Týden na FreeHrách – konec hrdinům

Inu, je to tak – RPG týden je za námi, přičemž stojí za zmínku, že s sebou přinesl několik opravdu kvalitních kousků. Snad nejvíce mezi nimi zazářil titul Chronicles of Avael, překvapivě určený pro mobilní telefony.
Týden na FreeHrách – konec hrdinům

Freewarová hra týdne

Chronicles of Avael – mobilní a PDA

Jste mladý a neohrožený hrdina nespravedlivě utlačovaný tajemnými muži v černém. Musíte se probít z vězení na svobodu a zjistit, proč ti zlí lidé dělají to, co dělají. A nakonec musíte pomstít prolitou krev své rodiny. Skvělé RPG na mobil je zde!

Hodnocení - 95%

FlashFunová hra týdne

Boxhead 2 Play (1898 kB)

Boxhead 2 Play je další díl úspěšné zombácké série. Respektive se jedná o poupravenou verzi druhého pokračování, přičemž tentokrát budete mimo zabíjení nemrtvých sbírat ještě červené krychle.

 

Ostatní freewarovky

Glow – RPG

Slyšeli jste už o Glow? Ne? To je škoda, protože jde o opravdu dobře zpracované RPG. Pokud máte rádi roboty, nízkou gravitaci a podobné hi-tech vychytávky, určitě tuto pecku nevynechejte!

Hodnocení - 93%


Aces High Over Verlor Island – akční

Leteckých simulátorů není na freewarové scéně mnoho a o dobrých to platí dvojnásob. Dnes se vám ale dostane do rukou výjimečný kousek z dílny Reflect Games. Nasedněte do svého červeného dvojplošníku a vydejte se vstříc kouzlu oblohy.

Hodnocení - 89%


Dark Ages II-Engel – RPG

Příběh Dark Ages II Engels se odehrává pět set let po prvním dílu hry. Svět je rozdělen na části, jež si mezi sebou rozdělili feudální pánové. Vznikly i spolky na ochranu lidí a vy jste - jakožto hráč - příslušníkem jednoho z nich.

Hodnocení - 87%


Quest RPG – RPG

Dobrý den třído, sedněte si. V dnešní hodině RPGpisu se budeme učit o Quest RPG, dílku DX Games. Otevřete si učebnice na straně 25, máme tam několik obrázků ze hry a… Marák, jestli se domníváte, že jako předseda třídy můžete v mých hodinách spát, tak jste na omylu! Nástup před tabuli!

Hodnocení - 82%


Laxius Power 3 – RPG

Milovníci RPG titulů, třeste se! Právě teď mezi vás přichází již třetí pokračování Laxius Power. Opět na vás čekají stovky nepřátel, tuny artefaktů, desítky záludných úkolů a ještě mnohem více, než byste sami očekávali. Dokážete získat titul Metroliánského rytíře?

Hodnocení - 79%


Artifact – strategie

ArtifactPořádných online RTS je málo. Znáte to, dnes je to samé střílení, hyper-super-ultra jumpy a raketomety. Ovšem podařené strategie se slušnou hráčskou základnou... to se dnes jen tak nevidí. Jenže my pro vás právě jednu máme a jmenuje se Artifact.

Hodnocení - 75%Slash´em RPG

Máte rádi hry na způsob starých dobrých Dungeons & Dragons? A máte je rádi opravdu hodně? Jestliže ano, pak právě pro vás přichází další RPG počin, v němž se s neochvějným hrdinou vydáváte vstříc všemožným nástrahám a nebezpečím temných kobek.

Hodnocení - 61%


Vulgar War - akční

Máte rádi střílečky? Pokud ano, pak tu pro vás dnes jednu máme. Jmenuje se Vulgar War a pochází z českých luhů a hájů. Je nenáročná, zábavná a "občas" sprostá. Co víc si přát?

Hodnocení - 60%


Střík Revolution II – erotické

Střík Revolution 2 je - jak už se dá vyvodit u názvu – erotickou hrou. Ano, po delší době tu pro vás opět máme něco lechtivějšího. Až přestanete oslavovat, můžete se směle pustit do čtení recenze.

Hodnocení - 20%


Gazer Star – akční

Jak je možná už od pohledu patrné, Gazer Star je další z řady shoot‘em up stříleček, čili opět se ujmete bojového vesmírného plavidla a opět postřílíte stovky nepřátel. Na jazyk se mi ovšem zároveň dere otázka, zda-li jako „další z řady“ přináší také něco, čím by vybočovala od svých příbuzných. Chcete to vědět? Čtěte dále.

Hodnocení - 20%

Ostatní FlashFunky

Spank that Bitch ; Ray Part 2 ; Farm Sex

  

Ronin: Spirit of the Sword ; Road To Lust ; Mansion: Impossible

  

Russian Fucking Machine ; Endless Zombie Rampage ; Bedspring Bonanza

  

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Je potřeba mít hardware nové generace, říká Sony o Playstation 5

Je potřeba mít hardware nové generace,…

Společnost Sony potvrdila, že již pracuje na další generaci herního hardwaru.

10.  10.  2018 | | 24 N/A
Fotografové vyrazili do Řecka, nafotili nádherné snímky v AC Odyssey

Fotografové vyrazili do Řecka, nafotil…

Stejně jako Origins i Odyssey nabízí propracovaný fotorežim. A umělecké kousky na sebe nenechaly dlouho čekat!

8.  10.  2018 | | 7 N/A
Sony dnes startuje program odměn pro členy PS Plus

Sony dnes startuje program odměn pro č…

Ten rozšiřuje řadu výhod pro členy PS Plus o další skvělé slevy a nabídky od našich lokálních partnerů.

14.  10.  2018 |
7 tipů na bláznivé hry, které překvapí i zabaví

7 tipů na bláznivé hry, které překvapí…

Což takhle dát si oddych? Což takhle zahrát si něco trochu méně seriózního?

10.  10.  2018 | | 2 N/A
Zabíjení bezbranných hráčů ve Fallout 76 vás přijde draho

Zabíjení bezbranných hráčů ve Fallout …

Zabíjet bezbranné se ve Falloutu 76 moc nevyplatí.

10.  10.  2018 | | 5 N/A