Týden na FreeHrách – freewarový Ignition

Není třeba pochybovat o hře, která pohltila redakci FreeHer a nenechala ji dělat nic jiného. Malá roztomilá autíčka, nápadně připomínající legendární Ignition, si získala srdce nejednoho z nás. A čtenáři pro ni očividně také našli slabost.
Týden na FreeHrách – freewarový Ignition

FreeHra týdne

Crazy Racing Cars – sportovní/simulátory

Titul Crazy Racing Cars by se dal považovat za jeden z mála klenotů výkladní skříně freewarových závodních her. Nabízí totiž závody ne nepodobné Ignition, a to bez jakýchkoliv omezení a ve výborném trojrozměrném provedení.

Hodnocení – 89 %


FlashFunka týdne

Prince of Persia

Název snad mluví za vše. Slavný Prince of Persia se dočkal dalšího remaku, avšak hodilo by se podotknout, že navýsost výborného. Pojďte společně s námi nostalgicky zavzpomínat!

 

Ostatní FreeHry

Knights of Dillaria – RPG

U RPG žánru platí jedna zásada, která se vesměs na ostatní nevztahuje – těchto her není nikdy dost. Přitom lidé stále raději putují do mystických světu plných kouzel a pravého dobrodružství, a dnes se tudíž vydáme do magického prostředí hry Knights of Dillaria. Co tam na nás čeká?

Hodnocení – 90 %


Jumping Squirrel – logické

Malá veverka Squirrel má před sebou nelehký úkol. Musí ve svém bludišti naleznout požadovaný počet diamantů, aby se splnil její velký sen – utéct ze spáru zlých příšer. Vžijte se do role veverky a ukažte všem zrůdám, s kým mají tu čest. Jen pozor na závratě!

Hodnocení – 88 %


CoA: The Chimera Stones – mobilní a PDA

Svět Avael se vrací na displeje našich mobilních telefonů. Vytvořte skupinu tří dobrodruhů a vydejte se na cestu plnou roztodivných potvor, zákeřných zlodějů a temných mágů. Rozvíjejte své postavy, učte se nové dovednosti a skutečně si užijte svět plný fantazie.

Hodnocení – 85 %


Bovinator – akční

Bohužel - spíš tedy bohudík - se dnes nebude jednat o hru spadající do kaslíku erotických titulů, jak by se na první pohled mohlo zdá, ale půjde úplně o něco jiného. Připravte si prsty, zbystřete smysly. Přichází totiž muž zákona, Bob the Bovinator!

Hodnocení – 85 %


Lionheart Remake – arkády

Léto je v plném proudu, tak proč si nezahrát nějakou hru laděnou to „tropických“ barev? Lionheart Remake jistě zaujme nejednoho hráče a nejvíce příznivců si najde především u pamětníků ze staré školy.

Hodnocení – 80 %


RTFS: Adventure Episode One – adventury

Všichni určitě znáte legendu Raymana a jeho historii. Dnes tu máme předělávku v kreslené podobě, konkrétně v adventurním podání. Jak se zvládnete poprat s loupežníky a pomoct tak kamarádům? Ve hře RTFS: Adventure Episode One naleznete na vyřčenou otázku odpověď.

Hodnocení – 80 %


JAWC – akční

Zpoza kopce se linul kouř, což nevěstilo nic dobrého. Slyšet byly jen neutuchající rány a bolestné výkřiky červů, kteří se opět dali do války. Je proto načase připojit se do řad svých spolubojovníků, oprášit starou dobrou bazooku a vydat se vstříc freewarové podobě slavných Wormsů!

Hodnocení – 70 %


Redwall – arkády

RedWall se možná tváří jako obyčejný akční titul, avšak jisté zároveň je, že dokáže pobavit celou rodinu. Co se takhle stát na okamžik kouzelným myšákem v zeleném hábitu a vyprášit kožich všem zlým nestvůrám?

Hodnocení – 70 %


FlyOut – arkády

Tvůrce Robbert Prins, známý také pod pseudonymem Foppy, je uznávaný především díky svým zajímavých retro hrám. A kde se v žebříčku kvalit umístí jeho další počin, FlyOut? Čtěte recenzi, dozvíte se více!

Hodnocení – 65 %


Ketting – logické

Přestože je Ketting dva roky starou hrou, jistě si i v dnešní době najde některé příznivce. Tým That Games Guy, který má za sebou například Tanks, Special FX nebo Surfing, se pustil do vskutku neznámých vod. A jak to dopadlo nyní?

Hodnocení – 55 %


GridFire – akční

Holdujete retro hrám? Pokud ano, jistě vás zaujme ta právě dnes nabízená. Přestože je oděna do jednoduché grafiky složené z ještě jednodušších geometrických tvarů, její herní principy dokáží překvapivě zabavit.

Hodnocení – 55 %


Steel Mammut – arkády

Znáte takové ty obrovské smrtící chodící roboty ze Star Wars? Dnes se můžete stát pilotem podobného monstra. Mamut umřel, zkameněl, zocelověl a technici mu přidělali kulomet. Vydáte se na misi plnou nebezpečných tanků a zákeřných letadel. Hodně štěstí.

Hodnocení – 45 %


Slot Machine – mobilní a PDA

Představujeme vám další titul z dílny HandyGames – Slot Machine. Tentokrát se vžijete do role milionáře, který si může dovolit upustit nějak tu korunku do hladově blikajícího stroje. Nicméně pokud máte s karbaničením problémy, prosím, vyhněte se tomuto počinu.

Hodnocení – 42 %


Ostatní FlashFunky

Hogans Pornos ; Vector TD ; Magnum P.U
  

Ongaku Game ; Sexy Solitaire ; Cannonball Follies 3
  

Late Show ; Planetz Game ; Save Your Ass
  

Ace Tennis ; Oddlots Sexy Strip Quiz ; Stabika Escape 1
  

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 16 N/A
Microsoft oficiálně: Xbox Series X bude za 499 dolarů, Series S za 299 dolarů

Microsoft oficiálně: Xbox Series X bude za 499 dol…

Tak to máme černé na bílém.

8.  9.  2020 | | 3 N/A