Tvůrci System Shocku kutí něco nového

Tvůrčí vývojářské studio Irrational Games bylo v roce 2006 odkoupeno společností 2K a přejmenováno na 2K Boston. V součastné době se však tým vrací zpět ke svému starému a velmi známému jménu. Podle zjištěných informací dokonce nepracují pouze na Bioshock 2, ale také na nějaké nové hře, pravděpodobně bychom se tedy mohli dočkat dalšího dílů ze série System Shock (recenze dvojky zde) nebo Freedom Force. Nejzajímavější na tom však je, že legendy jako Ken Levin a Bill Garder jsou stále ve studiu.

Na internetu se také začíná šuškat, že se studio Irrational Games odpojí od firmy 2K a najde si novou vydavatelskou společnost. Že by jim nevyhovovaly podmínky u stávajícího vydavatele?

Spuštění oficiálních stránek – www.irrationalgames.com - by se mělo konat za tři dny, pak zjistíme, co vlastně Irrational Games chystají.

Zdroj: VG247, Kotaku

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |