě, a to na PC a obou generacích konzolí. 

"F1 Manager 2022 vás posadí do přední role v boxech i za psacím stolem, do světa nejnapínavějšího motorsportu na světě," říká oficiální oznámení. "Vezměte otěže jednoho z 10 týmů, vyrazte na oficiální závody, najímejte řidiče a mechaniky, rozšiřujte si svůj tým a dominujte na poli F1."

Studio obdrželo práva na vývoj manažerského titulu z prostředí formulí už v březnu roku 2020. Od té doby měl tým plné ruce práce na novém projektu, který má podle jejich slov přinést napínavou atmosféru nejslavnějšího světového motorsportu přímo do rukou hráčů. 

Váš názor Další článek: Exkluzivní akce Forspoken se odkládá na konec letošního roku

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
17:07 | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru