Týden na FreeHrách – neotřelá klasika

Že i obyčejná hra může díky svému zpracování zaujmout a vysloužit si ve výsledném hodnocení jasnou devadesátku, o to nás v uplynulém týdnu přesvědčila Deadly Stars. Nicméně za zmínku například stojí i flashová hra Paris Hilton, která paroduje celou „vězeňskou“ událost kole stejnojmenné americké star.
Týden na FreeHrách – neotřelá klasika

FreeHra týdne

Deadly Stars, akční

Často se stává, že autoři přinesou naprosto neotřelý nápad, jenž však pod tíhou nezkušenosti upadne v zapomnění, a to i vinou špatného zpracování nebo pojetí. Deadly Stars je ovšem přesným antonymem – vyobrazuje obyčejnou kostru konceptu zaobalenou do výtečné a hlavně hratelné podoby.

Hodnocení – 91 %


FlashFunka týdne

Paris Hilton

Pokud sledujete aféru kolem uvěznění Paris Hilton, jistě vás královsky pobaví tahle hříčka. Prdel si dneska jde udělat opravdu ze všeho :-).


Ostatní FreeHry

Army VS. Crime, akční

Pojďme si zahrát pořádnou mobilní tahovou strategii! Teroristé se snaží dostat svět do stavu naprostého chaosu a několik vámi vybraných vojáků se jim v tom snaží zabránit. Stanete se velitelem jednotky s cílem chránit zákon a řád.

Hodnocení – 90 %


Flashbax, adventury

Také jste si všimli, jak často začínají nejen mnohé adventury ztrátou paměti hlavního hrdiny? A máme to tu zas! Aby toho přitom nebylo málo, bezejmenný charakter ve Flashbax se ještě k tomu všemu probudí zmučený v cele na vesmírné stanici, kde automat místo koly nalévá kyselinu.

Hodnocení – 85 %


Mystery Case Files: Ravenhearst, logické

Skládání puzzle, hledání „jehly v kupce sena“, řešení zapeklitých hádanek... Patří tohle všechno mezi vaše oblíbené činnosti? Pokud ano, dnes vám nabízíme hru, jež vás zahřeje u srdce.

Hodnocení – 85 %


Dungeon of Fargoal, RPG

Hry vytvořené v programu Game Maker povětšinou nemají moc valnou kvalitu. Ba co víc, některé jsou přímo příšerné. Možná by se na první pohled dalo usoudit, že Dungeon of Fargoal, zástupce GM her nebude jiný, avšak zdání klame.

Hodnocení – 85 %


Quantum Shield, akční

Nebezpečné bytosti rasy Virianů začaly útočit na naši Sluneční soustavu. Postupují dál a dál, k naší planetě jim zbývá už jen pár kroků. Dokážete se agresorům postavit a zachránit Zemi před jistým zničením?

Hodnocení – 80 %


RydenStryke, akční

Chcete důkaz, že studenti Digipenu nikdy nespí? Možná vás přesvědčí hra RyderStryke, ve které usednete na svou futuristickou motorku, abyste pomohli červeňáskům, pomlátili co nejvíce zeleňásků a pokud možno minimalizovali ztráty kapatultů. To vše v moderním grafickém stylu.

Hodnocení – 80 %


Gravity Warz, arkády

Gravitace, jakožto zakřivení prostoru, umí natropit pořádnou neplechu. A že si s ní není radno hrát, o tom se přesvědčíte právě v novotině pod záštitou vývojářského projektu Experimental Gameplay. V Gravity Warz totiž musíte využít její síly, které ovšem skrývají nemalé nebezpečí.

Hodnocení – 80 %


JDefender, mobilní a PDA

Naši milou matičku Zemi se pokouší dobýt zlí a zákeřní (a samozřejmě zelení) alieni. Stanete se pilotem kosmické lodi a (samozřejmě sám) budete bránit naši modrozelenou kouli před vlnami nepřátel. (Samozřejmě chcete zachránit svět).

Hodnocení – 75 %


Captain of the Guard, RPG

Byl krásný letní den, kytičky kvetly, ptáčci prozpěvovali. Ale co se nestalo! Krále potkal velký problém, neboť se mu ztratily spodky! Nějaký nenechavec mu je sebral a vy je za každou cenu musíte dostat zpět k jeho výsosti. Vskutku nelehký úkol.

Hodnocení – 70 %A Cure for the Common Cold, adventury

Rýma může mít mnoho příčin, jedná se však o běžné onemocnění, kterým si za život projde snad každý. Ovšem dokáže být i pěkně záludná. O tom se na vlastní kůži přesvědčí jeden nadaný malíř. Ale jeho starostlivá máma ho v tom nehodlá nechat!

Hodnocení – 68 %


La Croix Pan, adventury

1944. Krásný to rok! No, tedy až na tu válku. A La Croix Pan? Nádherné to město! Tedy nebýt té války… Ta druhá světová sice už dávno skončila, ale Druhá Světová® Válka™ je tu s námi pořád. A dnes překvapivě ve formě adventurní!

Hodnocení – 60 %


3D Maze, logické

Všichni se rádi občas odreagujeme u časopisů s křížovkami, osmisměrkami nebo bludišti. Pokud patříte mezi příznivce třetího jmenovaného, neváhejte ani okamžik, zdarma dodáme nekonečné množství těchto hádanek až k vám do domu!

Hodnocení – 50 %


Ostatní FlashFunky

Gems Puzzle Game ; Millionaire ; Pussy or Raw Meat

Battle for Gondor ; Zouna Riding Cock ; Sprinter

Busty Anal Sex ; Hot Blood Boxing ; Kousoku 2

Zombie Grinder ; Feather Final ; Vampire Slay

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Herní projekt AQP City: když chcete GTA bez GTA

Herní projekt AQP City: když chcete GT…

Grand Theft Auto porodilo nespočet klonů, více i méně úspěšných. AQP ale vypadá jako zcela nový level.

18.  1.  2018 |
8 největších herních zklamání roku 2017

8 největších herních zklamání roku 201…

Minulý rok přinesl hromadu skvělých her, bohužel však také mnoho zklamání. Těchto osm nás zamrzelo nejvíc.

9.  1.  2018 | | 9 N/A
10 největších herních překvapení roku 2017

10 největších herních překvapení roku …

Každý rok nás něčím zklame, zároveň však mnoha věcmi příjemně překvapí. Rok 2017 byl pro herní svět plný překvapení.

11.  1.  2018 | | 3 N/A
Hry roku 2018: pecky, na které se vyplatí zaostřit

Hry roku 2018: pecky, na které se vypl…

Musíte uznat, že minulý rok byl po herní stránce opravdu nabitý. Rok 2018 by ale snad mohl ten loňský ještě předčit. Některé z očekávaných pecek jsme pro vás vybrali, abyste se s námi měli na co těšit.

17.  1.  2018 |
PC v roce 2018: nejočekávanější herní pecky platformy

PC v roce 2018: nejočekávanější herní …

Je tady další várka her, kterým byste v letošním roce měli věnovat pozornost. Bude toho vycházet věru hodně. Zahrajeme si na piráty, upíry nebo třeba stavitele pravěkého parku. A co takhle to celé završit tandemovým útěkem z vězení?

13.  1.  2018 | | 7 N/A
Nové hry i na slabém počítači: Vyzkoušejte zdarma Geforce Now pro PC

Nové hry i na slabém počítači: Vyzkouš…

Společnost Nvidia představuje konečně i na PC službu GeForce Now, která vám dovolí hrát i ty nejnovější hry na slabších počítačích.

8.  1.  2018 | | 3 N/A
Playstation 4 v roce 2018: nejočekávanější hry platformy

Playstation 4 v roce 2018: nejočekávan…

Sice jste si u nás nedávno mohli přečíst o očekávaných hrách, tím ale ani zdaleka nekončíme. Letošní rok toho totiž přinese mnohem více než by se mohlo zdát. Začneme s tím, co se v tomto roce dostane na konzoli Playstation 4.

6.  1.  2018 |
Nejprodávanější hry roku 2017, které provětraly peněženky

Nejprodávanější hry roku 2017, které p…

Zajímá vás, které hry byly v loňském roce co do prodejnosti nejúspěšnější? My jsme to zjistili za vás.

15.  1.  2018 | | 3 N/A