Týden na FreeHrách – Far Cry zdarma!

Je to neuvěřitelné, ale je tomu tak – tituly jako Far Cry či Tom Clancy´s: Ghost Recon byly minulý týden vypuštěny do světa pod freeware licencí. Zbytečná jsou jakákoliv další slova, na nic nečekejte a stahujte!
Týden na FreeHrách – Far Cry zdarma!

FreeHra týdne

Far Cry – akční

Ano, čtete správně. Akční pecka z tropického prostředí, hit komerční tvorby je konečně volně ke stažení! Nenechte se pobízet dvakrát, dovolená v pralese právě začíná! PS: samopal a kompas s sebou!

Hodnocení – 100 %


FlashFunka týdne

Houpačka – arkády

Před pár dny jsme dostali od jednoho našeho čtenáře tip na zajímavou českou hru. Houpačka spadá do škatulky arkádově-logických titulů, které procvičují obě poloviny vašeho mozku. Nenechte spadnout míček ani člověka běhajícího po kládě. Výborné na odreagováni!

Hodnocení – 85 %


Ostatní FreeHry

Nexuiz – akční

Pokud máte rádi pořádné 3D FPS a holdujete internetovému hraní, zbystřete! Právě před sebou máte počin, který si v ničem nezadá s multiplayerovými peckami formátu Counter-Strike. Neváhejte a čtěte dál, tohle je opravdu bomba!

Hodnocení – 95 %


Fate by Numbers – adventury

Máte rádi adventury? Pak tu pro vás dnes máme jednu vyslovenou lahůdku. V klasickém point and click pojetí se skrývá výtečná porce zábavy v neotřelém audiovizuálním zpracování. Opravdu je na co se těšit. Nevěříte? Uvěříte!

Hodnocení – 94 %


Tom Clancy´s: Ghost Recon – akční

Před pár dny jsme vám přinesli akční pecku Far Cry. A dnes, dva dny po jejím uveřejnění, pro vás máme další bombu podobného formátu. Nejedná se o nic míň, než o realistický válečný nářez z dílen Red Storm Entertainmen, Ghost Recon! Zcela zdarma a pro všechny - STAHUJTE!

Hodnocení – 90 %


Stranded II – RPG

Populární příběhy o trosečníkovi se opět vrací zpět, nyní v podobě vynikající hry o přežití. Moře vás zcela samotného vyhodí na ostrově plném rostlin a zvířat. Vašim úkolem bude uspokojit své základní potřeby a vymyslet, jak se dostat z pasti samoty ven.

Hodnocení – 80 %


Gentleman – arkády

Tak, pánové, přiznejte se, můžete s čistým svědomím říct, že jste praví gentlemani? Dám vám chvilku na rozmyšlenou... Výborně. A nyní se po vaší negativní odpovědi konečně dostáváme k dnešní originální hře, kde si na gentlemany můžete alespoň zahrát! No není to skvělé? Je to skvělé!

Hodnocení – 80 %


Bounty: Alien – akční

Emzácká tématika již za dobu své sáhodlouhé existence postihla řadu her, bylo k vidění nespočet nejakčnějších akčních filmů a vytištěno ještě více knih. Ani dnes přitom nepadla karta na Tiranosaura, panenku Barbie nebo nablýskané Ferrari. Zase půjde o UFOuny.

Hodnocení – 75 %


Dragon Ball Z Arena Battle – akční

Pokemony, Digimony a ostatní kdovícomony zná, nebo o nich alespoň slyšel, úplně každý. Málokdo však ví, že z dalekého Japonska pochází mnohem více podobných seriálů. Dragon Ball Z je jedním z nich. Chcete vstoupit?

Hodnocení – 65 %


Rob Blanc 2 – adventury

Co se stane, když takovému obyčejnému looserovi z Horní-Dolní dají místo normálního mozku biotronický superpočítač a udělají z něj správce naší galaxie? To poznáte záhy poté, co začnete hrát tuto adventuru. Rob Blanc přichází a občas vás rozesměje velmi povedenými hláškami.

Hodnocení – 65 %


Dracula`s Shadow – arkády

V patnáctém století žil hrůzostrašný hrabě Vlad III, zvaný jako Drákula. Moc se s tím nemazlil, proléval trochu víc krve, takže ho jeho poddaní neměli příliš v lásce. Tři sta let po jeho úmrtí se jeho duch vrací, aby spolu s jinými nemrtvými bestiemi tyranizoval okolí. Musíte ho znovu poslat do pekla.

Hodnocení – 50 %


Scramble – akční

Chtěli byste si vyzkoušet, jaké to je, být pilotem bombardéru, ale přitom neopustit pohodlí křesla u počítače? Není nic jednoduššího, než vyzkoušet Scramble... Chopte se klávesnice a hurá do boje, nepřítel čeká!

Hodnocení – 50 %


Nyami and Bonz – arkády

Hledáte jednoduchou hru, která nepotřebuje moc mozkové aktivity, je krátká a dokáže opravdu zabavit? Nevyžadujete složitou grafiku, stačí vám obyčejné „dva-dé“ s jednoduše vypracovanými modely postaviček? Pak čtěte dále!

Hodnocení – 40 %


Ostatní mobilní hry

Sexxonix – erotické

Staňte se tečkou a ukrajujte mlhu z fotografií polonahých bohyň. Čekají na vás brunetky i plavovlásky se stavbou těla – přesýpacími hodinami, které lahodí oku heterosexuálního muže. Dobře zpracovaný jednoduchý princip okořeněný kvalitními bonusy potěší snad každého hráče.

Hodnocení – 80 %


Captain Comet – arkády

Roboti útočí na město Mobility a jen vy, kapitán Kometa, se jim můžete postavit. Zaskáčete si, zabojujete, a pokud se budete chovat jako pravý hráč, podaří se vám zvítězit. Budete potřebovat rychlé prsty, mozkové závity i notnou dávku trpělivosti.

Hodnocení – 80 %


Ostatní FlashFunky

A Sitch in Time 3 ; School Invaders ; Hentai Fuck
  

Avatar Arena ; Trailer Park ; Flash Circle TD
  

Pleasure Island ; Booty Buster ; Clix Puzzle
  

Hentairella Part 3 ; Kousaku 2 ; Flash Pipes
  

Nejnovější komentáře