Two Point Campus dorazí v květnu. Chybět nebude ani na Game Passu

Po nemocnici přichází univerzita, do které vyrazíte už začátkem léta.

Two Point Studios konečně oznámili datum vydání pro svůj další projekt - Two Point Campus. Nemocnici střídá univerzita a hra vyjde 17. května na PC, Switch a obě generace konzolí. Chybět nebude ani na Game Passu hned první den vydání.

Jak již název napovídá, starat se budete o univerzity a celé území kolem. Stejně jako v případě nemocnic budete odemykat nové prostory, pomáhat studentům a zvyšovat prestiž svěřené univerzity. 

Váš názor Další článek: Recenze hry Beyond a Steel Sky. Adventura z utopie s řadou problémů

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru