Týden na FreeHrách – MMORPG jako řemen

Pokud bych měl najít v uplynulém týdnu něco výjimečného, dlouho bych nepřemýšlel. Endless Forest je nevídané onlinové RPG, které vás vhodí do naprosto jiného světa, než je ten náš. Do světa zvířat. A co kdybyste se nechtěli stát lesní zvěří? V tom případě můžete okusit alespoň špičkový datadisk pro Heroes III.
Týden na FreeHrách – MMORPG jako řemen

FreeHra týdne

Endless Forest - RPG
 
Titul Endless Forest je naprosto jiný, než ostatní MMO počiny kolující po internetu. Vsází na naprosto odlišné principy, které dělají z takzvané „hry na jeleny“ návykovou a zároveň relaxační záležitost. Kdo nezažije, nepochopí...

Hodnocení – 98 %


FlashFunka týdne

Stickman Madness 2

Svět je tvrdý, všude číhá řada zloduchů a na vašich bedrech leží spása světa. Stickman Madness 2 je parádní akce, která vás vtáhne a nepustí. Zaručeno.


 

Ostatní FreeHry

Heroes of M&M III: In the Wake of Gods - strategie

Jedna z nejlepších a nejznámějších tahových strategií Heroes of Might and Magic se opět vrací na scénu. Tentokrát ve formě datadisku ke třetímu dílu série! Ponořte se do světa kouzel, fantazie a v neposlední řadě bojů. Komu zvoní hrana – vám nebo ohnivému drakovi?

Hodnocení – 91 %


The Breakdown - adventury

Adventury. Kdysi patřily k těm nejvíce oblíbeným hrám, jenže dnes si jen málokdo vzpomene například na legendu jako Monkey Island. O to větší radost jsem měl při hraní The Breakdown. Vtipné dialogy, logické hádanky a krásná grafika... zkrátka adventura jak má být. A vy byste ji minout také neměli!

Hodnocení – 85 %


Čerto - RPG

Ačkoliv je české RPG Čerto již nějakou dobu venku, my na ho FreeHrách ještě neměli. A protože je takřka hanba něco takové nemít, rozhodli jsme se vám Čerto dnes přinést.

Hodnocení – 83 %


DUOtris - logické

BinaryZoo jsou známí návykovými hrami s úžasně psychedelickou grafikou. Výsledkem jejich rozhodnutí přetvořit legendární logickou hříčku je DUOtris. Rukopis BinaryZoo je znát a rozhodně nejde o žádný laciný klon, právě naopak - tenhle kousek představuje mnohem větší výzvu, než obyčejný tetris!

Hodnocení – 82 %


VeNix - akční

Pokud máte chuť na pořádný boj s tucty nepřátel, neměli byste přehlédnout právě nabízený titul. Ocitnete se v pokoji, kde proti vám nastoupí buďto jeden nebo více nepřátel. Vašim úkolem nebude nic jiného, než je zničit. Tak vzhůru do boje!

Hodnocení – 79 %


All Fours - mobilní a PDA

Máte sem tam chuť si zahrát takovou karetní hru, kterou jste ještě neviděli? Není problém. S virtuálním partnerem v All Fours nakopete zadek druhému dvojčlennému týmu. Nebo ho oni nakopou vám.

Hodnocení – 77 %


AfterShocked - adventury

Jen si to představte, poklidně jdete do obchodu, mluvíte s prodavačem a najednou se ozve nepředstavitelně velká rána. Podíváte se ven a zjistíte, že nějaký chlapík si krátil dlouhou chvíli pouštěním jaderných hlavic. Ovšem vy to tak nenecháte!

Hodnocení – 72 %


Run Or Die - arkády

Existují tři druhy arkád - s úžasnou grafikou a téměř žádným nápadem, nebo s ošklivou grafikou a výborným nápadem, mno a v neposlední řadě s ošklivou grafikou a téměř žádným nápadem. A člověk by nevěřil, že se může i u té poslední skupiny pobavit.

Hodnocení – 72 %


Sexy Hangman - mobilní a PDA

Také jste jako děti hledali slova ve hře hádání písmen, která občas skončila tragédií pro křídového panáčka? Dnes smícháme tuto chvilkovou zábavu s něčím daleko dospělejším – s pěknými manga dívkami. Je to něco jako pomerančový džus s vodkou.

Hodnocení – 70 %


26‘‘ Biketrial game - sportovní

Kolo pochází již ze starého Sumeru a je jedním ze základních vynálezů v historii lidstva. Když se ale vezmou kola dvě, k tomu se přimontují nějaké ty trubky, začíná teprve opravdová jízda. Jako kovbojové věřili svým koním, vy budete muset v této hře věřit svému neživému oři…

Hodnocení – 70 %


Crown and Cutlass - strategie

Máte rádi staré dobré Pirates!? Crown and Cutlass je titul, který z této klasiky silně čerpá. Chcete si na pirátské lodi obeplout celý Karibik, zkusit si šermířské souboje nebo si jen tak bloumat po moři a hledat ztracený poklad? V Crown and Cutlass to není žádný problém!

Hodnocení – 70 %


GM Hoops - arkády

Milovníci basketbalu, zbystřete! Přichází mezi vás čistě tréninková střelba šestimetrových hodů. Otestujte si své schopnosti v GM Hoops a přitom sami sebe přesvědčte, že házet na koš umíte. Hodně štěstí a přesnou mušku.

Hodnocení – 24 %


Marble Magnet - logické

Šílené barevné magnety se točí okolo jednoho velkého, stejně jako planety kolem Slunce. Nakonec se nalepí a pomalu vytvoří mozaiku v odstínech podobných vnímání po marihuaně. Tahle hippies-like hříčka může potěšit zasněného malíře krajinek. Ovšem jak ji bude vnímat zkušený recenzent po čtyřech kouscích?

Hodnocení – 5 %


Ostatní FlashFunky

Lust for Bust ; Stranded Game ; Money Strip

  

Smithys Quest ; Doctor Fuck ; Stranded Game

  

Free Solitaire Galaxy ; Hentai Deep Anal Sex ; Erotic Darts

  

D Day ; Popstar or Pornstar ; Carbon Auto Theft

  

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Herní projekt AQP City: když chcete GTA bez GTA

Herní projekt AQP City: když chcete GT…

Grand Theft Auto porodilo nespočet klonů, více i méně úspěšných. AQP ale vypadá jako zcela nový level.

7.  1.  2018 |
8 největších herních zklamání roku 2017

8 největších herních zklamání roku 201…

Minulý rok přinesl hromadu skvělých her, bohužel však také mnoho zklamání. Těchto osm nás zamrzelo nejvíc.

9.  1.  2018 | | 9 N/A
10 největších herních překvapení roku 2017

10 největších herních překvapení roku …

Každý rok nás něčím zklame, zároveň však mnoha věcmi příjemně překvapí. Rok 2017 byl pro herní svět plný překvapení.

11.  1.  2018 | | 3 N/A
Hry roku 2018: pecky, na které se vyplatí zaostřit

Hry roku 2018: pecky, na které se vypl…

Musíte uznat, že minulý rok byl po herní stránce opravdu nabitý. Rok 2018 by ale snad mohl ten loňský ještě předčit. Některé z očekávaných pecek jsme pro vás vybrali, abyste se s námi měli na co těšit.

dnes |
Nové hry i na slabém počítači: Vyzkoušejte zdarma Geforce Now pro PC

Nové hry i na slabém počítači: Vyzkouš…

Společnost Nvidia představuje konečně i na PC službu GeForce Now, která vám dovolí hrát i ty nejnovější hry na slabších počítačích.

8.  1.  2018 | | 3 N/A
Playstation 4 v roce 2018: nejočekávanější hry platformy

Playstation 4 v roce 2018: nejočekávan…

Sice jste si u nás nedávno mohli přečíst o očekávaných hrách, tím ale ani zdaleka nekončíme. Letošní rok toho totiž přinese mnohem více než by se mohlo zdát. Začneme s tím, co se v tomto roce dostane na konzoli Playstation 4.

6.  1.  2018 |
DAKAR 18 budou pouštní závody v otevřeném světě pro PC, PS4 a Xbox One

DAKAR 18 budou pouštní závody v otevře…

Pokud jste fandové světového závodu Dakar a rallye vám také není cizí, rozhodně zaostřete na připravovaný projekt.

12.  1.  2018 | | 4 N/A
6 tipů na originální sci-fi pařby, u kterých se nebudete nudit

6 tipů na originální sci-fi pařby, u k…

Sci-fi žánr se opět vrací do formy, a to takovým tempem, že zombie nákazu zahnal do kouta. Jaké vesmírné pecky nás potěšily během posledních pár let?

10.  1.  2018 |