Tvůrci We Happy Few vyvíjí novou singleplayerovou akční adventuru

Studio se rozrůstá a připravuje zbrusu nový projekt.

Studio Compulsion Games, které v roce 2018 skočilo pod křídla Microsoftu, má za sebou posledně povedený thriller We Happy Few, který nalákal tísnivou atmosférou a nevšedním výtvarným stylem. V čerstvém rozhovoru pro Xbox Squad se rozpovídala Naila Hadjas, PR a komunitní manažerka studia a předhodila pár čerstvých informací o tom, co se děje v zákulisí. 

Studio se od vydání poslední hry rozrostlo už na dvojnásobek a být pod Microsoftem mu očividně svědčí. Především ale v tuto chvíli kutí zbrusu novou hru, konkrétně by mělo jít o singleplayerou akční adventuru z pohledu třetí osoby. Jde také o první hru, kterou studio vyvíjí přímo pod Microsoftem. 

Projekt započal vývoj jen pár měsíců po vydání hry We Happy Few a v tuto chvíli jde plnou parou vpřed. Soustředit by se měl hodně na vyprávění a příběh, stejně jako postavy a poutavý svět. 

Váš názor Další článek: Recenze herních sluchátek Steelseries Arctis Prime. Zaostřeno na zvuk

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Legenda s červenou tečkou. Začalo to papírovým zápisníkem, teď ThinkPad slaví 30 let

Legenda s červenou tečkou. Začalo to papírovým zápisníkem, teď ThinkPad slaví 30 let

Ikonický notebook ThinkPad, který vzešel z dílny IBM, ale od roku 2004 se o jeho vývoj stará Lenovo, oslavil v říjnu třicáté narozeniny. Připomeňte si jeho klíčové modely i důležité milníky, které světu laptopů ThinkPady přinesly.

Jan Spěšný
ThinkPadIBMLenovo
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

13:15 | Bandai Namco oznamuje herní adaptaci mangy The Sand Land. Jejím autorem je Akira Torijama, kterého můžete znát jako stvořitele univerza Dragon Ball. 
12:54 | Among Us dnes přivítá nový herní mód v rámci updatu zdarma. V Hide & Seek budete hrát na schovávanou s krvelačným monstrem. 
7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách