Týden na FreeHrách – multiplayerovky vedou

Opravdových pecek se za posledních sedm dní sice nesešlo nejvíce, avšak jejich absence byla vynahrazena nezvykle velkým počtem titulů ve znamení osmdesáti pěti procent. A že mnohé z nich opravdu stojí za pozornost, o tom by mohla vyprávět například multiplayerová rubanice BEU Net.
Týden na FreeHrách – multiplayerovky vedou

FreeHra týdne

BEU Net – akční

Sednuli jste po těžkém dnu plném dřiny před monitor? Naštval váš nadřízený nebo učitel a hledáte vhodné odreagování? Právě jste na něj narazili- v BEU Net se můžete vyřádit, jak jen je ctěná libost!

Hodnocení – 85 %


FlashFunka týdne

Sling

Sling je další zábavná hra od MiniClip, kde tentokrát vystoupíte za zeleného slizouna a budete muset označit veškeré bíle kuličky. Ne vždy to bude jednoduché.

 

 

Ostatní FreeHry

Chicken Invaders 3 – arkády

Slepice. Hodně slepic. Raketka. Jedna. Vaše. Nekonečno nábojů. Tato slova mohou charakterizovat všechny díly perfektní „spaceinvaderovské“ série Chicken Invaders. Dva z nich jsme si na FH už střihli, udržel si ale ten zbývající třetí linii? Pojďme se podívat, zdali je pořád stejně křupavý.

Hodnocení – 85 %


Dungeon Crawl – RPG

Dnes se nejspíš už moc fanoušků ASCII her nenajde. Důvody jsou zřejmé - "grafika", často vysoká obtížnost a stereotyp. Ale já se ptám, co zábava a hratelnost? Na těch už snad nikomu nezáleží? Protože právě v těchto dvou složkách překoná Dungeon Crawl i mnohé supermoderní 3D soupeře!

Hodnocení – 85 %


Trash Gordon – arkády

Klasických vesmírných stříleček máme na našem serveru přehršel. Trash Gordon se sice na první pohled tváří naprosto stejně jako jeho kolegové, ale zdání klame. Máte-li rádi drobné inovace podporující konečnou zábavnost, jste na správné adrese!

Hodnocení – 85 %


Battle Ball Brawl – akční

Meziplanetární deathmatch ozbrojených koulí! Všechny koule světa se zbouřily, odlítly do vesmíru, kde nabraly super zbraně, a teď s nimi po sobě střílí. Že je to jen další moje úchylná představa? Ale nikoliv, přesně o tomto je hra Battle Ball Brawl.

hodnocení – 83 %


Nathan`s Second Chance – adventury

Jednou ráno tak vyjdete z domu, zapálíte si obvyklou cigaretku a najednou – najednou vám zaskočí, pocítíte slabost u srdce, poté bolest a pak už nic. Na ulici před vámi doletí žlutý autobus, který vás odveze někam do země za životem.

Hodnocení – 82 %


Millenipede – akční

Připadají vám moderní hry zbytečně složité a dáte raději přednost starším klasikám? Právě pro vás tu je Millenipede, arkáda stavějící na základě Space Invaders. A dokonce s dobovou grafikou!

Hodnocení – 80 %


NovaWare: Clicked – ostatní

Máte rádi experimenty? V tom případě byste si neměli nechat ujít právě nabízený počin, jenž se mimo jiné řadí mezi takzvané rychlovky. Tato kombinace totiž nedopadla vůbec špatně. Nevěříte? Pak čtěte dále.

Hodnocení – 80 %


Moorhuhn Schatzjäger – arkády

Slepičky z Moorhuhnu jsou zpět! Na nebohé opeřence tentokrát čekají krokodýli, namyšlené gorily, masožravé rostliny a spousta jiných nástrah, které se skrývají v tajuplném lese. Inu, jak je vidno potřebují notnou dávku vaší pomoci. Nenechejte je tady ve štychu.

Hodnocení – 77 %


Super Dog – mobilní a PDA

Taky jste jako malí milovali seriál Lassie? CSFD mu dala sice padesát pět procent, ale přesto se zapsal do podvědomí mnoha diváků. Dnešní plošinovka přitom také stojí za pozornost. Je o psovi se zvláštním nadáním, jenž se nebojí skočit ve správný čas na správné místo.

Hodnocení – 75 %


24 Hours – adventury

Znáte to. Musíte napsat esej, máte měsíc, ten ale uplyne jaksi rychle a znenadání zbývá jen několik hodin. K tomu všemu jste ještě unavení, máte hlad a nápady se od vás drží na hony daleko. Dnešní hra vám poskytne dobrý návod, jak vše stihnout a to ještě s několikahodinovým náskokem!

Hodnocení – 65 %


Sexy Checkers – mobilní a PDA

Chtěli jste si někdy opravdu užít starou dobrou dámu? Na šachovnici se proti sobě postaví černé a bílé kameny a začne hra o to, zda uvidíte či neuvidíte manga kočičku na pozadí. A že to stojí za to! Pojďte si trochu diagonálně zahýbat.

Hodnocení – 60 %


Telurica – arkády

Studánka originálních a mnohdy prapodivných nápadu je snad bezedná. Neuplyne týden, abychom se o tom nemohli přesvědčit. Ostatně, Telurica jde po stejně neotřelých stopách, jako mnohé jiné počiny utvořené studenty z Digipenu. Nevěříte? Uvěříte.

Hodnocení – 55 %


Rage of Magic 2 – RPG

Ďábelský paladin se vrátil a s ním i armáda krvelačných elfů. Jsou rychlejší, silnější a mnohem mocnější, než všichni ostatní řadoví lidé. Království je ohroženo, musíte se chopit meče a postavit tomuto nebezpečí čelem!

Hodnocení – 55 %


Ostatní FlashFunky

Udělejte Andreu ; Shuffle Game ; U.F.O. chce sex

  

Dangerous Bob ; What is Her Bra Size ; Bubble Gum Run

  

Galaxy Angel ; Castle Draw ; Mahjong

  

Tiki Party ; Boobs Butt or Shoulder? ; Hangaroo Game

  

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil a tycoonovka zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

25.  9.  2020 | | 4 N/A
Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recenze

Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recen…

Jedna z nejkultovnějších českých her se vrací v současné generaci. Je to vítané, nebo zbytečné překvapení?

24.  9.  2020 | | 16 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |