Týden na FreeHrách – na horské dráhy!

vytisknout velikost písma
Toužíte po tom svést se na pořádné horské dráze? Pak rozhodně nesmíte minout devadesátkový titul s názvem Coaster Rider, jenž se po boku podařené logické flashovky Neurolight zařadil mezi nejzajímavější hry uplynulého týdne.
Týden na FreeHrách – na horské dráhy!

FreeHra týdne

Coaster Rider – logické

Léto je již nenávratně za námi a s ním i veškeré jeho radovánky. Že se mezi ně řadí i horské dráhy, o tom není pochyb. Přitom pokud jste letos neměli na podobnou atrakci štěstí, nemusíte ihned věšet hlavu. S Coaster Rider nešlápnete vedle. Připoutejte se prosím, vyjíždíme!

Hodnocení – 90 %


FlashFunka týdne

Neurolight – logické

Hledáte-li velice pěknou logickou hříčku, je Neurolight pravou volbou. Nabízí několik různých levelů, které důkladně procvičí vaši paměť.

Hodnocení – 80 %Ostatní FreeHry

Dungeon Rider – arkády

Chcete prožít nevídané dobrodružství s mexickým chlapíkem a vykrádat toliko nebezpečné kobky? Že ano? Pak vyzkoušejte titul Dungeon Rider, který nabídne zcela jedinečný herní zážitek!

Hodnocení – 89 %


The FlameGame – arkády

Kdo si kdy nepřál být alespoň na chvíli hasičem? Bojovat s požáry a zachraňovat majetek? Zcela nepochybně snili mnozí z nás o podobném zaměstnání. Ne každý k němu ale za život dosáhnul. A proto nebude od věci vyzkoušet The FlameGame!

Hodnocení – 85 %


Ploing – arkády

Na poli arkádových her je poměrně rušno a vypadá to, že o nápady není nouze ani dnes. S jedním velice zajímavým přitom přichází i hra Ploing – směsice arkanoidu a pinballu, z níž se snaží přejmout jen to nejlepší. A jak se to povedlo? To se dočtete v naší recenzi.

Hodnocení – 85 %


The Fly – arkády

Chtěli byste si vyzkoušet, jak se žije ultrasilné mouše? Rádi byste poškádlili svého lidského hostitele tím, že mu ukradnete cenné potraviny? Máte možnost. Vtipná arkáda The Fly je tu pro vás - berte stůl útokem!

Hodnocení – 80 %


Night Veil – arkády

Vrhněte se do světa spojovaných řetězů, které musíte vhodně sjednotit tak, abyste porazili zlé příšery a postoupili do dalšího levelu. Sbírejte komba, bonusové body a všemožné další užitečné předměty. Dosáhněte nejlepšího skóre! Ale pozor – čas vám neustále běží.

Hodnocení – 75 %


Boxindanga – sportovní, simulátory

Chcete být nenalezeným Mike Tysonem nebo raději Muhammadem Ali? Máte chuť všem ukázat, jak moc zdatný boxer vlastně jste? V tom případě zkuste Boxindanga. Nasaďte boxerské rukavice, otužte svaly i nervy – jde se na boj!

Hodnocení – 70 %


Fishhead 3 – akční

Jen si představte, že jednoho klidného odpoledne dostanete dopis se zprávou informující o tom, jak moc překáží váš dům stavbě jedné továrny. Co byste udělali? Samozřejmě, navštívili byste Mistra Dre, protože Mistr Dre je pánem veškerého vědění a dokáže vyřešit jakýkoliv problém. Nikoliv ale zadarmo.

Hodnocení – 70 %


Bus Driver – sportovní, simulátory

Bus Driver je další z řady originálních simulátorů běžných dopravních prostředků, tentokrát v podání českého týmu SCS Software, tvůrců populární série 18 Wheels of Steel. Jak se jim Bus Driver vydařil? Čtěte dále…

Hodnocení – 65 %


Skyblazer – arkády

V jednoduchosti tkví síla, a právě i ty nejjednodušší hříčky dokáží být leckdy nesmírně zábavné. Máte-li chuť na méně náročnou rychlovku, jež příliš nepotrápí vaše mozkové závity, Skyblazer je tou pravou volbou.

Hodnocení – 65 %


Unshadowed – logické

Takový žánrový mišmaš jsme tu dlouho neměli. Posuďte sami- kolik her byste dokázali označit za „adventurní RPG plošinovku“? Asi jich moc nebude. Pokud jste zastáncem křížení herních odrůd a nezaleknete se ani takového hybrida, je pro vás Unshadowed to pravé ořechové!

Hodnocení – 40 %


Oddwarg Animal RPG – RPG

Dnešní RPG výtvory jsou všechny vesměs stejné. Pobíháte po Krajině smrti se skřetím lučištníkem v zádech, oděni do Ohnivého brnění, dřímajíc Meč osudu. Oddwarg ale zkouší trochu jiný přístup, ačkoliv jde v mnoha směrech stále o klasické RPG.

Hodnocení – 20 %


Ostatní mobilní hry

Endless puzzle – logické

Máte rádi procvičování mozku u zdánlivě jednoduchých hříček, které vás ale zabaví třeba i na dlouhé hodiny? Pak si určitě nenechte ujít Endless puzzle. Vychází z klasického principu posunování čtverců na prázdné místo tak, aby následně vytvořily určitý obrázek.

Hodnocení – 77 %


Infiltrator – akční

Staňte se hrdinou armády velké země, poslaným do menší zemičky vyčistit ji od všeho zlého. Budete střílet, pálit a pochovávat nepřátelské revolucionáře i jejich obrněné vozy. S hlavou obarvenou na blond a s vkusnou vestičkou se pustíte do hry „jeden proti všem“.

Hodnocení - 60 %

Ostatní FlashFunky

Night Fight ; Indestruc 2 ; Fuckaroo
  

Strip SmackJack ; Ikcibod ; Naval Fighter
  

Topless Titris ; The Mating Game ; Dark Cut 2
  

Grow Island ; Sexy Strip Quiz 4 ; Hidden Zombie
  

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

10 podzimních herních hitů, které prostě musíte mít

10 podzimních herních hitů, které pros…

Okurková sezóna již tradičně zavítala v letních měsících i do herního průmyslu. Toto období ale za chvíli končí. S počátkem podzimu se na nás zase jednou spustí lavina očekávaných titulů, které mnohdy mají ambice dosáhnout na post letošní hry roku. Co by vás v této záplavě AAA her mělo zajímat?

10.  8.  2017 | | 12 N/A
Nejnovější úprava dělá ze hry GTA 5 pastvu pro oči

Nejnovější úprava dělá ze hry GTA 5 pa…

Grand Theft Auto 5 má za sebou již spoustu grafických modifikací. Ta nejnovější ale nastavuje novou laťku grafických orgií.

4.  8.  2017 | | 2 N/A
4K obrázky z Battlefieldu téměř nerozeznáte od reality

4K obrázky z Battlefieldu téměř neroze…

Battlefield 1 stále patří mezi nejlépe vypadající hry současnosti. A z některých 4K pohlednic není těžké vyvodit, proč.

13.  8.  2017 | | 12 N/A
7 herních pecek, které vás dostanou svou atmosférou

7 herních pecek, které vás dostanou sv…

Některé hry vám dokážou proniknout pod kůži tak hluboko, že tam zůstanou navždy. Jaké kdysi oslnily nás?

5.  8.  2017 | | 15 N/A
Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Je libo hokej? Nový ročník nejslavnější hokejové ligy světa klepe na dveře a spolu s ním i nový díl NHL od EA Sports. Jaké jsou první dojmy z betaverze?

11.  8.  2017 | | 4 N/A
10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet MMO hry

10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet M…

MMO je zkratkou anglického Massively Multiplayer Online, což je označení her pro obrovskou masu online hráčů. Je to neutuchající fenomén, do kterého se ale mnozí zdráhají proniknout. Tady máte 10 důvodů, proč byste si měli nějakou MMO hru zahrát. Hned.

14.  8.  2017 | | 3 N/A
Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak východní tvorba udává směr (galerie)

Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak …

Možná jste o hře nikdy neslyšeli. Možná už se ji nemůžete dočkat. Ať je to jak chce, Tarkov nemůžete minout z jednoho důvodu - realismus.

9.  8.  2017 | | 4 N/A
Nejnovější aktualizace pro Playstation 4 konečně přinese češtinu

Nejnovější aktualizace pro Playstation…

Sony chystá na svou konzoli PS4 zbrusu novou aktualizaci s pořadovým číslem 5.0 a ta přinese celou řadu novinek. Pro našince je tu ale podstatná hlavně ta jedna.

10.  8.  2017 |