Týden na FreeHrách – hrdinové sem

Jako každý měsíc i tento jsme pro vás přichystali tématický týden – tentokrát ve znamení kvalitních RPG her. Těžko ale nějakou doporučit, jedna lepší, než druhá. Nicméně snad největším lákadlem se pro vás v uplynulém týdnu přeci jen může stát epické a nutno dodat, že výtečné, MMORPG Rappelz Epic III.
Týden na FreeHrách – hrdinové sem

Freewarová hra týdne

Rappelz Epic III – RPG

Rappelz Epic III je unikát – hra, která mi vzala několik hodin života a vyměnila je za pět minut. Alespoň tak mi to připadalo; jak rychle čas utekl. Osedlejte ještěří koně a vydejte se vstříc MMORPG dobrodružství! Varování: Hraní Rappelz je návykové. Velice návykové.

Hodnocení: 98 %

FlashFunová hra týdne

Legends of Hiro (2.44 MB)

Parádní RPG ve výtečném grafickém hávu, s příběhem a k tomu ještě něčím navíc. A s čím? No jsou v tom přece ženské se vším tím.. ehm... no prostě vykřičník! Hrajte!

 

 

Ostatní freewarové hry

Freedroid – RPG

Člověk stvořil robota. Člověk ovládl robota. Robot se vzbouřil. Robot ovládl člověka… Asi takhle by se dal nastínit děj dnešní recenzované hry Freedroid, kde se v roli tučňáka jménem Tux pustíte do boje na záchranu lidské rasy.

Hodnocení: 99 %


Guardian of Paradise – RPG

Představte si, že žijete spokojeným středověkým životem v klidném městě, které ještě nezničilo všechnu malebnou krajinu kolem. Cvrlikání ptáčků, šepot větru plujícího nad hladinami vod... Jenže jednoho dne celou krásu naruší naříkání vaší sestry. Je potřeba najít lék. Pomůžete jí?

Hodnocení: 95 %


Out Of Order – adventury

Představte si, že se jednou ráno probudíte, vyjdete z pokoje a najednou zjistíte, že nejste ve vašem rodném domě, ale na úplně neznámém super technicky vybaveném místě. Nechápete, co se kolem vás děje. A počítače na vás mluví.

Hodnocení: 90 %


Rider 2 – simulátory

Rider 2 vás zavede do Japonského Tokia a to se vší parádou - japonské znaky, striktní dodržování dopravních předpisů a samozřejmě rychlé motorky. Váš vehikl budete ovládat namísto obvyklé klávesnice myší, proto si užijete opravdu neopakovatelný zážitek.

Hodnocení: 90 %


HeroQuest – RPG

A je to tady! Další z velké plejády RPG her se řítí přímo na vás. Tentokrát si pohrajete se záludnostmi HeroQuest. Osudy čtyř hrdinů se na několik desítek minut stanou vaší záležitostí. Nedopusťte žádné problémy a nalaďte všechny bojovníky na vítěznou vlnu.

Hodnocení: 82 %


Beneath A Steel Sky – adventury

Příroda je utiskována velkým a hrozivě inteligentním počítačem LINKem. A s přírodou trpí i lidé. Nevinní či vinní, všichni zaslouží odpuštění a záchranu. Pod ocelovým nebem se v roli jednoho jediného muže budete snažit zachránit svět.

Hodnocení: 80 %


Sigmore Mines – mobilní a PDA

Vzpomínáte na zlaté časy, kdy jsme sami vyráželi do podzemních bludišť postavit se hordě krvelačných nepřátel? Kdy jsme objevovali poklady nedozírné hodnoty a kdy na nás dívky z měst na povrchu zálibně hleděly? Ty časy se mohou brzy vrátit.

Hodnocení: 80 %


Meritous – RPG

RPGčka obvykle bývají rozsáhlá, mají mnoho levelů a mnoho monster. Ovšem dnes recenzovaná hra nesoucí název Meritous dává slovu „rozsáhlá“ zcela nový náboj. Vždyť kdo kdy vyděl titul, co má tři tisíce levelů a přes deset tisíc nepřátel?!

Hodnocení: 80 %


Sfera 2 - Gravity Control – mobilní a PDA

Toužíte mít ve svém mobilním miláčkovi hru, kterou byste mohli hrát pořád dokola a překonávat své výsledky? Takovou hru, kterou můžete vytáhnout v čekárně či na zastávce autobusu a chvíli hrát? A přejete si, aby byla zcela zadarmo? Máte ji mít!

Hodnocení: 79 %


Sword Dance – RPG

Sword Dance doslova svádí k tanci s mečem. Ocitnete se uprostřed uzavřené arény, jejíž srdce tvoří zvláštní drahokam. Vaším úkolem je v roli statečného bojovníka tento klenot uchránit před veškerými prapodivnými nepřáteli, jenže takový úkol není vůbec lehké zvládat.

Hodnocení: 77 %


Arkoss – RPG

Není žádným tajemstvím, že žánr RPG je na freeware scéně velice oblíbený a vyhledávaný. Jenže her spadajících do jeho kolonky je jako šafránu - nemluvě o kvalitních kouscích. Arkoss je však naštěstí jednou z výjimek a disponuje vším, čím by správné RPG disponovat mělo.

Hodnocení: 70 %


Moorhuhn Tennis – sportovní

Máte rádi staré dobré slepičky? Nechcete do nich donekonečna jen střílet? Přinášíme vám řešení, v Moorhuhn Tennis si s oblíbenými opeřenci můžete zahrát tenis. Neproteče ani kapka krve, přesto je to však zábava!

Hodnocení: 55 %


Betonix – logické

Mohl to být dokonalý inovovaný klon sokobanu. Mohl vyhrát logickou kategorii v Becherovka Game. Skončil pátý… poslední. Proč? Ač je opravdu dobře navržený, nedokázal splnit tu nejdůležitější podmínku pro vstup do soutěže. Prakticky nefungoval. Smutný příběh pokračuje… Opravdu je ale Betonix tak špatný?

Hodnocení: 5 %

Ostatní FlashFunky

Lesson of Passion 2 ; Last Stand ; Hentai Girl Blowjob

  

Tower Defence ; Sex Kitten Megamart ; Thermo Storm

  

Judy Furry Hentai ; Gladiator: Castle Wars ; Aisha 2

  

Yellow Out ; Mrs. Claus Strip Tease ; Sinjid

  

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

V Assassin

V Assassin's Creed Ragnarok procestujete Evropu, p…

Další díl populární série začíná unikat na internet stále více a oficiální odhalení už je víceméně na spadnutí.

11.  1.  2020 | | 5 N/A
Half-Life série je před příchodem Alyx na Steamu ke hraní zcela zdarma

Half-Life série je před příchodem Alyx na Steamu k…

Kdy, když ne teď.

22.  1.  2020 | | 12 N/A
CD Projekt Red přiznává brutální režim vývojářů ke konci vývoje Cyberpunku

CD Projekt Red přiznává brutální režim vývojářů ke…

Dokončit Cyberpunk 2077 není pro vývojáře žádný med a to nejhorší zřejmě teprve přijde.

20.  1.  2020 | | 5 N/A
Hráli jsme DOOM Eternal: peklo je na Zemi

Hráli jsme DOOM Eternal: peklo je na Zemi

Nedávno jsme dostali možnost vyzkoušet si ve Varšavě nový Doom Eternal. A stálo to za to! Takhle brutální a rychlou řežbu jsme tu ještě neměli.

21.  1.  2020 | | 12 N/A
Black Desert Mobile: orgie herních nadšenců | Recenze

Black Desert Mobile: orgie herních nadšenců | Rece…

Masivní MMORPG Black Desert konečně dorazilo na mobilní telefony a vypadá to na hodně slušnou zábavu.

13.  1.  2020 | | 3 N/A