Týden na FreeHrách – free Bridge Builder!

Tetris jednadvacátého století? Bridge Builder! Tedy, v našem případě jde spíše o jeho freewarovou variaci, která však za svým vzorem rozhodně nezaostává. Bridging the Gap zkrátka pohltil celou redakci FreeHer. A to stejně tak, jako logicky ražená flashfunka Bobteds nebo mobilovka Block Logic.
Týden na FreeHrách – free Bridge Builder!

FreeHra týdne

Bridging the Gap – logické

Přes železniční most jsme někdy jeli snad všichni. Ale přemýšleli jste, kolik práce musí dát postavit všechny ty pilíře, nosníky a tak dále? Že ne? Tak právě dnes máte možnost to zjistit. Dílko, které vám přinášíme, ovšem skýtá i něco víc, než jen zmíněný poznatek. Možná to bude znít překvapivě, ale i stavění mostů může být zábava. Velkolepá zábava!

Hodnocení – 80 %


FlashFunka Týdne

Bobteds - logické

Další originál z řad logických titulů. Tentokrát musíte zničit podivné zelené stavby za pomoci speciální kuličky. Nicméně mějte na paměti, že házet můžete jen jednou.

Hodnocení – 80 %

 


Ostatní FreeHry

Odot Tamat On – adventury

Odot Tamat On, název dnes recenzované adventury. Vskutku zajímavé jméno, že ano? Nicméně tvůrci chtěli být do značné míry styloví, a tudíž udělali z ohraného konceptu klasických adventur něco více.

Hodnocení – 85 %


Fairy Prince – logické

Kdo z nás se někdy v dětství nechtěl stát princem? Snad každý snil o záchraně překrásné princezny ze spárů zrádného nebezpečí. Přitom nabízený titul vám umožní okusit podobná dobrodružství pod slupkou logického provedení, na jejichž konci vás čeká překrásná víla.

Hodnocení – 83 %


Clickomania – logické

Je tomu již pár let, co světlo světa spatřila zábavná hra Clickomania. Pokud přitom máte rádi logické počiny, nebo se jen potřebujete odreagovat, neváhejte a stahujte. Je to zábava a totálně vás pohltí!

Hodnocení – 80 %


Siam Banrai – strategie

Všichni virtuální farmáři nechť zpozorní! Ze zemí krásné přírody se k nám dostala budovatelská strategie Siam Banrai. A že je to počin nanejvýš ambiciózní! Nuže, chopte se motyky a vzhůru do pole!

Hodnocení – 80 %


Ede Kowalski – arkády

Co byste udělali se stovkou pravých policejních pout? Použili je na zloduchy, mezi něž bezesporu patří i Ede Kowalski? Inu, zkuste si jej chytnout! Utkejte se se svým štěstím.

Hodnocení – 80 %


Moorhuhn Schatzjager 3 – arkády

Před pár dny byl uvolněn v pořadí již třetí díl série Moorhuhn Schatzjager. Tentokrát se ale neobjevíme v tajuplném lese, ani v zasněžených Himalájích, nýbrž ve starověkém Egyptě. Čeká na vás spousta různorodých nepřátel a trojice kol, z nichž každé nabídne odlišný herní zážitek.

Hodnocení – 71 %


The Boomlands – strategie

Dvě země, dva vládcové, dvě armády, dva národy. Který bude úspěšnější? To záleží pouze na vás! Staňte se králem svých poddaných a veďte je do boje! Do boje tak úspěšného pod vaším velením, že eliminujete nepřátelskou hrozbu!

Hodnocení – 70 %


Asterix-Game – arkády

The Asterix game je jistá forma groteskní „sportovní“ hry. Záleží pouze na vás, jestli se chcete zasmát a zahrát si přitom za slavného Obelixe, jenž bez přestání bojuje s vlezlými Římany. Bylo by však škoda přehlédnout něco podobného!

Hodnocení – 65 %


Save the Goombas – strategie

Kdo by v dnešní době neznal starého dobrého Maria? Přitom právě dnes – jak již možná tušíte – zde máme jeho další předělávku, jenže tentokrát v mnoha ohledech k nerozeznání od všech ostatních.

Hodnocení – 60 %


X-Goku – arkády

Jistě jste již někdy slyšeli o seriálu Dragon Ball Z, na jehož motivy vznikla i celá řada zajímavých freeware her. X-Goku se přitom řadí mezi ně a pod rouškou arkádovějšího bojobého žánru nabízí příjemnou hratelnost a jednoduché technické zpracování.

Hodnocení – 60 %


Bombahman – arkády

Atomic Bomberman, společně s Dynou jedna z legend historie počítačových her. Patří k velice často remakovaným gamesám, za což vděčí své neuvěřitelné návykovosti, akčnosti a napínavosti. Podařilo se ovšem Bombahmanovi přispět do vínku nápadů něčím novým?

Hodnocení – 50 %


Ostatní mobilní hry

Block Logic – logické

Občas se objeví vskutku originální hra, která zaujme svojí jednoduchostí a nápadem opravdu každého. Představte si, že otáčíte kvádrem nad temnou propastí po mapě ze zelených polí. Pomalu kráčíte s hranatým tělesem, zmateně ho převalujete, až se možná dostanete do cíle.

Hodnocení – 85 %


VirtualSquirrel – arkády

Mnozí z vás si jistě vzpomenou na módu japonských vajíček se zvířátkem, o které jste se museli starat, krmit jej, ukládat ke spánku, případně pohřbívat. V dnešním kousku se přitom budete starat o veverku. Jak to zvládnete?

Hodnocení – 70 %


Ostatní FlashFunky

Greyhound Racer Rampage ; Pozice při sexu ; Moto Cross FMX
  

Monkey Kart ; Rooster Game ; Kitty Game
  

Target Fuck Game ; Stand Up Stand Off ; Raft Wars
  

Warrior Princess ; Creepy Adventure ; Concentration Test
  

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: co hrát na cestách?

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: c…

Hrajete rádi na mobilním telefonu? Nechte si od nás doporučit několik kousků pro letošní rok.

17.  4.  2018 | | 8 N/A
4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřitelným smyslem pro detail

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřit…

Far Cry 5 nás v mnohém příjemně překvapil, především ale nabídl nádherné pískoviště na hraní. A nic to nepodpořit tak, jako 4K rozlišení.

11.  4.  2018 | | 18 N/A
Cosplay: Když se z holek stávají vysněné krásky z videoher

Cosplay: Když se z holek stávají vysně…

Svět videoher se již dávno vymanil ze svého virtuálního rámce a čím dál tím více se prolíná s naším reálným životem a to v mnoha ohledech. Je ve vzájemném propojení s literaturou, filmovou či hudební tvorbou a ovlivňuje též intersociální vztahy. Jedním z pozoruhodných fenoménů v tomto ohledu je stále populárnější cosplay.

21.  4.  2018 | | 36 N/A
God of War: severská výprava (recenze)

God of War: severská výprava (recenze)

Populární rubač bohů se vrací, aby nám dokázal, že neztratil nic ze svého lesku. Jak dopadl Kratos nové generace?

20.  4.  2018 | | 32 N/A
Herní agenda: dubnová nálož pecek

Herní agenda: dubnová nálož pecek

Březen nás navnadil na začínající jarní sezónu plnou skvělých titulů a duben pokračuje ve stejném duchu. Opět se nám na herním trhu objevila různorodá sorta her, mezi kterými si jistě dokážete vybrat ať už hrajete na jakékoliv platformě.

18.  4.  2018 | | 2 N/A
Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, trvalo to necelý měsíc

Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, t…

Ubisoft si své hry snaží hlídat, hackeři jsou ale neúprostní.

16.  4.  2018 | | 11 N/A
GTA 5 je nejvýdělečnějším produktem zábavního průmyslu na světě

GTA 5 je nejvýdělečnějším produktem zá…

Po mnoha letech na předních příčkách herních žebříčků je Grand Theft Auto 5 oficiálně nejlepší.

9.  4.  2018 | | 3 N/A
Battle Royale napříč hrami: kde všude najdete masové boje?

Battle Royale napříč hrami: kde všude …

Trend jménem Battle Royale stále pokračuje a vypadá to, že herní svět jen tak neopustí. Hry v tomto žánru mají neuvěřitelné množství hráčů a snad ještě více jich ho sleduje na platformách Twitch a Youtube. Na této vlně se snaží svézt téměř každý a my se podíváme, co se nám to tady vyrojilo.

20.  4.  2018 | | 5 N/A