Týden na FreeHrách – neotřelá klasika

Že i obyčejná hra může díky svému zpracování zaujmout a vysloužit si ve výsledném hodnocení jasnou devadesátku, o to nás v uplynulém týdnu přesvědčila Deadly Stars. Nicméně za zmínku například stojí i flashová hra Paris Hilton, která paroduje celou „vězeňskou“ událost kole stejnojmenné americké star.
Týden na FreeHrách – neotřelá klasika

FreeHra týdne

Deadly Stars, akční

Často se stává, že autoři přinesou naprosto neotřelý nápad, jenž však pod tíhou nezkušenosti upadne v zapomnění, a to i vinou špatného zpracování nebo pojetí. Deadly Stars je ovšem přesným antonymem – vyobrazuje obyčejnou kostru konceptu zaobalenou do výtečné a hlavně hratelné podoby.

Hodnocení – 91 %


FlashFunka týdne

Paris Hilton

Pokud sledujete aféru kolem uvěznění Paris Hilton, jistě vás královsky pobaví tahle hříčka. Prdel si dneska jde udělat opravdu ze všeho :-).


Ostatní FreeHry

Army VS. Crime, akční

Pojďme si zahrát pořádnou mobilní tahovou strategii! Teroristé se snaží dostat svět do stavu naprostého chaosu a několik vámi vybraných vojáků se jim v tom snaží zabránit. Stanete se velitelem jednotky s cílem chránit zákon a řád.

Hodnocení – 90 %


Flashbax, adventury

Také jste si všimli, jak často začínají nejen mnohé adventury ztrátou paměti hlavního hrdiny? A máme to tu zas! Aby toho přitom nebylo málo, bezejmenný charakter ve Flashbax se ještě k tomu všemu probudí zmučený v cele na vesmírné stanici, kde automat místo koly nalévá kyselinu.

Hodnocení – 85 %


Mystery Case Files: Ravenhearst, logické

Skládání puzzle, hledání „jehly v kupce sena“, řešení zapeklitých hádanek... Patří tohle všechno mezi vaše oblíbené činnosti? Pokud ano, dnes vám nabízíme hru, jež vás zahřeje u srdce.

Hodnocení – 85 %


Dungeon of Fargoal, RPG

Hry vytvořené v programu Game Maker povětšinou nemají moc valnou kvalitu. Ba co víc, některé jsou přímo příšerné. Možná by se na první pohled dalo usoudit, že Dungeon of Fargoal, zástupce GM her nebude jiný, avšak zdání klame.

Hodnocení – 85 %


Quantum Shield, akční

Nebezpečné bytosti rasy Virianů začaly útočit na naši Sluneční soustavu. Postupují dál a dál, k naší planetě jim zbývá už jen pár kroků. Dokážete se agresorům postavit a zachránit Zemi před jistým zničením?

Hodnocení – 80 %


RydenStryke, akční

Chcete důkaz, že studenti Digipenu nikdy nespí? Možná vás přesvědčí hra RyderStryke, ve které usednete na svou futuristickou motorku, abyste pomohli červeňáskům, pomlátili co nejvíce zeleňásků a pokud možno minimalizovali ztráty kapatultů. To vše v moderním grafickém stylu.

Hodnocení – 80 %


Gravity Warz, arkády

Gravitace, jakožto zakřivení prostoru, umí natropit pořádnou neplechu. A že si s ní není radno hrát, o tom se přesvědčíte právě v novotině pod záštitou vývojářského projektu Experimental Gameplay. V Gravity Warz totiž musíte využít její síly, které ovšem skrývají nemalé nebezpečí.

Hodnocení – 80 %


JDefender, mobilní a PDA

Naši milou matičku Zemi se pokouší dobýt zlí a zákeřní (a samozřejmě zelení) alieni. Stanete se pilotem kosmické lodi a (samozřejmě sám) budete bránit naši modrozelenou kouli před vlnami nepřátel. (Samozřejmě chcete zachránit svět).

Hodnocení – 75 %


Captain of the Guard, RPG

Byl krásný letní den, kytičky kvetly, ptáčci prozpěvovali. Ale co se nestalo! Krále potkal velký problém, neboť se mu ztratily spodky! Nějaký nenechavec mu je sebral a vy je za každou cenu musíte dostat zpět k jeho výsosti. Vskutku nelehký úkol.

Hodnocení – 70 %A Cure for the Common Cold, adventury

Rýma může mít mnoho příčin, jedná se však o běžné onemocnění, kterým si za život projde snad každý. Ovšem dokáže být i pěkně záludná. O tom se na vlastní kůži přesvědčí jeden nadaný malíř. Ale jeho starostlivá máma ho v tom nehodlá nechat!

Hodnocení – 68 %


La Croix Pan, adventury

1944. Krásný to rok! No, tedy až na tu válku. A La Croix Pan? Nádherné to město! Tedy nebýt té války… Ta druhá světová sice už dávno skončila, ale Druhá Světová® Válka™ je tu s námi pořád. A dnes překvapivě ve formě adventurní!

Hodnocení – 60 %


3D Maze, logické

Všichni se rádi občas odreagujeme u časopisů s křížovkami, osmisměrkami nebo bludišti. Pokud patříte mezi příznivce třetího jmenovaného, neváhejte ani okamžik, zdarma dodáme nekonečné množství těchto hádanek až k vám do domu!

Hodnocení – 50 %


Ostatní FlashFunky

Gems Puzzle Game ; Millionaire ; Pussy or Raw Meat

Battle for Gondor ; Zouna Riding Cock ; Sprinter

Busty Anal Sex ; Hot Blood Boxing ; Kousoku 2

Zombie Grinder ; Feather Final ; Vampire Slay

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřitelným smyslem pro detail

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřit…

Far Cry 5 nás v mnohém příjemně překvapil, především ale nabídl nádherné pískoviště na hraní. A nic to nepodpořit tak, jako 4K rozlišení.

11.  4.  2018 | | 18 N/A
7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: co hrát na cestách?

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: c…

Hrajete rádi na mobilním telefonu? Nechte si od nás doporučit několik kousků pro letošní rok.

17.  4.  2018 | | 8 N/A
God of War: severská výprava (recenze)

God of War: severská výprava (recenze)

Populární rubač bohů se vrací, aby nám dokázal, že neztratil nic ze svého lesku. Jak dopadl Kratos nové generace?

včera | | 28 N/A
Herní agenda: dubnová nálož pecek

Herní agenda: dubnová nálož pecek

Březen nás navnadil na začínající jarní sezónu plnou skvělých titulů a duben pokračuje ve stejném duchu. Opět se nám na herním trhu objevila různorodá sorta her, mezi kterými si jistě dokážete vybrat ať už hrajete na jakékoliv platformě.

18.  4.  2018 | | 2 N/A
PUBG: na mobilu lepší, než byste čekali (mobilní recenze)

PUBG: na mobilu lepší, než byste čekal…

Žánr Battle Royale prožívá v této době rozkvět, a to tak velký, že mimo PC a konzolí zasáhl také mobilní telefony. Zatímco Fortnite je zatím jen pro vyvolené, PUBG jsme se začali blíže věnovat a opravdu se to povedlo.

8.  4.  2018 | | 3 N/A
Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, trvalo to necelý měsíc

Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, t…

Ubisoft si své hry snaží hlídat, hackeři jsou ale neúprostní.

16.  4.  2018 | | 11 N/A
Viděli jsme budoucnost: Na Playstation přijdou úžasné hry pro VR

Viděli jsme budoucnost: Na Playstation…

V Londýně se konala akce věnovaná budoucnosti platformy Playstation VR. Dostali jsme exkluzivní možnost nahlédnout, co Sony v oblasti virtuální reality chystá.

12.  4.  2018 | | 18 N/A
Podívejte se na skvělý dokument ze zákulisí Kingdom Come: Deliverance

Podívejte se na skvělý dokument ze zák…

Tohle se klukům neskutečně povedlo!

8.  4.  2018 |