Týden na FreeHrách – na horské dráhy!

Toužíte po tom svést se na pořádné horské dráze? Pak rozhodně nesmíte minout devadesátkový titul s názvem Coaster Rider, jenž se po boku podařené logické flashovky Neurolight zařadil mezi nejzajímavější hry uplynulého týdne.
Týden na FreeHrách – na horské dráhy!

FreeHra týdne

Coaster Rider – logické

Léto je již nenávratně za námi a s ním i veškeré jeho radovánky. Že se mezi ně řadí i horské dráhy, o tom není pochyb. Přitom pokud jste letos neměli na podobnou atrakci štěstí, nemusíte ihned věšet hlavu. S Coaster Rider nešlápnete vedle. Připoutejte se prosím, vyjíždíme!

Hodnocení – 90 %


FlashFunka týdne

Neurolight – logické

Hledáte-li velice pěknou logickou hříčku, je Neurolight pravou volbou. Nabízí několik různých levelů, které důkladně procvičí vaši paměť.

Hodnocení – 80 %Ostatní FreeHry

Dungeon Rider – arkády

Chcete prožít nevídané dobrodružství s mexickým chlapíkem a vykrádat toliko nebezpečné kobky? Že ano? Pak vyzkoušejte titul Dungeon Rider, který nabídne zcela jedinečný herní zážitek!

Hodnocení – 89 %


The FlameGame – arkády

Kdo si kdy nepřál být alespoň na chvíli hasičem? Bojovat s požáry a zachraňovat majetek? Zcela nepochybně snili mnozí z nás o podobném zaměstnání. Ne každý k němu ale za život dosáhnul. A proto nebude od věci vyzkoušet The FlameGame!

Hodnocení – 85 %


Ploing – arkády

Na poli arkádových her je poměrně rušno a vypadá to, že o nápady není nouze ani dnes. S jedním velice zajímavým přitom přichází i hra Ploing – směsice arkanoidu a pinballu, z níž se snaží přejmout jen to nejlepší. A jak se to povedlo? To se dočtete v naší recenzi.

Hodnocení – 85 %


The Fly – arkády

Chtěli byste si vyzkoušet, jak se žije ultrasilné mouše? Rádi byste poškádlili svého lidského hostitele tím, že mu ukradnete cenné potraviny? Máte možnost. Vtipná arkáda The Fly je tu pro vás - berte stůl útokem!

Hodnocení – 80 %


Night Veil – arkády

Vrhněte se do světa spojovaných řetězů, které musíte vhodně sjednotit tak, abyste porazili zlé příšery a postoupili do dalšího levelu. Sbírejte komba, bonusové body a všemožné další užitečné předměty. Dosáhněte nejlepšího skóre! Ale pozor – čas vám neustále běží.

Hodnocení – 75 %


Boxindanga – sportovní, simulátory

Chcete být nenalezeným Mike Tysonem nebo raději Muhammadem Ali? Máte chuť všem ukázat, jak moc zdatný boxer vlastně jste? V tom případě zkuste Boxindanga. Nasaďte boxerské rukavice, otužte svaly i nervy – jde se na boj!

Hodnocení – 70 %


Fishhead 3 – akční

Jen si představte, že jednoho klidného odpoledne dostanete dopis se zprávou informující o tom, jak moc překáží váš dům stavbě jedné továrny. Co byste udělali? Samozřejmě, navštívili byste Mistra Dre, protože Mistr Dre je pánem veškerého vědění a dokáže vyřešit jakýkoliv problém. Nikoliv ale zadarmo.

Hodnocení – 70 %


Bus Driver – sportovní, simulátory

Bus Driver je další z řady originálních simulátorů běžných dopravních prostředků, tentokrát v podání českého týmu SCS Software, tvůrců populární série 18 Wheels of Steel. Jak se jim Bus Driver vydařil? Čtěte dále…

Hodnocení – 65 %


Skyblazer – arkády

V jednoduchosti tkví síla, a právě i ty nejjednodušší hříčky dokáží být leckdy nesmírně zábavné. Máte-li chuť na méně náročnou rychlovku, jež příliš nepotrápí vaše mozkové závity, Skyblazer je tou pravou volbou.

Hodnocení – 65 %


Unshadowed – logické

Takový žánrový mišmaš jsme tu dlouho neměli. Posuďte sami- kolik her byste dokázali označit za „adventurní RPG plošinovku“? Asi jich moc nebude. Pokud jste zastáncem křížení herních odrůd a nezaleknete se ani takového hybrida, je pro vás Unshadowed to pravé ořechové!

Hodnocení – 40 %


Oddwarg Animal RPG – RPG

Dnešní RPG výtvory jsou všechny vesměs stejné. Pobíháte po Krajině smrti se skřetím lučištníkem v zádech, oděni do Ohnivého brnění, dřímajíc Meč osudu. Oddwarg ale zkouší trochu jiný přístup, ačkoliv jde v mnoha směrech stále o klasické RPG.

Hodnocení – 20 %


Ostatní mobilní hry

Endless puzzle – logické

Máte rádi procvičování mozku u zdánlivě jednoduchých hříček, které vás ale zabaví třeba i na dlouhé hodiny? Pak si určitě nenechte ujít Endless puzzle. Vychází z klasického principu posunování čtverců na prázdné místo tak, aby následně vytvořily určitý obrázek.

Hodnocení – 77 %


Infiltrator – akční

Staňte se hrdinou armády velké země, poslaným do menší zemičky vyčistit ji od všeho zlého. Budete střílet, pálit a pochovávat nepřátelské revolucionáře i jejich obrněné vozy. S hlavou obarvenou na blond a s vkusnou vestičkou se pustíte do hry „jeden proti všem“.

Hodnocení - 60 %

Ostatní FlashFunky

Night Fight ; Indestruc 2 ; Fuckaroo
  

Strip SmackJack ; Ikcibod ; Naval Fighter
  

Topless Titris ; The Mating Game ; Dark Cut 2
  

Grow Island ; Sexy Strip Quiz 4 ; Hidden Zombie
  

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry roku 2018: pecky, na které se vyplatí zaostřit

Hry roku 2018: pecky, na které se vypl…

Musíte uznat, že minulý rok byl po herní stránce opravdu nabitý. Rok 2018 by ale snad mohl ten loňský ještě předčit. Některé z očekávaných pecek jsme pro vás vybrali, abyste se s námi měli na co těšit.

2.  1.  2018 |
Herní projekt AQP City: když chcete GTA bez GTA

Herní projekt AQP City: když chcete GT…

Grand Theft Auto porodilo nespočet klonů, více i méně úspěšných. AQP ale vypadá jako zcela nový level.

7.  1.  2018 |
8 největších herních zklamání roku 2017

8 největších herních zklamání roku 201…

Minulý rok přinesl hromadu skvělých her, bohužel však také mnoho zklamání. Těchto osm nás zamrzelo nejvíc.

9.  1.  2018 | | 9 N/A
10 největších herních překvapení roku 2017

10 největších herních překvapení roku …

Každý rok nás něčím zklame, zároveň však mnoha věcmi příjemně překvapí. Rok 2017 byl pro herní svět plný překvapení.

11.  1.  2018 | | 2 N/A
Nové hry i na slabém počítači: Vyzkoušejte zdarma Geforce Now pro PC

Nové hry i na slabém počítači: Vyzkouš…

Společnost Nvidia představuje konečně i na PC službu GeForce Now, která vám dovolí hrát i ty nejnovější hry na slabších počítačích.

8.  1.  2018 | | 3 N/A
Playstation 4 v roce 2018: nejočekávanější hry platformy

Playstation 4 v roce 2018: nejočekávan…

Sice jste si u nás nedávno mohli přečíst o očekávaných hrách, tím ale ani zdaleka nekončíme. Letošní rok toho totiž přinese mnohem více než by se mohlo zdát. Začneme s tím, co se v tomto roce dostane na konzoli Playstation 4.

6.  1.  2018 |
6 tipů na originální sci-fi pařby, u kterých se nebudete nudit

6 tipů na originální sci-fi pařby, u k…

Sci-fi žánr se opět vrací do formy, a to takovým tempem, že zombie nákazu zahnal do kouta. Jaké vesmírné pecky nás potěšily během posledních pár let?

10.  1.  2018 |
DAKAR 18 budou pouštní závody v otevřeném světě pro PC, PS4 a Xbox One

DAKAR 18 budou pouštní závody v otevře…

Pokud jste fandové světového závodu Dakar a rallye vám také není cizí, rozhodně zaostřete na připravovaný projekt.

12.  1.  2018 | | 4 N/A