Týden na FreeHrách – free Bridge Builder!

Tetris jednadvacátého století? Bridge Builder! Tedy, v našem případě jde spíše o jeho freewarovou variaci, která však za svým vzorem rozhodně nezaostává. Bridging the Gap zkrátka pohltil celou redakci FreeHer. A to stejně tak, jako logicky ražená flashfunka Bobteds nebo mobilovka Block Logic.
Týden na FreeHrách – free Bridge Builder!

FreeHra týdne

Bridging the Gap – logické

Přes železniční most jsme někdy jeli snad všichni. Ale přemýšleli jste, kolik práce musí dát postavit všechny ty pilíře, nosníky a tak dále? Že ne? Tak právě dnes máte možnost to zjistit. Dílko, které vám přinášíme, ovšem skýtá i něco víc, než jen zmíněný poznatek. Možná to bude znít překvapivě, ale i stavění mostů může být zábava. Velkolepá zábava!

Hodnocení – 80 %


FlashFunka Týdne

Bobteds - logické

Další originál z řad logických titulů. Tentokrát musíte zničit podivné zelené stavby za pomoci speciální kuličky. Nicméně mějte na paměti, že házet můžete jen jednou.

Hodnocení – 80 %

 


Ostatní FreeHry

Odot Tamat On – adventury

Odot Tamat On, název dnes recenzované adventury. Vskutku zajímavé jméno, že ano? Nicméně tvůrci chtěli být do značné míry styloví, a tudíž udělali z ohraného konceptu klasických adventur něco více.

Hodnocení – 85 %


Fairy Prince – logické

Kdo z nás se někdy v dětství nechtěl stát princem? Snad každý snil o záchraně překrásné princezny ze spárů zrádného nebezpečí. Přitom nabízený titul vám umožní okusit podobná dobrodružství pod slupkou logického provedení, na jejichž konci vás čeká překrásná víla.

Hodnocení – 83 %


Clickomania – logické

Je tomu již pár let, co světlo světa spatřila zábavná hra Clickomania. Pokud přitom máte rádi logické počiny, nebo se jen potřebujete odreagovat, neváhejte a stahujte. Je to zábava a totálně vás pohltí!

Hodnocení – 80 %


Siam Banrai – strategie

Všichni virtuální farmáři nechť zpozorní! Ze zemí krásné přírody se k nám dostala budovatelská strategie Siam Banrai. A že je to počin nanejvýš ambiciózní! Nuže, chopte se motyky a vzhůru do pole!

Hodnocení – 80 %


Ede Kowalski – arkády

Co byste udělali se stovkou pravých policejních pout? Použili je na zloduchy, mezi něž bezesporu patří i Ede Kowalski? Inu, zkuste si jej chytnout! Utkejte se se svým štěstím.

Hodnocení – 80 %


Moorhuhn Schatzjager 3 – arkády

Před pár dny byl uvolněn v pořadí již třetí díl série Moorhuhn Schatzjager. Tentokrát se ale neobjevíme v tajuplném lese, ani v zasněžených Himalájích, nýbrž ve starověkém Egyptě. Čeká na vás spousta různorodých nepřátel a trojice kol, z nichž každé nabídne odlišný herní zážitek.

Hodnocení – 71 %


The Boomlands – strategie

Dvě země, dva vládcové, dvě armády, dva národy. Který bude úspěšnější? To záleží pouze na vás! Staňte se králem svých poddaných a veďte je do boje! Do boje tak úspěšného pod vaším velením, že eliminujete nepřátelskou hrozbu!

Hodnocení – 70 %


Asterix-Game – arkády

The Asterix game je jistá forma groteskní „sportovní“ hry. Záleží pouze na vás, jestli se chcete zasmát a zahrát si přitom za slavného Obelixe, jenž bez přestání bojuje s vlezlými Římany. Bylo by však škoda přehlédnout něco podobného!

Hodnocení – 65 %


Save the Goombas – strategie

Kdo by v dnešní době neznal starého dobrého Maria? Přitom právě dnes – jak již možná tušíte – zde máme jeho další předělávku, jenže tentokrát v mnoha ohledech k nerozeznání od všech ostatních.

Hodnocení – 60 %


X-Goku – arkády

Jistě jste již někdy slyšeli o seriálu Dragon Ball Z, na jehož motivy vznikla i celá řada zajímavých freeware her. X-Goku se přitom řadí mezi ně a pod rouškou arkádovějšího bojobého žánru nabízí příjemnou hratelnost a jednoduché technické zpracování.

Hodnocení – 60 %


Bombahman – arkády

Atomic Bomberman, společně s Dynou jedna z legend historie počítačových her. Patří k velice často remakovaným gamesám, za což vděčí své neuvěřitelné návykovosti, akčnosti a napínavosti. Podařilo se ovšem Bombahmanovi přispět do vínku nápadů něčím novým?

Hodnocení – 50 %


Ostatní mobilní hry

Block Logic – logické

Občas se objeví vskutku originální hra, která zaujme svojí jednoduchostí a nápadem opravdu každého. Představte si, že otáčíte kvádrem nad temnou propastí po mapě ze zelených polí. Pomalu kráčíte s hranatým tělesem, zmateně ho převalujete, až se možná dostanete do cíle.

Hodnocení – 85 %


VirtualSquirrel – arkády

Mnozí z vás si jistě vzpomenou na módu japonských vajíček se zvířátkem, o které jste se museli starat, krmit jej, ukládat ke spánku, případně pohřbívat. V dnešním kousku se přitom budete starat o veverku. Jak to zvládnete?

Hodnocení – 70 %


Ostatní FlashFunky

Greyhound Racer Rampage ; Pozice při sexu ; Moto Cross FMX
  

Monkey Kart ; Rooster Game ; Kitty Game
  

Target Fuck Game ; Stand Up Stand Off ; Raft Wars
  

Warrior Princess ; Creepy Adventure ; Concentration Test
  

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Herní projekt AQP City: když chcete GTA bez GTA

Herní projekt AQP City: když chcete GT…

Grand Theft Auto porodilo nespočet klonů, více i méně úspěšných. AQP ale vypadá jako zcela nový level.

18.  1.  2018 |
8 největších herních zklamání roku 2017

8 největších herních zklamání roku 201…

Minulý rok přinesl hromadu skvělých her, bohužel však také mnoho zklamání. Těchto osm nás zamrzelo nejvíc.

9.  1.  2018 | | 9 N/A
10 největších herních překvapení roku 2017

10 největších herních překvapení roku …

Každý rok nás něčím zklame, zároveň však mnoha věcmi příjemně překvapí. Rok 2017 byl pro herní svět plný překvapení.

11.  1.  2018 | | 3 N/A
Hry roku 2018: pecky, na které se vyplatí zaostřit

Hry roku 2018: pecky, na které se vypl…

Musíte uznat, že minulý rok byl po herní stránce opravdu nabitý. Rok 2018 by ale snad mohl ten loňský ještě předčit. Některé z očekávaných pecek jsme pro vás vybrali, abyste se s námi měli na co těšit.

17.  1.  2018 |
PC v roce 2018: nejočekávanější herní pecky platformy

PC v roce 2018: nejočekávanější herní …

Je tady další várka her, kterým byste v letošním roce měli věnovat pozornost. Bude toho vycházet věru hodně. Zahrajeme si na piráty, upíry nebo třeba stavitele pravěkého parku. A co takhle to celé završit tandemovým útěkem z vězení?

13.  1.  2018 | | 7 N/A
Nové hry i na slabém počítači: Vyzkoušejte zdarma Geforce Now pro PC

Nové hry i na slabém počítači: Vyzkouš…

Společnost Nvidia představuje konečně i na PC službu GeForce Now, která vám dovolí hrát i ty nejnovější hry na slabších počítačích.

8.  1.  2018 | | 3 N/A
Playstation 4 v roce 2018: nejočekávanější hry platformy

Playstation 4 v roce 2018: nejočekávan…

Sice jste si u nás nedávno mohli přečíst o očekávaných hrách, tím ale ani zdaleka nekončíme. Letošní rok toho totiž přinese mnohem více než by se mohlo zdát. Začneme s tím, co se v tomto roce dostane na konzoli Playstation 4.

6.  1.  2018 |
Nejprodávanější hry roku 2017, které provětraly peněženky

Nejprodávanější hry roku 2017, které p…

Zajímá vás, které hry byly v loňském roce co do prodejnosti nejúspěšnější? My jsme to zjistili za vás.

15.  1.  2018 | | 3 N/A