Týden na FreeHrách – multiplayerovky vedou

Opravdových pecek se za posledních sedm dní sice nesešlo nejvíce, avšak jejich absence byla vynahrazena nezvykle velkým počtem titulů ve znamení osmdesáti pěti procent. A že mnohé z nich opravdu stojí za pozornost, o tom by mohla vyprávět například multiplayerová rubanice BEU Net.
Týden na FreeHrách – multiplayerovky vedou

FreeHra týdne

BEU Net – akční

Sednuli jste po těžkém dnu plném dřiny před monitor? Naštval váš nadřízený nebo učitel a hledáte vhodné odreagování? Právě jste na něj narazili- v BEU Net se můžete vyřádit, jak jen je ctěná libost!

Hodnocení – 85 %


FlashFunka týdne

Sling

Sling je další zábavná hra od MiniClip, kde tentokrát vystoupíte za zeleného slizouna a budete muset označit veškeré bíle kuličky. Ne vždy to bude jednoduché.

 

 

Ostatní FreeHry

Chicken Invaders 3 – arkády

Slepice. Hodně slepic. Raketka. Jedna. Vaše. Nekonečno nábojů. Tato slova mohou charakterizovat všechny díly perfektní „spaceinvaderovské“ série Chicken Invaders. Dva z nich jsme si na FH už střihli, udržel si ale ten zbývající třetí linii? Pojďme se podívat, zdali je pořád stejně křupavý.

Hodnocení – 85 %


Dungeon Crawl – RPG

Dnes se nejspíš už moc fanoušků ASCII her nenajde. Důvody jsou zřejmé - "grafika", často vysoká obtížnost a stereotyp. Ale já se ptám, co zábava a hratelnost? Na těch už snad nikomu nezáleží? Protože právě v těchto dvou složkách překoná Dungeon Crawl i mnohé supermoderní 3D soupeře!

Hodnocení – 85 %


Trash Gordon – arkády

Klasických vesmírných stříleček máme na našem serveru přehršel. Trash Gordon se sice na první pohled tváří naprosto stejně jako jeho kolegové, ale zdání klame. Máte-li rádi drobné inovace podporující konečnou zábavnost, jste na správné adrese!

Hodnocení – 85 %


Battle Ball Brawl – akční

Meziplanetární deathmatch ozbrojených koulí! Všechny koule světa se zbouřily, odlítly do vesmíru, kde nabraly super zbraně, a teď s nimi po sobě střílí. Že je to jen další moje úchylná představa? Ale nikoliv, přesně o tomto je hra Battle Ball Brawl.

hodnocení – 83 %


Nathan`s Second Chance – adventury

Jednou ráno tak vyjdete z domu, zapálíte si obvyklou cigaretku a najednou – najednou vám zaskočí, pocítíte slabost u srdce, poté bolest a pak už nic. Na ulici před vámi doletí žlutý autobus, který vás odveze někam do země za životem.

Hodnocení – 82 %


Millenipede – akční

Připadají vám moderní hry zbytečně složité a dáte raději přednost starším klasikám? Právě pro vás tu je Millenipede, arkáda stavějící na základě Space Invaders. A dokonce s dobovou grafikou!

Hodnocení – 80 %


NovaWare: Clicked – ostatní

Máte rádi experimenty? V tom případě byste si neměli nechat ujít právě nabízený počin, jenž se mimo jiné řadí mezi takzvané rychlovky. Tato kombinace totiž nedopadla vůbec špatně. Nevěříte? Pak čtěte dále.

Hodnocení – 80 %


Moorhuhn Schatzjäger – arkády

Slepičky z Moorhuhnu jsou zpět! Na nebohé opeřence tentokrát čekají krokodýli, namyšlené gorily, masožravé rostliny a spousta jiných nástrah, které se skrývají v tajuplném lese. Inu, jak je vidno potřebují notnou dávku vaší pomoci. Nenechejte je tady ve štychu.

Hodnocení – 77 %


Super Dog – mobilní a PDA

Taky jste jako malí milovali seriál Lassie? CSFD mu dala sice padesát pět procent, ale přesto se zapsal do podvědomí mnoha diváků. Dnešní plošinovka přitom také stojí za pozornost. Je o psovi se zvláštním nadáním, jenž se nebojí skočit ve správný čas na správné místo.

Hodnocení – 75 %


24 Hours – adventury

Znáte to. Musíte napsat esej, máte měsíc, ten ale uplyne jaksi rychle a znenadání zbývá jen několik hodin. K tomu všemu jste ještě unavení, máte hlad a nápady se od vás drží na hony daleko. Dnešní hra vám poskytne dobrý návod, jak vše stihnout a to ještě s několikahodinovým náskokem!

Hodnocení – 65 %


Sexy Checkers – mobilní a PDA

Chtěli jste si někdy opravdu užít starou dobrou dámu? Na šachovnici se proti sobě postaví černé a bílé kameny a začne hra o to, zda uvidíte či neuvidíte manga kočičku na pozadí. A že to stojí za to! Pojďte si trochu diagonálně zahýbat.

Hodnocení – 60 %


Telurica – arkády

Studánka originálních a mnohdy prapodivných nápadu je snad bezedná. Neuplyne týden, abychom se o tom nemohli přesvědčit. Ostatně, Telurica jde po stejně neotřelých stopách, jako mnohé jiné počiny utvořené studenty z Digipenu. Nevěříte? Uvěříte.

Hodnocení – 55 %


Rage of Magic 2 – RPG

Ďábelský paladin se vrátil a s ním i armáda krvelačných elfů. Jsou rychlejší, silnější a mnohem mocnější, než všichni ostatní řadoví lidé. Království je ohroženo, musíte se chopit meče a postavit tomuto nebezpečí čelem!

Hodnocení – 55 %


Ostatní FlashFunky

Udělejte Andreu ; Shuffle Game ; U.F.O. chce sex

  

Dangerous Bob ; What is Her Bra Size ; Bubble Gum Run

  

Galaxy Angel ; Castle Draw ; Mahjong

  

Tiki Party ; Boobs Butt or Shoulder? ; Hangaroo Game

  

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřitelným smyslem pro detail

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřit…

Far Cry 5 nás v mnohém příjemně překvapil, především ale nabídl nádherné pískoviště na hraní. A nic to nepodpořit tak, jako 4K rozlišení.

11.  4.  2018 | | 18 N/A
7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: co hrát na cestách?

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: c…

Hrajete rádi na mobilním telefonu? Nechte si od nás doporučit několik kousků pro letošní rok.

17.  4.  2018 | | 8 N/A
Viděli jsme budoucnost: Na Playstation přijdou úžasné hry pro VR

Viděli jsme budoucnost: Na Playstation…

V Londýně se konala akce věnovaná budoucnosti platformy Playstation VR. Dostali jsme exkluzivní možnost nahlédnout, co Sony v oblasti virtuální reality chystá.

12.  4.  2018 | | 18 N/A
God of War: severská výprava (recenze)

God of War: severská výprava (recenze)

Populární rubač bohů se vrací, aby nám dokázal, že neztratil nic ze svého lesku. Jak dopadl Kratos nové generace?

12.  4.  2018 | | 22 N/A
PUBG: na mobilu lepší, než byste čekali (mobilní recenze)

PUBG: na mobilu lepší, než byste čekal…

Žánr Battle Royale prožívá v této době rozkvět, a to tak velký, že mimo PC a konzolí zasáhl také mobilní telefony. Zatímco Fortnite je zatím jen pro vyvolené, PUBG jsme se začali blíže věnovat a opravdu se to povedlo.

8.  4.  2018 | | 3 N/A
Podívejte se na skvělý dokument ze zákulisí Kingdom Come: Deliverance

Podívejte se na skvělý dokument ze zák…

Tohle se klukům neskutečně povedlo!

8.  4.  2018 |
Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, trvalo to necelý měsíc

Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, t…

Ubisoft si své hry snaží hlídat, hackeři jsou ale neúprostní.

16.  4.  2018 | | 11 N/A
Kde se vyvíjí ArmA: Podívejte se, jak to vypadá v Bohemia Interactive

Kde se vyvíjí ArmA: Podívejte se, jak …

V Bohemia Interactive pracují na nových hrách, ale také na technologiích, které bodu připravované hry využívat. A nejsou to jen technologie ryze softwarové, vytvořili si tu třeba i vlastní zařízení na fotogrammetrii.

4.  4.  2018 | | 1 N/A