Tvůrci týmovky Gotham Knights pracují ještě na dalším neoznámeném projektu

Warner Bros. Games Montreal má očividně plné ruce práce.

Týmová akce Gotham Knights ze stáje Warner Bros. patří mezi očekávané tituly příštího roku. Pobočka v Montrealu ale podle všeho pracuje ještě na jednom projektu, který prozatím nebyl odhalen. Alespoň tomu nasvědčuje životopis jednoho z vývojářů.  Umělec, který na projektu pracuje, pomáhá s některými klíčovými prvky hratelnosti a jedná se také o spoluzakladatele projektu spolu s kreativním ředitelem. 

Otázkou je, o jaký titul se jedná. Montreal totiž dosud pracoval pouze na hrách s Batmanem. Po premiéře s titulem Batman: Arkham Origins pomáhali s Arkham City a vytvářeli také DLC pro Arkham Knight. Jejich nejnovější plnohodnotnou hrou jsou právě Gotham Knights a lze tedy předpokládat, že i tajemný projekt se bude točit někde v DC univerzu. 

Po prvotním datu vydání v letošním roce byly Gotham Knight nakonec odloženy na rok 2022.  

Diskuze (3) Další článek: Recenze klávesnice Cooler Master CK352. Za málo peněz hodně muziky

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Jaké hry vyjdou v prosinci 2022: The Callisto Protocol, Need for Speed Unbound, vylepšený Zaklínač 3 a další

Jaké hry vyjdou v prosinci 2022: The Callisto Protocol, Need for Speed Unbound, vylepšený Zaklínač 3 a další

Letošní sezóna se pomalu blíží ke konci. Pár velkých titulů nás ještě čeká začátkem měsíce, ale v období Vánoc nás čeká chvíle klidu.

Martin Nahodil
Agenda
Muž se ztratil na Aljašce a byl nalezen živý a zdravý. Satelitní služba Applu zachránila prvního člověka

Muž se ztratil na Aljašce a byl nalezen živý a zdravý. Satelitní služba Applu zachránila prvního člověka

** Na světě je první případ záchrany satelitními službami Applu ** Na Aljašce se ztratil muž na sněžném skútru ** Díky satelitní komunikaci byl nalezen živý a zdravý

Martin Chroust
SatelitiPhone
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

11:59 | Monster Hunter Rise dorazí na konzole XO, XSX, PS4 a PS5 už 20. ledna. Rozšíření Sunbreak pak vyjde v průběhu jara. Na aktuálních konzolích má hra běžet až ve 120 FPS. 
3. prosince | Dnes ve 22:00 našeho času proběhne představení závěrečné událostí aktuální sezóny ve Fortnite. Epic na něj láká krátkým teaserem. 
2. prosince | Během The Game Awards pravděpodobně uvidíme novou ukázku z připravované bojovky Tekken 8. Vydání se zatím odhaduje na příští rok pro PlayStation 5. 
2. prosince | Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách