Týden na FreeHrách – free Bridge Builder!

vytisknout velikost písma
Tetris jednadvacátého století? Bridge Builder! Tedy, v našem případě jde spíše o jeho freewarovou variaci, která však za svým vzorem rozhodně nezaostává. Bridging the Gap zkrátka pohltil celou redakci FreeHer. A to stejně tak, jako logicky ražená flashfunka Bobteds nebo mobilovka Block Logic.
Týden na FreeHrách – free Bridge Builder!

FreeHra týdne

Bridging the Gap – logické

Přes železniční most jsme někdy jeli snad všichni. Ale přemýšleli jste, kolik práce musí dát postavit všechny ty pilíře, nosníky a tak dále? Že ne? Tak právě dnes máte možnost to zjistit. Dílko, které vám přinášíme, ovšem skýtá i něco víc, než jen zmíněný poznatek. Možná to bude znít překvapivě, ale i stavění mostů může být zábava. Velkolepá zábava!

Hodnocení – 80 %


FlashFunka Týdne

Bobteds - logické

Další originál z řad logických titulů. Tentokrát musíte zničit podivné zelené stavby za pomoci speciální kuličky. Nicméně mějte na paměti, že házet můžete jen jednou.

Hodnocení – 80 %

 


Ostatní FreeHry

Odot Tamat On – adventury

Odot Tamat On, název dnes recenzované adventury. Vskutku zajímavé jméno, že ano? Nicméně tvůrci chtěli být do značné míry styloví, a tudíž udělali z ohraného konceptu klasických adventur něco více.

Hodnocení – 85 %


Fairy Prince – logické

Kdo z nás se někdy v dětství nechtěl stát princem? Snad každý snil o záchraně překrásné princezny ze spárů zrádného nebezpečí. Přitom nabízený titul vám umožní okusit podobná dobrodružství pod slupkou logického provedení, na jejichž konci vás čeká překrásná víla.

Hodnocení – 83 %


Clickomania – logické

Je tomu již pár let, co světlo světa spatřila zábavná hra Clickomania. Pokud přitom máte rádi logické počiny, nebo se jen potřebujete odreagovat, neváhejte a stahujte. Je to zábava a totálně vás pohltí!

Hodnocení – 80 %


Siam Banrai – strategie

Všichni virtuální farmáři nechť zpozorní! Ze zemí krásné přírody se k nám dostala budovatelská strategie Siam Banrai. A že je to počin nanejvýš ambiciózní! Nuže, chopte se motyky a vzhůru do pole!

Hodnocení – 80 %


Ede Kowalski – arkády

Co byste udělali se stovkou pravých policejních pout? Použili je na zloduchy, mezi něž bezesporu patří i Ede Kowalski? Inu, zkuste si jej chytnout! Utkejte se se svým štěstím.

Hodnocení – 80 %


Moorhuhn Schatzjager 3 – arkády

Před pár dny byl uvolněn v pořadí již třetí díl série Moorhuhn Schatzjager. Tentokrát se ale neobjevíme v tajuplném lese, ani v zasněžených Himalájích, nýbrž ve starověkém Egyptě. Čeká na vás spousta různorodých nepřátel a trojice kol, z nichž každé nabídne odlišný herní zážitek.

Hodnocení – 71 %


The Boomlands – strategie

Dvě země, dva vládcové, dvě armády, dva národy. Který bude úspěšnější? To záleží pouze na vás! Staňte se králem svých poddaných a veďte je do boje! Do boje tak úspěšného pod vaším velením, že eliminujete nepřátelskou hrozbu!

Hodnocení – 70 %


Asterix-Game – arkády

The Asterix game je jistá forma groteskní „sportovní“ hry. Záleží pouze na vás, jestli se chcete zasmát a zahrát si přitom za slavného Obelixe, jenž bez přestání bojuje s vlezlými Římany. Bylo by však škoda přehlédnout něco podobného!

Hodnocení – 65 %


Save the Goombas – strategie

Kdo by v dnešní době neznal starého dobrého Maria? Přitom právě dnes – jak již možná tušíte – zde máme jeho další předělávku, jenže tentokrát v mnoha ohledech k nerozeznání od všech ostatních.

Hodnocení – 60 %


X-Goku – arkády

Jistě jste již někdy slyšeli o seriálu Dragon Ball Z, na jehož motivy vznikla i celá řada zajímavých freeware her. X-Goku se přitom řadí mezi ně a pod rouškou arkádovějšího bojobého žánru nabízí příjemnou hratelnost a jednoduché technické zpracování.

Hodnocení – 60 %


Bombahman – arkády

Atomic Bomberman, společně s Dynou jedna z legend historie počítačových her. Patří k velice často remakovaným gamesám, za což vděčí své neuvěřitelné návykovosti, akčnosti a napínavosti. Podařilo se ovšem Bombahmanovi přispět do vínku nápadů něčím novým?

Hodnocení – 50 %


Ostatní mobilní hry

Block Logic – logické

Občas se objeví vskutku originální hra, která zaujme svojí jednoduchostí a nápadem opravdu každého. Představte si, že otáčíte kvádrem nad temnou propastí po mapě ze zelených polí. Pomalu kráčíte s hranatým tělesem, zmateně ho převalujete, až se možná dostanete do cíle.

Hodnocení – 85 %


VirtualSquirrel – arkády

Mnozí z vás si jistě vzpomenou na módu japonských vajíček se zvířátkem, o které jste se museli starat, krmit jej, ukládat ke spánku, případně pohřbívat. V dnešním kousku se přitom budete starat o veverku. Jak to zvládnete?

Hodnocení – 70 %


Ostatní FlashFunky

Greyhound Racer Rampage ; Pozice při sexu ; Moto Cross FMX
  

Monkey Kart ; Rooster Game ; Kitty Game
  

Target Fuck Game ; Stand Up Stand Off ; Raft Wars
  

Warrior Princess ; Creepy Adventure ; Concentration Test
  

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

10 podzimních herních hitů, které prostě musíte mít

10 podzimních herních hitů, které pros…

Okurková sezóna již tradičně zavítala v letních měsících i do herního průmyslu. Toto období ale za chvíli končí. S počátkem podzimu se na nás zase jednou spustí lavina očekávaných titulů, které mnohdy mají ambice dosáhnout na post letošní hry roku. Co by vás v této záplavě AAA her mělo zajímat?

10.  8.  2017 | | 12 N/A
4K obrázky z Battlefieldu téměř nerozeznáte od reality

4K obrázky z Battlefieldu téměř neroze…

Battlefield 1 stále patří mezi nejlépe vypadající hry současnosti. A z některých 4K pohlednic není těžké vyvodit, proč.

13.  8.  2017 | | 12 N/A
Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Je libo hokej? Nový ročník nejslavnější hokejové ligy světa klepe na dveře a spolu s ním i nový díl NHL od EA Sports. Jaké jsou první dojmy z betaverze?

11.  8.  2017 | | 4 N/A
7 herních pecek, které vás dostanou svou atmosférou

7 herních pecek, které vás dostanou sv…

Některé hry vám dokážou proniknout pod kůži tak hluboko, že tam zůstanou navždy. Jaké kdysi oslnily nás?

5.  8.  2017 | | 15 N/A
10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet MMO hry

10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet M…

MMO je zkratkou anglického Massively Multiplayer Online, což je označení her pro obrovskou masu online hráčů. Je to neutuchající fenomén, do kterého se ale mnozí zdráhají proniknout. Tady máte 10 důvodů, proč byste si měli nějakou MMO hru zahrát. Hned.

14.  8.  2017 | | 3 N/A
Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak východní tvorba udává směr (galerie)

Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak …

Možná jste o hře nikdy neslyšeli. Možná už se ji nemůžete dočkat. Ať je to jak chce, Tarkov nemůžete minout z jednoho důvodu - realismus.

9.  8.  2017 | | 4 N/A
Nejnovější aktualizace pro Playstation 4 konečně přinese češtinu

Nejnovější aktualizace pro Playstation…

Sony chystá na svou konzoli PS4 zbrusu novou aktualizaci s pořadovým číslem 5.0 a ta přinese celou řadu novinek. Pro našince je tu ale podstatná hlavně ta jedna.

10.  8.  2017 |
Uncharted: The Lost Legacy – když Nate není doma (recenze)

Uncharted: The Lost Legacy – když Nate…

Mysleli jste si, že série Uncharted skončí čtvrtým dílem? Tak to jste na omylu, ještě je tu Chloe a Nadine!

17.  8.  2017 | | 5 N/A