Týden na FreeHrách – America´s Army v nové verzi!

V uplynulých sedmi dnech se objevilo mezi freewarovými i flashovými hrami několik výtečných kousků. Mezi nimi přitom jednoznačně triumfuje nová verze America´s Army. Jak jinak by se dalo vysvětlit nadměrné zatížení našeho serveru, ze kterého všichni stahovali jako o život? Trochu nás šetřete, na všechny se dostane.
Týden na FreeHrách – America´s Army v nové verzi!

Freewarová hra týdne

America´s Army 2.8.1 – akční

Je tomu již pár let od doby, kdy byla vydána první verze online FPS America’s Army. Jedná se o unikátní projekt americké armády vyžadující od hráčů týmovou kooperaci a špetku skillu. Právě toto skloubení zaručuje neskutečnou návykovost a schopnost chytnout a nepustit.

Hodnocení: 97 %


Flashfunová hra týdne

Sift Heads 2 - 3393 kB

Sift Heads 2 je perfektní akční hra, která vsází na krev, zbraně, rychlá auta a pořádný balík peněz. Budete jako mafián bojující ve velkém městě. Dejte nepřátelům na frak!


Ostatní freewarové hry

Czech Soccer Manager 2002 FE – sport/sim

CSM, to jest legenda mezi českými freewarovkami. Pokud vás fotbal alespoň trochu oslovuje, nesmíte CSM minout. Většina z vás jistě ví, že jde o fotbalový manažer oplývající naprosto profesionálním zpracováním a možností zahrát si téměř za jakýkoli evropský klub. Přitom Final Edition celou sérii zakončuje.

Hodnocení: 97 %


Probuď Pomeranč! – mobilní a PDA

Jednoho dne jste vykoukli z okna a viděli jste záplavu pomerančů... Valily se všude - po domech, po autech, po ulicích, i po ubohých lidech. Co s tím? No přeci vyskákat až na vrch do samotného nebe! Geniální mobilní klon Icy Toweru. A zadarmo!

Hodnocení: 87 %


Andulky 2 - akční

Genocida andulek pokračuje. Tentokrát ale ornitologové musejí bít na poplach pořádně, protože to, co se děje v druhém pokračování Andulek, nemá obdoby a odbourává veškeré hranice slušných her. Ustřelit hlavu nebohému ptáčkovi brokovnicí, či ho kulometem rozcupovat na kousky chce pořádnou dávku kuráže.

Hodnocení: 87 %


Illogic logické

Dnes již legendární stroj Amiga má ve své herní kartotéce logický počin Illogic. Ano, je to ten samý titul, který je předmětem téhle recenze. Nutno podotknout, že ani za ta léta neztratil nic ze své kvality. Pojďme zjistit, zdali nováček předčil svůj vzor.

Hodnocení: 78 %


Andulky – akční

Andulky jsou většinou zalezlé v klíckách, kde hodinu co hodinu čekají na svoji potravu. Ale když se vydají do otevřeného prostranství, začíná boj na život a na smrt. Prověřte vaše zabijácké schopnosti a ukažte andulkám, kdo je pánem přírody. Vítěz může být jen jeden.

Hodnocení: 76 %


Bogee Expedition – mobilní a PDA

Chlapci jménem Bogee chybí jen vlásek k dokončení své přírodovědné zkoušky. Stačí mu už pouze zúčastnit se jedné malé expedice. Na té ho ale čeká spousta nástrah, jste tu proto vy, abyste ho vyvedli z nebezpečné džungle! Zvládnete to?

Hodnocení: 75 %


Douji – arkády

Dnes tu máme logickou arkádovku z dílny japonských MIR_Rev. Budete si namáhat hlavu a bojovat, obě věci v poměru tak půl na půl. Tohle už je slušný základ na dobrou hru, a tak se podívejme, zdali tvůrci tento slibný potenciál skutečně využili.

Hodnocení: 75 %


Dr. Doc – logické

Pokud holdujete logickým hrám, zbystřete. Vlastně zbystřete i vy, kteří tituly tohoto typu moc nehrajete, neboť by byla škoda, kdybyste Dr. Doc minuli. A pokud si nejste jisti, přečtěte si recenzi, odhalí vám víc.

Hodnocení: 74 %


Particle Blow – ostatní

Po krátké odmlce přinášíme další z nekonečných her. Dostanete nástroje a vaším jediným cílem bude hrát si. Žádný stres, žádné životy, žádný konec. To zní poměrně dobře, je ale značka Experimental Gameplay zárukou kvality? Zkusme trochu nahlédnout pod obal.

Hodnocení: 69 %


Bert The Newsreader – adventury

Jednoho krásného rána se televizní hlasatel Bert dozvídá, že právě dostal vyhazov z práce. To ho pěkně naštvalo a tak se rozhodl svému bývalému šéfovi pomstít. A když pomstít, tak pořádně!

Hodnocení: 68 %


3D Crates – logické

Ještě stále nemáte dost různých klonů Sokobanu? Dnes budeme zase posunovat bedny, ovšem bude to výzva zvlášť pro ty, kteří si o sobě myslí, že jsou nadprůměrně inteligentní. Jednoduché levely vám zamotají axony nervových buněk do pomlásek... a pak vás jimi sešvihají.

Hodnocení: 55 %


Christmas Invaders – arkády

Chudák Santa. Už i Vánoce, čas lásky a pohody ohrožují v USA zlí mimozemšťané (i když jen ve hře, naštěstí). No a kdo si myslíte, že by je měl zastavit? Když už jsou ty Vánoce?

Hodnocení: 35 %


Spy Demise – arkády

Může ještě dnes někoho zaujmout herní remake z éry počítačových stařečků, jakým byl například Apple II? Pravděpodobně by se tak stát mohlo, proč by ne? Pojďme zkusit, zdali se to povede i v případě dnešní hry Spy Demise, neboli Skon tajného agenta.

Hodnocení: 30 %


Ostatní flashfunky

Hinagiku Daisy ; I Banged Betty ; B29 Assault

  

Hallway Dressup ; Armor Trigger ; 7 Kisses

  

World Domination 2 ; Wish 1 Granted ;The Bank Robber

  

2 Girls RPS ; Alex Trax ; Prehistoric Swap Sex

  


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 16 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |