Týden na FreeHrách – free Bridge Builder!

Tetris jednadvacátého století? Bridge Builder! Tedy, v našem případě jde spíše o jeho freewarovou variaci, která však za svým vzorem rozhodně nezaostává. Bridging the Gap zkrátka pohltil celou redakci FreeHer. A to stejně tak, jako logicky ražená flashfunka Bobteds nebo mobilovka Block Logic.
Týden na FreeHrách – free Bridge Builder!

FreeHra týdne

Bridging the Gap – logické

Přes železniční most jsme někdy jeli snad všichni. Ale přemýšleli jste, kolik práce musí dát postavit všechny ty pilíře, nosníky a tak dále? Že ne? Tak právě dnes máte možnost to zjistit. Dílko, které vám přinášíme, ovšem skýtá i něco víc, než jen zmíněný poznatek. Možná to bude znít překvapivě, ale i stavění mostů může být zábava. Velkolepá zábava!

Hodnocení – 80 %


FlashFunka Týdne

Bobteds - logické

Další originál z řad logických titulů. Tentokrát musíte zničit podivné zelené stavby za pomoci speciální kuličky. Nicméně mějte na paměti, že házet můžete jen jednou.

Hodnocení – 80 %

 


Ostatní FreeHry

Odot Tamat On – adventury

Odot Tamat On, název dnes recenzované adventury. Vskutku zajímavé jméno, že ano? Nicméně tvůrci chtěli být do značné míry styloví, a tudíž udělali z ohraného konceptu klasických adventur něco více.

Hodnocení – 85 %


Fairy Prince – logické

Kdo z nás se někdy v dětství nechtěl stát princem? Snad každý snil o záchraně překrásné princezny ze spárů zrádného nebezpečí. Přitom nabízený titul vám umožní okusit podobná dobrodružství pod slupkou logického provedení, na jejichž konci vás čeká překrásná víla.

Hodnocení – 83 %


Clickomania – logické

Je tomu již pár let, co světlo světa spatřila zábavná hra Clickomania. Pokud přitom máte rádi logické počiny, nebo se jen potřebujete odreagovat, neváhejte a stahujte. Je to zábava a totálně vás pohltí!

Hodnocení – 80 %


Siam Banrai – strategie

Všichni virtuální farmáři nechť zpozorní! Ze zemí krásné přírody se k nám dostala budovatelská strategie Siam Banrai. A že je to počin nanejvýš ambiciózní! Nuže, chopte se motyky a vzhůru do pole!

Hodnocení – 80 %


Ede Kowalski – arkády

Co byste udělali se stovkou pravých policejních pout? Použili je na zloduchy, mezi něž bezesporu patří i Ede Kowalski? Inu, zkuste si jej chytnout! Utkejte se se svým štěstím.

Hodnocení – 80 %


Moorhuhn Schatzjager 3 – arkády

Před pár dny byl uvolněn v pořadí již třetí díl série Moorhuhn Schatzjager. Tentokrát se ale neobjevíme v tajuplném lese, ani v zasněžených Himalájích, nýbrž ve starověkém Egyptě. Čeká na vás spousta různorodých nepřátel a trojice kol, z nichž každé nabídne odlišný herní zážitek.

Hodnocení – 71 %


The Boomlands – strategie

Dvě země, dva vládcové, dvě armády, dva národy. Který bude úspěšnější? To záleží pouze na vás! Staňte se králem svých poddaných a veďte je do boje! Do boje tak úspěšného pod vaším velením, že eliminujete nepřátelskou hrozbu!

Hodnocení – 70 %


Asterix-Game – arkády

The Asterix game je jistá forma groteskní „sportovní“ hry. Záleží pouze na vás, jestli se chcete zasmát a zahrát si přitom za slavného Obelixe, jenž bez přestání bojuje s vlezlými Římany. Bylo by však škoda přehlédnout něco podobného!

Hodnocení – 65 %


Save the Goombas – strategie

Kdo by v dnešní době neznal starého dobrého Maria? Přitom právě dnes – jak již možná tušíte – zde máme jeho další předělávku, jenže tentokrát v mnoha ohledech k nerozeznání od všech ostatních.

Hodnocení – 60 %


X-Goku – arkády

Jistě jste již někdy slyšeli o seriálu Dragon Ball Z, na jehož motivy vznikla i celá řada zajímavých freeware her. X-Goku se přitom řadí mezi ně a pod rouškou arkádovějšího bojobého žánru nabízí příjemnou hratelnost a jednoduché technické zpracování.

Hodnocení – 60 %


Bombahman – arkády

Atomic Bomberman, společně s Dynou jedna z legend historie počítačových her. Patří k velice často remakovaným gamesám, za což vděčí své neuvěřitelné návykovosti, akčnosti a napínavosti. Podařilo se ovšem Bombahmanovi přispět do vínku nápadů něčím novým?

Hodnocení – 50 %


Ostatní mobilní hry

Block Logic – logické

Občas se objeví vskutku originální hra, která zaujme svojí jednoduchostí a nápadem opravdu každého. Představte si, že otáčíte kvádrem nad temnou propastí po mapě ze zelených polí. Pomalu kráčíte s hranatým tělesem, zmateně ho převalujete, až se možná dostanete do cíle.

Hodnocení – 85 %


VirtualSquirrel – arkády

Mnozí z vás si jistě vzpomenou na módu japonských vajíček se zvířátkem, o které jste se museli starat, krmit jej, ukládat ke spánku, případně pohřbívat. V dnešním kousku se přitom budete starat o veverku. Jak to zvládnete?

Hodnocení – 70 %


Ostatní FlashFunky

Greyhound Racer Rampage ; Pozice při sexu ; Moto Cross FMX
  

Monkey Kart ; Rooster Game ; Kitty Game
  

Target Fuck Game ; Stand Up Stand Off ; Raft Wars
  

Warrior Princess ; Creepy Adventure ; Concentration Test
  

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Praha stověžatá aneb projížďka hlavním městem ve Forza Motorsport 7 (galerie)

Praha stověžatá aneb projížďka hlavním…

Forza Motorsport 7 je na světě a stejně tak jako v předchozích dílech, i nyní máme možnost zajezdit si skrze historické centrum Prahy. Pokochejte se s námi.

13.  10.  2017 | | 13 N/A
Žánr Battle Royale bere trh útokem, podívejte se na nejlepší hry

Žánr Battle Royale bere trh útokem, po…

Battle Royale sice není žádný nově objevený žánr, ale až nyní ukazuje svůj pravý potenciál. Nejenže prodejní čísla obrovsky narůstají, ale počet hráčů přesahuje i takové stálice, jako je Counter-Strike Global Offensive nebo Dota 2.

11.  10.  2017 | | 4 N/A
Světové recenze Middle-earth: Shadow of War mluví o hitu

Světové recenze Middle-earth: Shadow o…

Pokračování výletu do Mordoru je tu a můžeme-li věřit zahraničním kritikům, jde o důstojného nástupce.

10.  10.  2017 | | 2 N/A
Middle-earth: Shadow of War - naplňte svůj osud (recenze)

Middle-earth: Shadow of War - naplňte …

Talion se vrací, aby dobyl Středozem a navždy zbavil svět zla. Povede se mu to tentokrát?

17.  10.  2017 | | 3 N/A
FIFA 18: zpět a ve formě (recenze)

FIFA 18: zpět a ve formě (recenze)

Po nejnovějším ročníku fotbálku PES se vrací i EA se svou značkou. Je FIFA nejlepším fotbalem na trhu?

9.  10.  2017 | | 1 N/A
South Park: The Fractured But Whole – sprostí hrdinové v akci (recenze)

South Park: The Fractured But Whole – …

Důvodem, proč lidé milují South Park, je už samotný fakt, že si v dnešní době nebojí dělat srandu z černochů a nacistických krav. A v tomhle ohledu naštěstí nezklame ani nová hra.

19.  10.  2017 | | 2 N/A
Venku jsou první záběry ze hry Jurassic World Evolution

Venku jsou první záběry ze hry Jurassi…

Konečně se na nás chystá budovatelská strategie ze světa Jurassic Parku, kde si postavíte vlastní parčík. A tvůrci uvolnili první záběry ze hry.

9.  10.  2017 |
Fotbálek PES 2018 vypadá díky vychytávce Ansel skoro jako přímý přenos

Fotbálek PES 2018 vypadá díky vychytáv…

Pro Evolution Soccer 2018 rozhodně má své problémy, ale díky funkci típání screenshotu Ansel od společnosti Nvidia z toho můžete udělat pořádnou podívanou.

8.  10.  2017 | | 3 N/A